1 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

1 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Anadolu Yaban Koyunu Sayısı 1500'e Ulaştı Çevre ve Orman Bakanlığının 1966 Yılında Başlayan Anadolu Yaban Koyunu Projesi, Türün Popülasyonunu 1500'e Ulaştırdı. 40 Yıldır Konya Bozdağ'da Yürüt..
'Almanya'ya Gidip İfade Vereceğim' Hakkında Almanya"da Çıkartılmış Uluslararası Tutuklama Kararı Bulunan Yimpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Uyar Dün Gece Cnn Türk"te Katıldığı "Tara..
Kocaeli: Donanma Komutanlığı'ndan Tatbikat Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'ndeki Donanma Komutanlığı Tarafından 'Çevre-2006' Tatbikatının 3. Bölümü Gerçekleştirildi.
'Jordan' Milano'da Jordan'la Buluştu Nike'ın, Her Yıl ABD'nin New York Kentinde Düzenlediği "Jordan All America Classic" (Jaac) Organizasyonuna Bu Yıl İlk Defa Türkiye de Katılacak. "Türkiye'..
İstanbul: Başkan Sarıgül'ün Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı Kaldırıldığı Hastanede Yüksek Tansiyona Bağlı Kalp Yetmezliği Nedeniyle Hayatını Kaybeden Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ü..
Eski Şile Yolu Ulaşıma Kapandı İstanbul'da 3 Gündür Etkili Olan Yağış, Şile'de de Hayatı Olumsuz Yönde Etkiledi.
Kızılay, Acil Yardım Malzemelerini Afet Bölgelerine Ulaştırıyor Türkiye'nin Büyük Bölümünde Etkili Olan Sağanak Yağışlar Nedeniyle Türk Kızılayı, Gerekli Acil Yardım Malzemelerini Güneydoğu ..
İstanbul Ticaret Borsası... -Dana Etinin Kilosu 8,64 YTL'den Satıldı İstanbul Ticaret Borsasında Dana Etinin Kilosu 8,64 YTL'den Satıldı.
42. Ulusal Psikiyatri Kongresi Başladı "42. Ulusal Psikiyatri Kongresi" Başladı. Kongrenin Başlaması Dolayısıyla Hilton Oteli'nde Kokteyl Verildi.
Şile'de Etkili Yağış... -Eski Şile Yolu Kapandı, Üvezli ve Yeşilvadi Köylerindeki Evleri Su Bastı İstanbul'da 3 Gündür Etkili Olan Yağış, Şile'de de Hayatı Olumsuz Yönde Etkiledi.
Mardin: Mardin Valiliği'nden Sel Açıklaması Mardin Valiliği'nden Kent Merkezi ve İlçelerinde Meydana Gelen Sel Baskınlarıyla İlgili Yayınlanan Açıklamada, Suların Aniden Yükselmesiyle 1 Minib..
Sakarya: Adapazarı'nda Silahlı Saldırı Adapazarı'nda Bir Kişi, Yolda Yürüdüğü Sırada Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Yaralandı.
Kazakistan'da İşçilerin Dövüldüğü Projenin Taşeronu Hakkında İnceleme Başlatıldı Almati - Kazakistan'ın Petrol Havzası Tengiz'de Kazak ve Türk İşçiler Arasında Çıkan ve Çok Sayıda Türk İşçini..
İstanbul: Saran Grubu, Bursa'dan Sonra, Erzurum Enerji İhalesini de Kazandı Saran Grubu, Bursa'dan Sonra, Erzurum Enerji İhalesini de Kazandı.
Ankara: Dgd Başvuruları 3 Kasımda Sona Erecek Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Çiftçilere Doğrudan Gelir Desteği 2006 Yılı Ödemeleri İçin Başvuruların 3 Kasım Cuma Günü Sona Ereceğini ve Sürenin..
Moskova: Rusya, Kosova Konusunda Tek Taraflı Karar Alınmaması Çağrısında Bulundu Rusya Dışişleri Bakanı Sergei Lavrov, Kosova'nın Statüsü Konusunda Tek Taraflı Karar Alınmaması Uyarısında Bul..
Zeki Sezer'den "Kıbrıs" Uyarısı DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, AKP Hükümetini Kıbrıs Konusunda "Bundan Sonra Kıbrıs Konusunda Atacağınız Her Yanlış Adım 'İhanet'le Eşdeğer Olacaktır" Uyardı.
DYP'den DTP'li Belediyelere "Sel" Gibi Eleştiri DYP Genel Başkan Yardımcısı Saffet Arıkan Bedük, Diyarbakır'daki Sel Felaketinde Yalnızca O Bölgenin İnsanlarının Değil, "Modern Belediyecilik"..
Aski'den Uyarı Su Sayaçlarının Soğuğa Karşı Korunmasını İsteyen Aski Yetkilileri, "Donan Sayaçlarınıza Sıcak Su veya Ateşle Müdahale Etmeyin" Dediler.
Dolar 1,4580, Avro 1,8600 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,4580 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8600 YTL Oldu.
