7 Haziran 2006 Çarşamba Günü Haberleri

7 Haziran 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara: Ankara'da Tecavüz Zanlısı Yakalandı Ankara'da masör olarak çalışan bir kadına tecavüz ettiği öne sürülen 1 kişi yakalandı.
İstanbul: Türkiye Bankalar Birliği Yeni Yönetim Kurulu İlk Toplantısını Yaptı Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Seul: Güney Kore Savaş Uçağı Kayboldu Deniz üzerindeki uçuşu sırasında birden radar ekranından kaybolan Güney Kore F-15K savaş uçağının kaza geçirmiş olabileceğinden korkuluyor.
Kiev: Ukrayna Ve Rusya Arasındaki Gerginlik Ukrayna, aşırı milliyetçi Rus Muhalefet lideri Vladimir
Potsdam: Solana, İran Ziyaretini Değerlendirdi Avrupa Birliği (AB) Dış Politika Şefi Javier Solona, İran'ın tartışılan nükleer faaliyetleriyle ilgili krizin sonlanmasına yardım etmek için Tah..
Felluce: Iraklı Çocuğun Dramı Irak'ta 3 yılı aşan savaş ve çatışmalar sırasında en çok zarar görenler yine çocuklar oldu. Irak'ın başkenti Bağdat'ın batısındaki Felluce'de yaşayan Iraklı Hadi..
Süleymaniye: İtalya Dışişleri Bakanı D'alema'nın Irak Ziyareti Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Irak'ın Süleymaniye kentine gelen İtalya Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Massimo D'ale..
Sütaş'ın light ürünlerinin ambalajları yenilendi BURSA - Sütaş'ın light ürünlerinin ambalajlarının yenilendiği bildirildi. Sütaş tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Sütaş Light Ürünler Ai..
Giresun: Giresun'daki Çelenk Krizi Giresun Deniz Dağcılık Spor Kulübü Başkanı İbrahim Can, yönetim kurulu üyeleri Yasemin Özdemir'in kıyafetinden dolayı Atatürk Anıtı'na çelenk koymasının eng..
Kayseri: Sivaslılar Gecesi Cumartesi Günü Yapılacak Kayseri'deki Sivaslılar Derneği tarafından düzenlenen "Geleneksel Sivaslılar Gecesi" 10 Haziran Cumartesi günü yapılacak.
İzmir: Balaban Köyü, "en Çevreci Köy" Seçildi İzmir Çevre ve Orman Müdürlüğü'nce Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında her yıl verilen ''En Çevreci Köy'' ödülünü, Kınık İlçesi'ne bağlı Bal..
Denizli: Denizli'de Yerel Yönetimler Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, belediye sınırları ve mücavir alan içinde kalan ilköğretim okullarındaki tüm öğrencilere roman ve hikaye dalında ..
Antalya: Muratpaşa Belediyespor'lu Cimnastikçiler İsrail'e Gitti Türkiye'de ve yurt dışında aldığı başarılı sonuçlarla dikkat çeken Muratpaşa Belediyespor'lu cimnastikçi Pınar Akılveren ve an..
Ankara: Tbmm Başkanı Arınç, Lübnan Başbakanı Siniora'yı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Vekili ve TBMM Başkanı Bülent Arınç, resmi bir ziyaret için Türkiye'de bulunan Lübnan Başbakanı Fouad Siniora ..
Ankara: Otogaz İstasyonlarına Çeki Düzen TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu'nda İmar planı yapılamaması nedeniyle işyeri açma ve çalışma ruhsatı alama..
Başbakanlıkta Nükleer Enerji Toplantısı Başbakanlıkta, nükleer enerjiye ilişkin bir toplantı yapıldı.
Mahkemelik Olduğu Kişi Tarafından Silahla Yaralandı Bursa'nın merkez Nilüfer ilçesinde bir kişi, mahkemelik olduğu kişi tarafından silahla yaralandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10