10 Kasım 2006 Cuma Günü Haberleri

10 Kasım 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara: Başbakan Erdoğan'dan Kongre Öncesinde Temayül Yoklaması Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yarınki Kongre Öncesinde Partisini Yönetecek En Üst Karar Organı Olan Merkez Karar ve Yönetim Ku..
İSKİ'de E-imza Dönemi 13 Kasımda Başlıyor İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), 13 Kasım'da E-imza Dönemini Başlatıyor.
Artvin: Artvin Valisi Aydoğdu'nun Kayınvalidesi Vefat Etti Artvin Valisi Cengiz Aydoğdu'nun Kayınvalidesi Saadet Boduroğlu Vefat Etti.
Tunceli: Tunceli'de Mezar Başında Gözaltı Tunceli'de Yasa Dışı Dhkp/c Örgütü Mensuplarına Anıt Mezar Yapan ve Mezar Başında Anma Toplantısı Düzenleyen 3 Kişi Tutuklandı.
Spears Yine Rekor Kırdı Magazin Dünyası Brıtney Spears-kevın Federlıne'a Kilitlendi. İçinde Spears ile Federline'ın Seks Görüntülerinin Bulunduğu İddia Edilen Bir Kaset Tam Anlamıyla Bomba Et..
Başkentte Elektrik Kesintisi Trafolarda Bakım, Onarım, Hat Tadilat ve Enerji Nakil Hattında Bakım Çalışmaları Nedeniyle 12, 13 ve 14 Kasımda, Ankara'nın Bazı Yerlerinde Elektrik Kesintisi Uy..
Babacan: "Son 4 Yılda Büyüme Ortalama % 7.8 Olarak Gerçekleşti" Devlet Bakanı Ali Babacan, Ekonomik Programın Kararlı Uygulanması Sonucu, Son 4 Yılda Büyüme Ortalama Yüzde 7.8 Olarak Gerçekl..
Beyoğlu'nda Sahte Fiş ve Fatura Operasyonu Beyoğlu'nda Piyasaya Komisyon Karşılığı Sahte Fiş ve Fatura Sürmek İstediği İddia Edilen 1 Kişi Gözaltına Alındı.
Öğretmenlerden "Ek Ders Ücreti" Protestosu... Beykoz'da, Öğretmenler, "Ek Ders Ücretlerinin Banka Hesaplarına Gecikmeli Yatırıldığını" Öne Sürdüler.
İstanbul: Coca-cola İçecek'in 9 Aylık Satış Hacmi Yüzde 38.8 Büyüdü Coca-cola İçecek'in İlk Dokuz Aydaki Satış Hacmi Yüzde 38.8'lik Bir Büyüme Kaydetti. Coca-cola İçecek, Net Satışlarda da Ön..
Riga: Letonya'da "Abur Cubur" Yasağı Letonya Hükümeti, Çocukların Düzenli Yemek Perhizini Sağlamak ve Sağlığını Korumak Amacıyla Tüm Devlet Okullarında "Abur Cubur" Satışını Yasakladı.
Hagen: Hagen'deki Töre Davasında Beraat Almanya'nın Hagen Bölge Mahkemesi'nde Görülen Töre Cinayeti Davasında 38 Yaşındaki Türk Sanık, Delil Yetersizliğinden Beraat Etti.
Bayburt: 10 Kasım Atatürk'ü Anma Törenleri - Atatürk Ölümünün 68. Yıldönümünde Bayburt'ta Anıldı.
Londra: Sakatlıklar, Laursen'in Yakasını Bırakmıyor İngiltere Premier Lig Ekiplerinden Aston Villa'nın Danimarkalı Savunma Oyuncusu Martin Laursen'in 3 Ay Sahalardan Uzak Kalacağı Bildirildi.
Frankfurt: Yabancı Futbolculara Yöneliş, Almanya'da Yeni Tartışmalar Başlattı Almanya'da Geçtiğimiz Yaz Düzenlenen Başarılı Bir Dünya Futbol Şampiyonasının Ardından, Kulüplerin Genç Yetenekle..
