7 Haziran 2006 Çarşamba Günü Haberleri

7 Haziran 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bingöl'de çatışma: 3 asker yaralandı Bingöl'ün Yedisu İlçesi kırsalında PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada 3 asker yaralandı. Yaralı askerler Elazığ Askeri Hastanesi'nde tedavi altına alın..
Patara Plajı'nda Caretta'lar için özel koruma Caretta-Caretta türü deniz kaplumbağalarının Türkiye'deki doğal üreme alanları arasında yer alan Antalya'nın Kaş İlçesi'ne bağlı Patara Plajı'nd..
Ev değil sanki müze 84'lük dedenin evinden 2 bin 652 parça tarihi eser çıktı
Erdoğan-Özkök görüşüyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök ile bir araya geldi. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özkök'ü Başbakanlık Merkez Binasına gelişin..
Borsa, 2.seansında İlk Yarısında 736 Puan Düştü İMKB Bileşik Endeksi 2. seansın ilk yarısını, 1. seans kapanışına göre 736,80 puan azalarak 37.004,99 puandan geçti.
Mumcu: ''İstikrar Yalanlarını Avantaj Görenler Panikledi'' Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, ''İstikrar yalanlarını bir avantaj gibi görenler, herkesten çok panikledi'' dedi.
Erdoğan: ''Ortadoğu'da Üzerimize Düşeni Yapmaya Gayret Edeceğiz'' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ortadoğu'da barışın tesisi için Türkiye'nin üzerine ne düşüyorsa bunu şu ana kadar yaptığını,..
İmkb 2. Seans (ilk Yarı) İMKB Bileşik Endeksi 2. seansın ilk yarısını, 1. seans kapanışına göre 736,80 puan azalarak 37.004,99 puandan geçti.
Uşak: Uşak Halk Eğitim Merkezi'nden Yıl Sonu Sergisi Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi'nin, bir yıllık çalışmalarını tanıtmak amacıyla düzenlediği yıl sonu sergisi, törenle a..
Trabzon: Trabzonspor Umut İçin Son Teklifini Verdi Trabzonspor, transfer listesinde bulunan Ankaragücü'nün forvet oyuncusu Umut için girişimlerini sürdürürken, Bordo-mavili kulübün bu futbolc..
İstanbul: Şirket Haberleri Erdemir Grubu'nun ana şirketi Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları'nın ardından, "Yassı Çeliğe Dönüşüm" çalışmalarının hızla sürdüğü İsdemir'de Mayıs ayını çeşitli ala..
CIA küresel örümcek ağı kurdu Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) tarafından yayımlanan raporda, Amerikan Merkezi Haberalma Teşkilatının (CIA) terör zanlılarının yasa dışı transferi ..
150 milyon dolarlık anlaşma Kale Grubu bünyesindeki Kalekalıp Savunma ve Havacılık Bölümü, 150 milyon dolarlık anlaşma ile Pratt&Whitney'a Müşterek Taarruz Uçağı'nın (JSF) motor programı olan..
Otogazın Litre Fiyatı 4 Ykr Arttı Otogaz ve likit petrol gazının (LPG) rafineri çıkış fiyatlarına bugünden geçerli yapılan zammın ardından, perakende fiyatlar da belli oldu.
Emin Çölaşan'ın Başvurusu Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, gazeteci Emin Çölaşan'ın başvurusu ile ilgili maliye prensipleri dahilinde yapılması gerekenlerin yapılacağını söyledi.
Kamu Borç Yönetimi Raporu Hazine, Nisan 2006-Mart 2007 dönemine ilişkin merkezi yönetim iç borç geri ödemelerinin 129,7 milyar YTL olarak öngörüldüğünü bildirdi
Öğrencileri Uyardıktan Sonra Bıçaklandığını İddia Etti Bursa'nın merkez Yıldırım ilçesinde 4 Haziran pazar günü okul önünde ''lakayt hareketlerde bulunduklarını'' iddia ettiği öğrenci grubun..
Ankara: Genelkurmay Tmmm'den Uluslararası Çalıştay Genelkurmay Başkanlığı Terörizmle Mücadele Mükemmeliyet Merkezi (TMMM) Komutanlığı'nın yıllık faaliyet planı ve NATO sponsorluğunda düzenled..
İstanbul: Hamilelik Döneminde Diş Bakımı Hamilelik döneminde vücuttaki hormonlarda görülen değişikliklerin diş etlerinde iltihap oluşmasına ve dişlerin çabuk çürümesine uygun bir ortam oluştu..
Balıkesir: Genel Maden-iş Sendikası'ndan Grizu Patlaması Açıklaması Türk-İş Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Genel Maden-İş Sendikası Genel Başkanı Çetin Altun, Balıkesir'in Dursunbey İlçe..
Erzincan: Erzincan'da Çocukların Tehlikeli Havuz Keyfi Erzincan'da son günlerde 35 derecenin üzerine çıkan hava sıcaklığı, özellikle çocukları etkiliyor.
Van: Muradiye'de Turistlere Yapılan Çirkin Saldırı Van'ın Muradiye İlçesi'nde tecavüz ve saldırıya uğrayan, eşyaları gasp edilen İsviçre asıllı müzik öğretmeni Maya Mario W. ile mimar olan er..
Genelkurmay TMMM'den uluslararası çalıştay ANKARA - Genelkurmay Başkanlığı Terörizmle Mücadele Mükemmeliyet Merkezi (TMMM) Komutanlığı'nın yıllık faaliyet planı ve NATO sponsorluğunda düzenle..
Erdoğan, Lübnan Başbakanı Siniora'yla görüştü/ Erdoğan: Ortadoğu barışı için elimizden geleni yapacağız ANKARA - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ortadoğu'da barışın tesisi için Türkiye'nin üz..
İstanbul: "çevre Haftası" Etkinlikleri "Çevre Haftası" etkinlikleri çerçevesinde Haliç'i temsili olarak temizleyen Eyüp sakinleri, Haliç'ten çıkartılan atıklardan çöp adam yaptı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10