Belediye'den Bot ve Kaban Yardımı Ankara Büyükşehir Belediyesi, Bala İlçesi'ne Bağlı Karaali Beldesi'nde Yardıma Muhtaç 264 Öğrenciye Ücretsiz Bot ve Kaban Dağıttı.
Lıpsky: "Enflasyon Kesinlikle Hedefin Üzerinde Olacak" IMF Birinci Başkan Yardımcısı John Lipsky, "Enflasyon Bu Yılın Sonunda Kesinlikle Hedefin Üzerinde Olacak Ama 2007'nin Sonuna Kadar Yüz..
Gölcük'te Akaryakıt Kaçakçılığı Yaptıkları İddiasıyla 3 Kişi Yakalandı Kocaeli'nin Gölcük İlçesinde, Akaryakıt Kaçakçılığı Yaptıkları İddia Edilen 3 Kişi Yakalandı.
Gebze'de 236 Gram Esrar Ele Geçirildi Kocaeli'nin Gebze İlçesinde 236 Gram Esrar Ele Geçirildi, 3 Kişi Gözaltına Alındı.
Hande Açık Konuştu Dedikodu Kazanına Dönen 'Çılgın Dersane: Kopmuş Bunlar' Filminin Çekimleri Sona Erdi. Hande Ataizi Çekimler Sırasında Plajda Birisiyle Seviştiği Haberini Yalanladı.
Uludağ'ın İhracatı Yüzde 14 Arttı Uludağ İhracatçı Birlikleri (Uib) Yılın 10 Aylık Döneminde Gerçekleştirdiği Toplam İhracatın Bir Önceki Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 14'lük Artışla 13.6 Mi..
Diyarbakır: Bismil'de Sele Kapılan 15 Kişi Hayatını Kaybetti Diyarbakır'ın Bismil İlçesi'nde Bir Minibüs ve Taksinin Sele Kapılması Sonucu 15 Kişi Hayatını Kaybederken, 2 Kişi de Selde Kaybol..
İstanbul: Dolandırıcılar Yakalandı İstanbul'un Çeşitli Semtlerinde Gerçekleştirilen Operasyonlarda, Bankaların Müşteri Hesaplarından Kendi Hesaplarına Yüklü Miktarda Para Aktardıkları Öne Sür..
İstanbul: Banka Dolandırıcıları Yakalandı Şişli'de Tanıtım ve Reklam Şirketi Bulunan S. İ. ve K.m.i., Özel Bir Bankadan Çalıntı ve Sahte Çekleri Teminat Göstererek Yüklü Miktarda Kredi Çekmek..
İstanbul: 'Web Alanınız İçin Google Apps' Türkçe Sürümü ile Kullanıma Hazır Google Web Alanları İçin Geliştirdiği Google Apps Hizmetini Türkçe Sürümü ile Kullanıma Hazır Hale Getirdi. Google'..
Ankara: Tuzgölü Doğalgaz Yer Altı Depolama Projesi Çevresel İzleme Hizmetleri Danışman Seçimi İhalesi Botaş Tarafından Yapılan Tuzgölü Yeraltı Doğalgaz Depolama Projesi Kapsamında, Çevresel İ..
Londra: Gkry, Türkiye'nin "Anlaşma Fırsatını" Kaybetmemesini Umuyor Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (Gkry), Helsinki'de Gerçekleştirilecek Üçlü Görüşmede, Türkiye'nin Bir Uzlaşma Oluşturacak Fırsat..
Kopenhag: Alkollü Araç Kullanan Komisere Kendi Ekibinden Ceza Danimarka'nın Başkenti Kopenhag'da Alkollü Araç Kullanan Komiser, Yakalandığı Kendi Ekibinden Trafik Cezası Aldı.
Altılı Ganyan 556,71 YTL İkramiye Verdi Ankara'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 556,71 YTL İkramiye Verdi.
Yılmaz: "Enflasyon Hedefinde Belirgin Sapma Yaşanacak" Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Kamu Çalışanlarına 2007 İçin Öngörülen Ücret Artışının, Enflasyondaki Düşüş Sürecine Destek Verme..
Erdoğan: "Tefecilerle Bize Çamur Atmaya Kalkmayın" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Siz Böyle Bir Partiye Nasıl Olur da Leke Atmaya Çalışırsınız? Tefecileri Bulup Bi..
Bisaş'ın Olağanüstü Genel Kurulu 23 Kasım'da İstanbul - Bisaş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.ş'nin Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 23 Kasım'da Gerçekleştirilecek. bisaş'tan Borsaya Gönderilen ..
İMKB, Sıkışık Seyirli Günü 19 Puan Artıda Tamamladı: 40602/ Döviz ve Faiz Yatay Seyrediyor İstanbul - Borsa, Kar Satışlarıyla Başladığı Günü 40300-40600 Dar Badında Geçirdi. 2. Seansın Sonund..
Vob, Günü 83.1 Milyon YTL'lik İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 83 Milyon 107,5 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. işlem Hacmi..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10