7 Haziran 2006 Çarşamba Günü Haberleri

7 Haziran 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Otogaza 4 YKr zam Otogaz ve likit petrol gazının (LPG) rafineri çıkış fiyatlarına bugünden geçerli yapılan zammın ardından, perakende fiyatlar da belli oldu. Buna göre otogazın litre fiyatı 4..
TRT'de 'cehennemde yanacaksınız' kavgası TRT lokalinde yemek yiyen sanatçılarla, aralarında başörtülülerin de bulunduğu başka bir grup arasında kavga çıktı. Grup, içki içen sanatçılara "Cehen..
TBB Başkanlığına Özince, yeniden seçildi ANKARA - Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı'na H. Ersin Özince yeniden seçildi. TBB tarafından yapılan açıklamada, birliğin 31 Mayıs ..
Ankara: Anavatan Partisi Tbmm Grup Toplantısı Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, hükümetin "muhafazakarlık" ve "demokratlık" kavramlarını ikide bir ağzına pelesenk etmesinin kendisin..
Ankara: Parlamento Muhabiri Saydamer'in Cenaze Töreni Geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden gazeteci Kemal Saydamer, bugün toprağa verildi. Saydamer için 27 yıldır muhabir ve büro şefi olara..
İstanbul: "endüstriyel Kirlenme Kontrolü" Sempozyumu Çevre ve Orman Bakanlığı Müsteşarı Prof.Dr. Hasan Zuhuri Sarıkaya, çevre konusunda denetim mekanizması ile ilgili yapılan eleştirilere, "P..
Niğde'de 100 Kilogram Eroin Ele Geçirdi Niğde'de jandarma ekipleri, akaryakıt deposu içine gizlenmiş 100 kilogram eroin ele geçirdiler.
Erdoğan-özkök Görüşmesi Sona Erdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök'ün görüşmesi sona erdi.
Trabzon: Trabzon'da Hayvan Hırsızlığı Trabzon'da bir şahıs, daha önceden aralarında borç ilişkisi bulunan bir şahsın 3 adet buzağısını çaldı.
İstanbul: İstanbul Ticaret Borsası İşlemleri İstanbul Ticaret Borsası'nda ayçiçekyağı 2.07 YTL, soya yağı yemeklik pet şişe 2.06 YTL, dana eti 8.55 YTL ortalama fiyattan işlem gördü.
Bakuba: Bakuda'da Amerikan Havan Topu Saldırısı Irak'ın başkenti Bağdat'ın kuzeyindeki Bakuba kentinde, Amerikan askerleri bazı evlere saldırı düzenledi. Saldırıda 1 Iraklı sivil hayatını kay..
Kudüs: Batı Şeria'da 2 İsrailli Bıçaklandı İsrail işgalindeki Batı Şeria'nın güneyinde, bugün 2 İsrailli'nin 2 Filistinli tarafından bıçaklandığı, daha sonra Filistinliler'in olay yerinden ka..
Bağdat: Bağdat'ta Patlama: 1 Ölü, 2 Yaralı Irak'ın başkenti Bağdat'ta bir restoranın önünde bomba yüklü bir aracın infilak etmesi sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı.
Manisa: Develi Köylülerinin Çöp Zaferi Manisa'nın Develi Köyü'nde katı atık depolama tesisi kurulmasını engellemek için köylüler tarafından yürütmenin durdurulması istemiyle açılan davada bil..
Elazığ: Maden Kaymakamlığı'na Şükrü Özcan Atandı Elazığ'ın Maden İlçesi Kaymakamı Sedat Eliuz, Şırnak Vali Yardımcılığı görevine atandı.
İsdemir de üretim rekorlarını yeniliyor ZONGULDAK - 27 Şubat 2006 tarihinde OYAK'a ait ATAER Holding'e devri gerçekleştirilen ERDEMİR şirketleri üretim rekorları kırmaya devam ediyor. Grubun ..
Hazır giyim ve konfeksiyonda 450 genç uzman daha sektöre katılıyor İSTANBUL - İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği'nin (İHKİB) mesleki eğitime önemli katkı sağladığı 5 me..
Şişe Cam'da grev kararı alındı İSTANBUL - Kristal-İş Sendikası, Şişe Cam fabrikalarında grev kararı aldı. Trakya Cam'dan borsaya gönderilen açıklamada şöyle denildi: "Türkiye Cam, Çimento ve ..
Otogaz litrede 4 YKr zamlandı İSTANBUL - Otogaz ve likit petrol gazının (LPG) rafineri çıkış fiyatlarına bugünden geçerli yapılan zammın ardından, perakende fiyatları oluştu. Buna göre otog..
RTÜK, çocuklara TV izleme alışkanlıklarını sordu/ Atalay: Ülkemizde iletişim alanında dağınıklık var ANKARA - Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından gerçekleştirilen "Televizyon Yay..
Perihan Mağden'in "Halkı Askerlikten Soğutma" Davası "Basın yoluyla halkı askerlikten soğuttuğu" gerekçesiyle yargılanmasına başlanan gazeteci-yazar Perihan Mağden, yazılı savunmasında "Vicd..
Ağrı: Eğitimci Muhtarın Başarısı Ağrı'nın Eleşkirt İlçesi'ne bağlı Goncalı Köyü'nde, ilköğretim ilk kademeye giden kız çocuklarının tamamının muhtarın gayretiyle 6. sınıfa devam ettiği bildir..
Zonguldak: Türkiye 15. Kömür Kongresi...(1) Türkiye 15. Kömür Kongresi'nde yaptığı konuşmada
Berlin: Almanya'daki Yahudi Toplumuna İlk Kez Bir Kadın Lider Seçildi Almanya'da Yahudi toplumu, bugün ilk kez bir kadını lider olarak seçti. Lider olarak, Naziler'in katliamından kurtulan ve..
Moskova: Fsb Başkanı'ndan Abd'ye Çifte Standart Suçlaması Rus İç İstihbarat Teşkilatı FSB, ABD'yi teröre karşı başlattığı savaşta çifte standart uygulamak ve Irak ile İran politikası sonucu O..
Türkiye-Suriye sınırında korkutan yangın Söndürme çalışmaları 10 saat sürdü, 20 mayın patladı
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10