7 Haziran 2006 Çarşamba Günü Haberleri

7 Haziran 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul: Borsa Günü Yüzde 2.01 Oranında Düşüşle 36709.55 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. seansında Bileşik Endeks dünkü kapanışa göre 754.88 puan düşüşle 36709...
Ankara: Cari Açık Nisan Ayında Yüzde 62.3 Artarak 4.1 Milyar Dolar Oldu Cari açık nisan ayında geçen yılın aynı ayına göre yüzde 62.3 artarak 4 milyar 122 milyon dolar oldu. Cari açık ocak-ni..
Ankara: Kamu-sen'den "enflasyon Yükseldi" İddiası Türkiye Kamu-Sen, hükümetin işçiye, memura ve emekliye yüzde 5 zammı reva görmesine rağmen enflasyonu iddia ettiği sevilere düşüremediğini, i..
Londra: İngiliz Polisinin Terör Operasyonları İngiliz polisinin terör zanlılarına yönelik operasyonları sürüyor. Manchester Havaalanı'nda terör yasaları kapsamında 21 yaşında Bradforlu bir ge..
Lagos: Nijerya'daki Petrol Kulesine Saldırı Ayrılıkçı militanların Nijerya'daki bir petrol kulesine saldırı düzenlemesi sonucu güvenlik güçlerinden en az 3 kişi ölürken, 4 güvenlik gücünün ya..
AKP için önemli kayıp AK Parti Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, Hatay Milletvekili Fuat Geçen'in AK Parti'den ihracını, ''AK Parti için önemli bir sınav olmadı. Önemli bir kayıp'' şeklind..
Kamu yolsuzluğuna AB ayarı Türkiye'nin AB'ye uyum sürecinde en çok önem verilen konular arasında yer alan Türk kamu ihale sisteminin düzenlenmesi konusuyla ilgili Adana'da yapılan toplantıya..
Erdoğan-Özkök görüşmesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök ile bir araya geldi. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özkök'ü Başbakanlık Merkez Binasına gelişin..
98 kaçak yakalandı Edirne'de yurtdışına yaşadışı yollardan çıkış yapmak isteyen 98 kişi yakalandı
Ordu: Ordu'da Dere Ve Dere Ağızlarında Denize Girilmesi Sakıncalı Ordu Sağlık Müdürü Dr. Halis Türkyılmaz, dere ve derelerin denizle birleştiği noktalarda denize girilmemesi konusunda vatanda..
Çanakkale: Çanakkale'de, Biçerdöver Ve Anız Yangınlarının Önlenmesi İçin Kontrol Ekipleri Kuruldu Çanakkale Tarım İl Müdürlüğü, biçerdöver tarla kontrolleri ve anız yangınlarının önlenmesi iç..
İstanbul: İstanbul Rallisi 10-11 Haziran'da Yapılacak İstanbul Otomobil Sporları Kulübü (İSOK) tarafından düzenlenen İstanbul Rallisi, 10-11 Haziran'da gerçekleştirilecek. .
Malatya: Türkiye'nin 6. Jimnastik Salonu Malatya'da Kuruldu Türkiye'nin 6. Jimnastik Salonu'nun Malatya'da kurulduğu ve kayıtların başladığı bildirildi.
İstanbul: Uluslararası Vıktor Bannıkov Turnuvası Ukrayna'da düzenlenen Uluslararası Viktor Bannikov Turnuvası'nda mücadele eden Türkiye U16 Milli Takımı dün oynadığı grubundaki ilk maçında Ru..
Ankara: Ankara, Erzurum, Malatya, Şanlıurfa Ve Van'a Eğitim Bilimleri Enstitüsü TBMM Milli Eğitim Komisyonu'nda, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri'ni cazibe merkezi haline getirmek için Ank..
Ankara: Arınç'ın "basın-yayın Ve Enformasyon Genel Müdürlüğü'nün Kuruluşunun 86. Yıldönümü" Mesajı Cumhurbaşkanı Vekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Bülent Arınç, Basın-Yayın ve En..
DYP lideri Ağar: Tek meselemiz, bu toprakların bütünlüğü ve insanların özgürlüğü VAN - Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Türkiye'nin her yerinde yaşayanların Cumhuriyet'in h..
Diyarbakır: Özgür-der Üyesi Metin Demir'den Haber Alınamıyor Irak'ta gözaltına alınan Özgür-Der Diyarbakır Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Metin Demir'den 1 haftadır haber alınamadığı belirtildi.
Malatya: Malatya'da Jandarmaya Rüşvet Verilmesi Malatya'da kaçak olarak Hint keneviri eken şahsın, jandarmaya rüşvet teklif ettiği ve verirken yakalandığı iddia edildi.
Kuala Lumpur: Malezya'da Müslüman Olmayanlar Da Parti Üyesi Olabilecek Malezya'da İslami Muhalefet Partisi, Müslüman olmayanların partiye katılmasını sağlamak için kurallarını değiştirmeye ha..
Kahire: Mısır Şura Meclisi, Türkiye-mısır Serbest Ticaret Anlaşmasını Görüştü Mısır Şura Meclisi, Mısır ile Türkiye arasında geçtiğimiz yıl imzalanan Serbest Ticaret Anlaşması'nı görüştü.
Kahire: Arap Birliği Genel Sekreteri Musa, Türkiye Yolcusu Arap Birliği Genel Sekreteri Amr Musa, Arap Ekonomik Formu'na katılmak üzere bugün Türkiye'ye hareket etti.
Cordoba Antalyaspor'da Antalyaspor Basın sözcüsü Murat Süğlün, anlaşma sağladıkları Beşiktaş'ın eski kalecisi Oscar Cordoba ile yarın sözleşme imzalayacaklarını söyledi.
Eğitim-sen'den Okul Önünde Eylem... Eğitim-Sen üyesi bir grup, ''kadrolaşma ve sürgünler'' olduğu iddiasıyla İstanbul Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'' önünde açıklama yaptı.
Kültür Evleri'nin Kurs Birincilerine Altın Ödülü... Saraybahçe Belediyesi Kültür Evleri'nde açılan kurslarda birinci olan kursiyerler altın ile ödüllendirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10