9 Haziran 2006 Cuma Günü Haberleri

9 Haziran 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Elazığ: Elazığ'da Eğitim Kalitesinin Arttırılması Çalışmaları Elazığ'da eğitim kalitesinin arttırılması, en iyi konuma getirilmesi için 3 yıllık bir plan yapıldığını belirten Vali Muammer Muş..
Ankara: Anavatan Partisi'nden Trt İçin Meclis Araştırması Önergesi Anavatan Partisi Grup Başkanvekilleri Ömer Abuşoğlu ile Süleyman Sarıbaş, TRT'de yaşanan olayların ve iddiaların ortaya çıka..
Çağlar'ın ''Dolandırıcılık'' Davasında Karar İnterbank'ın eski sahibi Cavit Çağlar'ın ''dolandırıcılık'' suçlamasıyla yargılandığı dava reddedildi. Aynı dava kapsamında yargılanan bankanın 1..
Ankara: 13. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı Türk Kardiyoloji Derneği'nin (TKD) organizasyonunda, Hacettepe Üniversitesi ameliyathanesinde gerçekleştirilen kalp ameliyatı, ..
El Cezire Televizyonu, Zevahiri'nin Görüntülerini Yayınladı El Cezire televizyonu, terör örgütü El Kaide'nin iki numaralı ismi Eymen El Zevahiri'nin görüntülerinin yer aldığı bir video kaset..
'' Babıali'de Altın Yıl'' Ödülleri Dağıtıldı İstanbul Gazeteciler Derneğinin meslekte en az 50 yılını dolduran gazetecilere verdiği ''Babıali'de Altın Yıl'' ödülleri sahiplerine dağıtıldı.
Ramallah: Abbas, Filistin Referandum Kararını İmzaladı Filistin Yönetimi Başkanı Mahmud Abbas, bugün Hamas liderliğindeki hükümetin karşı çıktığı tartışmalı referandum kararını imzaladı.
Gima'da birleşmesi Carrefoursa bünyesinde gerçekleşecek İSTANBUL - Gima-Carrefoursa birleşmesinde, birleşmenin halka kapalı olan Carrefoursa bünyesinde gerçekleşeceği bildirildi. Gima Gıda v..
Kağıthane'de Yağlı Güreş Organizasyonu... Kağıthane Yağlı Güreşleri, 11 Haziran Pazar günü yapılacak.
İzmir: İzmir'de Su Kesintisi İZSU Genel Müdürlüğü'nce, isale hattında meydana gelen arıza ve sayaç değişimi nedeniyle 12 Haziran Pazartesi günü bazı bölgelere su verilemeyeceği bildirildi.
Samsun: Samsun'da Yerel Yönetimler Samsun'un denize girilen Atakum sahili, Atakum Belediyesi'nin yaptığı hummalı bir çalışmayla yaza hazır hale getiriliyor.
Samsun: Oks Ve Öss'ye Girecekler İçin En Büyük Risk Gürültü Samsun Vali Yardımcısı Mustafa İngenç, 11 Haziran Pazar günü yapılacak OKS ve 18 Haziran Pazar günü ÖSS sınavları için ilde gerekli..
Malatya: Şirket Haberleri Malatya'da bu yılın Kurumlar Vergi Rekortmeni olan Malatya Belediyesi Esenlik İmar İnşaat ve Ticaret Limitet Şirketi, bünyesinde hizmet veren marketlerde hediye kamp..
Çanakkale: Çanakkale'de Dsi Sulama Sezonunu Başlattı Çanakkale'de, DSİ 25. Bölge Müdürlüğü yaz mevsimiyle birlikle baraj ve göletlerden tarlaların sulama çalışmalarına başladı.
Antalya: Antalya'da Yerel Yönetimler Antalya'ya tatile gelen Rusya'nın St. Petersburg Vali Yardımcısı Nina Subina, Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker'i makamında ziyaret etti.
Kadın Örgütlerinden Almanya'ya Kırmızı Kart Dünya Kupası Öncesinde Almanya'nın Ankara Büyükelçiliği Önünde Toplanan Kadın Örgütleri, Dünya Kupası Maçlarında"Kadın Bedeni Ticaretinin Meşrulaşt..