Ankara: Başbakan Erdoğan, Grup Toplantısına Katılmak İçin TBMM'ye Geldi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TBMM'ye Geldi.
Tokat: Mimarlar Odası'ndan "Doğal Afet" Açıklaması Türkiye Mimarlar ve Mühendisler Odası'na (Tmobb) Bağlı Mimarlar Odası Tokat Temsilciliği Tarafından Yapılan Açıklamada, Son Günlerde Türkiye..
Alpella: 64 - Türk Telekomspor: 74 Beko Basketbol Lig'de, Haftaya Lider Giren Türk Telekomspor, Deplasmanda Alpella'yı 74-64 Yendi.
Babacan: "Son 4 Yılda Büyüme Ortalama Yüzde 7.8 Olarak Gerçekleşti" Devlet Bakanı Ali Babacan, Ekonomik Programın Kararlı Uygulanması Sonucu, Son 4 Yılda Büyüme Ortalama Yüzde 7.8 Olarak Ger..
Bangladeş'te 4.6 Büyüklüğünde Deprem Bangladeş'in Kuzeydoğusunda Richter Ölçeğine Göre 4.6 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi.
AK Parti Grubu Toplandı AK Parti TBMM Grubu, Yarın Yapılacak Kongre Öncesinde Olağanüstü Toplandı.
En İyi Program 'Uçankuş' Türkiye'nin En İyi Ulusal Radyosu İstanbul Fm'in Düzenlediği '10. İfa Ödülleri' Dün Gecce Bostancı Gösteri Merkezi'nde Dağıtıldı.
Tek Tek Ayrılıyorlar Sinema Dünyasının En Prestijli Ödülü Olarak Kabul Edilen Oscar Ödüllerini Kazanan Hollywood Yıldızları Bu Ödülü Alır Almaz Sevgililerinden veya Eşlerinden Ayrıldı.
Hatay: Suriye'nin Teslim Ettiği 2 PKK'lı Tutuklandı Suriye'nin Türkiye'ye Teslim Ettiği PKK'lı 2 Terörist Tutuklandı.
İstanbul: Akbank'ın 9 Aylık Net Karı 1.2 Milyar YTL Oldu Akbank, Bu Yılın İlk Dokuz Ayında 1 Milyar 501 Milyon YTL Brüt Kar Elde Etti. Brüt Karı Üzerinden 262 Milyon YTL Vergi Karşılığı Ayıra..
Ankara: Tübitak, Hamitabat Elektrik Santralının Gaz Türbin Parçalarını Üretti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'na Bağlı Hamitabat Elektrik Üretim Tic. A.ş. (Heaş) Genel Müdürlüğü ve Tübita..
Vatikan: Papadopulos, Türkler'in Kiliseleri Yıktığını İddia Etti - Vatikan'da Papa 16. Benedict ile Görüşen Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Başkanı Tasos Papadopulos, Kuzey Kıbrıs'taki Türk Yönetim..
Rauf Denktaş'tan Rahşan Ecevit'e Taziye Ziyareti KKTC Birinci Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, Rahşan Ecevit'e Taziye Ziyaretinde Bulundu. Denktaş Ecevit'in Vefatından Dolayı Büyük Üzüntü İçinde..
Washıngton: ABD'de Halk Polis Tarafından En Çok Aranan Adamı Seçti ABD'de Yapılan Kongre Seçimlerinde Seçmenler, Tennessee Eyaletinin Küçük Bir Şehrinde Polis Tarafından En Çok Aranan Bir Kiş..
Lefkoşa: İha Temsilcisine 10. Yıl Plaketi 10. Yılını Kutlayan KKTC'nin İlk Özel Televizyonu Kanal T, KKTC'nin İlk Ana Haber Bülteni Sunucusu ve İha Kıbrıs Temsilcisi Mesut Günsev'e de Bir Sür..
Tahran: ABD'deki Kongre Seçimlerinin Ardından Tahran Cuma İmamı Ayetullah İmami Kaşani, Bugünkü Hutbesinde, Amerikan Kongre Seçimlerinde Cumhuriyetçiler'in Aldığı Yenilgiyi Değerlendirdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10