1 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

1 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Memur-Sen'e Göre Açlık Sınırı 717, Yoksulluk Sınırı 978 YTL Ankara - Memur-Sen, Eylül 2006 İtibarıyla "Açlık Sınırını" 717 YTL 5 Ykr, "Yoksulluk Sınırını" İse Bin 978 YTL 55 Ykr Olarak Hesapl..
İstanbul'da Sağanak Yağış -Sel Baskınlarının Yaşandığı Beykoz'da Metrekareye 135 Kilogram Yağış Düştü Sel Baskınlarının Yaşandığı Beykoz'da Bugün Metrekareye 135 Kilogram Yağış Düştü.
Eskişehir: Eskişehir'de Kaçak Cd Operasyonu Eskişehir'de Bir Eve Baskın Düzenleyen Polis Ekipleri, Çok Sayıda Korsan Cd Ele Geçirdi.
İngilizler 'Beatles' Dedi Müzik Dergisi Rolling Stone, 'Tüm Zamanların En İyi 500 Albümü'nü Seçti. The Beatles, Zirveye Oturduğu Listede Tam 11 Albümüyle Yer Aldı.
Ege ve Hayko Sizlerle! Şişli Resıdence'da Bulunan 'Elit' Restaurant & Bar'da Hayko ve Ege'li Gecceler Başlıyor. Her Cuma Hayko Her Cumartesi Ege Elıt'te Sevenleriyle Buluşacak.
Konser Turu Başlıyor Özellikle Son Yıllarda Çıkardığı Albümlerle Sayısız Başarılara İmza Atan Rafet El Roman, Son Albümü "Gönül Yarası" Kapsamında Gerçekleşecek Avrupa Konser Turnesine Start ..
Piyasalarda Bugün... -Hisse Senetleri Günlük Bazda Ortalama Yüzde 0,05 Değer Kazandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında (İMKB)işlem Gören Hisse Senetleri, Bugün Ortalama Yüzde 0,05 Değer Ka..
Gaziantep: Gaziantepspor'da Fenerbahçe Hazırlıkları Türkcell Süper Ligi'nde Fenerbahçe ile Deplasmanda Karşılaşacak Olan Gaziantepspor, Bu Maçın Hazırlıklarını Kendi Tesislerinde Sürdürüyor.
İstanbul: Tosfed ve Mso'dan Ortak Açıklama Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (Tosfed) ve Motorsporları ve Organizasyon A.ş. (Mso), Fıa'nın Türkiye'ye Verdiği 5 Milyon Dolarlık Ceza ile İl..
Ankara: CHP, Afet Bölgesine Heyet Gönderiyor CHP Genel Başkanı Deniz Baykal Başkanlığında Toplanan CHP Myk, Güncel Gelişmelerle Birlikte Güneydoğudaki Sel Felaketinin Neden Olduğu Can ve Mal ..
Ankara: İlksan Gerçeğini Ortaya Koyan Rapor 240 Bin İlkokul Öğretmeninin Üye Olduğu İlksan'da Okuma Yazması Olmayan Personelin Diğer Çalışanlardan Daha Fazla Maaş Aldığı Ortaya Çıktı.
Erdoğan: Yimpaş Konusunda Elinde Belge Olan Medya Patronları Bana Getirsin Ankara - Yimpaş Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Uyar'ın AK Parti ile İlişkisi Olduğunu İddia Eden Haberler Hakkında Ko..
Van: Van'daki Töre Cinayetinin Ardından Van'ın Başkale İlçesi'ndeki Töre Cinayetinin Zanlısı, Bugün Akşam Saatlerinde İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Gelerek Teslim Oldu.
Hazine, 5 Yılda Yaklaşık 54 Milyar Dolar Dış Borç Ödeyecek Ankara - Hazine Gelecek 5 Yıl İçinde, Yaklaşık 54 Milyar Dolar Dış Borç Ödemesi Yapacak. Hazine'nin Gelecek Yıl Yapacağı Dış Borç Öd..
Aydın: Nazilli E Tipi Kapalı Cezaevi'nde Şişleme Olayı Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde Bulunan E Tipi Kapalı Cezaevinde Tutuklu ve Hükümlüler Arasında Kavga Çıktı. Ükümlülerin Ranza Demirlerini K..
"3. Teknoparklar Zirvesi", 3-4 Kasım'da Yapılacak İstanbul - Türkiye'deki Tüm Teknoparkları Tek Bir Platformda Buluşturmak ve Bulundukları Bölgelerde Önemli Bir Değer Haline Gelmeleri için Ge..
Aziz Yıldırım: 3 Yıl Daha Buradayım Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçeli Taraftar Gruplarının Temsilcileriyle FB Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Biraraya Geldi. Yıldırım, "Ben, 3 ..