İzmir: Dyp İzmir İl Kongresi'ne Doğru İzmir'de, Doğru Yol Partisi'nin (DYP) 11 Haziran 2006 tarihinde yapılacak il kongresine az bir zaman kala mevcut il başkanı Turan Arınç, başkanlık için y..
Muğla: Milas'ta 2 Bin Yıllık Tarihi Eserler Ele Geçirildi Muğla'nın Milas İlçesi'nde, polisin yaptığı operasyon sonucu 11 parça tarihi eser ele geçirildiği bildirildi.
İzmir: Ebso Başkanı Taşkın, Faiz Artırımını Değerlendirdi Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Başkanı Tamer Taşkın, Merkez Bankası'nın (MB) kısa vadeli faiz oranlarını 1.75 puan artırmasıyla ilgi..
Kayseri: Şirket Haberleri Borusan Otomotiv, üstün BMW teknolojisinin ve yeniliklerin yurt çapında tanıtılması amacıyla gerçek sürüş keyfini BMW tutkunlarının ayağına getiriyor.
Dubai: El Cezire, Zavahiri'nin Görüntülerini Yayınladı El Cezire televizyonu, Irak'taki El Kaide lideri Zarkavi'nin öldürülmesinin ardından, örgütün iki numaralı adamı Ayman El Zavahiri'nin k..
Bakoyanni İstanbul'da Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni, 4. Türk-Yunan Medya Konferansı'na katılmak üzere İstanbul'a geldi. İstanbul'a özel uçakla gelen Bakoyanni'yi Atatürk Havalima..
Garanti ve HSBC'den faiz artışı Merkez Bankası'nın faiz karının ardından bankalar da mevduatlara uyguladıkları faiz oranlarında artışa gidiyor. Garanti Bankası, YTL cinsinden vadeli mevduata ..
Yunanistan Dışişleri Bakanı Bakoyannis, İstanbul'da İSTANBUL - Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyannis, Atina'dan İstanbul'a geldi. Özel bir uçakla geldiği Atatürk Havalimanı'nda basın ..
Elazığ: Uluova Su İstiyor Eyüpbağları Sulama Birliği Başkanı Faruk Erdem, Uluova'daki ekili alanların sulama ihtiyacının giderilmesi için Hazar Gölü'nden su verilmesini istedi.
Rize: Bahçıvan Değil Vali Yardımcısı Rize Valiliği çevresindeki park ve bahçe çalışmalarını yerinde takip eden Rize Vali Yardımcısı Fuat Güler, bahçıvanlarla birlikte tırpan çekip, çiçek diki..
Ordu: Ordu'da Yerel Yönetimler Ordu Belediyesi, şehri ikiye bölen ve 60 yıldır kesintisiz temizlenen Bülbül Deresi'nde yaz sezonu için temizlik çalışmalarına başladı.
Van: Van'da Bal Paketleme Ve Ana Arı Yetiştirme Ünitesi Kuruldu Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Başkanı Zahir Kandaşoğlu, Van'da hizmete açılan Bal Paketleme Ünitesi ve Ana Arı Üretim Üni..
Elazığ: Elazığ'da 4 Bin Hektar Alan Ağaçlandırılacak Elazığ Çevre ve Orman İl Müdürü Şefik Kara, bu yıl 4 bin hektar alanı ağaçlandırmayı hedeflediklerini söyledi.
Borsa 428 Puan Azaldı İMKB Bileşik Endeksi 2. seansın ilk yarısını, 1. seans kapanışına göre 429,74 puan azalarak 34.949,77 puandan geçti.
Zonguldak: Lisede Mezuniyet Sevinci Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi'ndeki Çaycuma Lisesi'nde düzenlenen mezuniyet töreninde, 55 öğrenci diploma aldı.
Hamburg: Beckenbauer'den Klınsmann'a Uyarı Almanların efsane futbolcularından ve 2006 Dünya Kupası Organizasyon Komitesi Başkanı olan İmparator lakaplı Franz Beckenbauer, teknik direktör Jurg..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10