Olli Rehn: Türkiye-AB İlişkileri 'Şizofrenik' / İlişkilerdeki Kilidin Anahtarı Kıbrıs Paris - AB ve Türkiye Arasındaki İlişkileri "Şizofrenik" Olarak Nitelendiren AB Komisyonunun Genişlemeden..
Bakan Şahin: Muhalefet, Yimpaş Üzerinden Hükümeti Yıpratmaya Çalışıyor Ankara - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Vatandaşlardan Usulsüz Olarak Para Toplayan ve Bunları Ö..
Samsun: Samsun'dan Kısa Kısa Samsun İl Merkezi ile Çarşamba İlçesi'nde Meydana Gelen 3 Ayrı Olayda, Kimliği Belirsiz Hırsızlar Park Halindeki Motosiklet, Kamyonet ve Mobileti Çaldı.
Dünya Telekomünikasyon Birliği'nin Konferansı 6-24 Kasım Arasında Antalya'da Düzenlenecek Ankara - Dünya Telekomünikasyon Birliğinin (Itu) Tam Yetkili Temsilciler Konferansı'nın (Pp06) 6-24 K..
En Küçük İpod Bugün Satışa Çıkıyor Los Angeles - Apple, Minik Bir İlaç Kutusu Boyutlarındaki Yeni Müzikçaları, "İpod Shuffle"ı Bugün Piyasaya Çıkarıyor. 240 Şarkı Kapasiteli ve 79 Dolara Sat..
Bakan Güler'den Almanlar'a 'Enerjide Ortaklık' Teklifi İstanbul - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Alman Yatırımcılarla İşbirliği Yapmak İstediklerini Belirtirken, "Gelin Ortak Ç..
İbb, Sarıyer ve Beykoz'da Su Baskınlarına 1500 Personel ve 650 Araçla Müdahale Etti İstanbul - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beykoz ve Sarıyer İlçelerinde Meydana Gelen Su Baskınlarına 1500 ..
Dgd için Son Başvuru Cuma Günü Ankara - Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Ödemesi için Başvurular, En Son 3 Kasım Cuma Günü Alınacak. tarım ve Köyişleri Bakanlığından Yapılan Açıklamaya Göre, 200..
Kızılay, Afet Bölgelerine Yardım Malzemeleri Ulaştırıyor Ankara - Türkiye'nin Büyük Bölümünde Etkili Olan Sağanak Yağışlar Nedeniyle Türk Kızılayı, Gerekli Acil Yardım Malzemelerini Güneydoğu..
Kızılay Afet Bölgesi için Seferber Oldu Türkiye'nin Büyük Bölümünde Etkili Olan Sağanak Yağışlar Nedeniyle Türk Kızılayı, Gerekli Acil Yardım Malzemelerini Güneydoğu Anadolu Başta Olmak Üzere..
Enerji Verimliliği Kanun Tasarısı Meclis'e Sevkedildi Ankara - Hükümet, 4 Milyar YTL'lik Enerji Tasarrufu Potansiyelini Ekonomiye Kazandırmayı Amaçlayan Yasa Tasarısını TBMM'ye Sevketti. Tasa..
Vali, Toplantıya Geç Gelen Müdüre 'Muz' Cezasını Kaldırdı Rize Valiliğinde Her Hafta Yapılan Halk Günü Toplantılarına Geç Katılan Müdürlere Verilen "Muz Alma" Cezası, Fakir Bir Öğrenciye Burs..
Economist'in Eski Genel Yayın Yönetmeni Emmott: Türkiye Ekonomisini 10 Yılda İkiye Katlar İstanbul - The Economist Dergisi Eski Genel Yayın Yönetmeni Bill Emmott, "AB ile İlişkiler Türkiye Aç..
Botaş, Tuz Gölü'nün Altında Doğalgaz Depolama Projesinde Danışmanlık için 6 Şirketten Teklif Aldı Ankara - Botaş'ın, İthal Doğalgazın Depolanmasına Yönelik Tuz Gölü Doğalgaz Yeraltı Depolama ..
Atina: Orgeneral Büyükanıt Yunanistan'da Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Resmi Ziyaret İçin Yunanistan'a Geldi.
Paris: Irak Devlet Başkanı Celal Talaba'ni Fransa'da Irak Devlet Başkanı Celal Talabani, 3 Günlük Bir Resmi Ziyaret Gerçekleştirmek Amacıyla Paris'e Vardı.
Stockholm: İsveç'te Karakış İsveç'te Kötü Hava Koşulları Hayatı Olumsuz Etkilemeye Başladı.
Lillikas: "Oldukça Esnek ve Yaratıcı Olacağız" Kıbrıs Rum Yönetimi Dışişleri Bakanı Yorgo Lillikas, AB Dönem Başkanı Finlandiya'nın Girişimi Çerçevesindeki Yaklaşımlarında "Oldukça Esnek ve ..
Danıştay Üyeliğine Seçim Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Danıştay Üyeliğine Afyonkarahisar Valisi Muzaffer Dilek'i Seçti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10