7 Haziran 2006 Çarşamba Günü Haberleri

7 Haziran 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dolar 1,5670, Avro 2,0000 Ytl Oldu İstanbul serbest piyasada kapanış saatlerinde doların satış fiyatı 1,5670, avronun satış fiyatı 2,0000 YTL oldu.
Cari Açık, Yüzde 62,3 Arttı Merkez Bankası, 2006 yılı Nisan ayında cari açığın, geçen yılın aynı ayına göre yüzde 62,3 artışla 4 milyar 122 milyon dolar olarak gerçekleştiğini açıkladı.
Erdoğan-özkök Görüşmesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök arasındaki yapılan görüşmede, son gelişmeler ışığında iç ve dış güvenlik konularının ele ..
Ketence Ve Hakkaniye Köylerine Kanalizasyon Ve İçme Suyu Şebekesi Döşendi İzmit Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) Genel Müdürlüğü ekipleri, İzmit merkeze bağlı Ketence köyünde 4 kilometre kan..
Kalp Krizi Geçiren Muhtar, Koltuğunda Öldü Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde, makamında kalp krizi geçiren muhtar hayatını kaybetti.
Kahramanmaraş: Kahramanmaraş Müzesi'nde Büyük Vurgun Uşak Arkeoloji Müzesi'nde sergilenen Karun Hazinesi'nin en değerli parçalarından Kanatlı Denizatı Broşu'nun sahtesiyle değiştirilerek çalı..
Eskişehir: Eskişehir'de, Bir Köpek Ve 10 Yavrusu Barınağa Yerleştirildi Eskişehir'de, orman görevlilerinin bakamadığı için belediye ekibine teslim ettiği bir köpek ve 10 yavrusu, barınağa yer..
Bursa: Makamında Kalp Krizi Geçiren Muhtar Hayatını Kaybetti Bursa'da bir mahalle muhtarı, makamında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
Ege'nin ikinci önemli projesi Denizli'de gerçekleşiyor / Forum Çamlık'ın temeli eylülde atılıyor DENİZLİ - Avrupa'nın en büyük bağımsız proje geliştirme şirketi Multi Development ve Türkiye'n..
Cari açık 4 ayda yüzde 43.3 artışla 12.5 milyar dolara ulaştı / Nisan açığı 4.1 milyar dolar ANKARA - 2005 yılı Ocak-Nisan döneminde 8.734 milyon ABD doları olarak gerçekleşen cari işlemler a..
Cordoba Antalyaspor'da Antalyaspor Basın sözcüsü Murat Süğlün, anlaşma sağladıkları Beşiktaş'ın eski Oscar Cordoba ile yarın sözleşme imzalayacaklarını söyledi. Murat Süğlün, İstanbul'da Osca..
İzmir: İzmir'de Nurdaş Faaliyete Geçti İzmir'de basın ve halkla ilişkiler sektöründe hizmete başlayan NURDAŞ Medya İletişim Danışmanlığı, açılışını İzmirli gazetecilerle kutladı.
Zonguldak: Alaplı'da Muhtarlık Seçimleri Zonguldak'ın Alaplı İlçesi'nde, çeşitli sebeplerden dolayı boşalan 3 köyün muhtarını yeniden belirlemek için sandığa gidildi.
İstanbul: Türkiye U18 Milli Takımı Rusya İle 2-2 Berabere Kaldı Türkiye, U18 Milli Takımı deplasmanda Rusya Genç Milli Takımı'yla 2-2 berabere kaldı.
Strasbourg: Strasbourg'a Bulgar Golcü Fransa Birinci Ligi takımlarından Strasbourg'tan yapılan bir açıklama ile Bulgar oyuncu Dimitrav Rangelov ile 4 yıllık sözleşme imzalandığı bildirildi.
Trabzon: Asbaşkan Sayitoğlu, Söylentilerden Rahatsız Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, son günlerde medyada yönetim kurulunda var olan ahengin bozulduğuna yönelik haberlerin çıktı..
Özince, Yeniden Tbb Başkanlığı'na Getirildi Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Ersin Özince tekrar getirildi.
Uşak: Türkiye 2. Futbol Ligi A Kategorisi Türkiye 2. Futbol Ligi A Kategorisi'nde mücadele eden Uşakspor'da iç transfer çalışmaları cuma günü yapılacak.
Borsa 36.709,55 Puandan Kapandı İMKB Ulusal 100 Endeksi, 2. seansta 1.032,24 puan azalarak 36.709,55 puandan kapandı.
Diyarbakır'da 34 Çocuğun Kayıp Olduğu İddiası Diyarbakır Vali Yardımcısı Hıdır Kahveci, 1990'lı yıllardan itibaren Çocuk Yuvası ve Esirgeme Kurumu'ndan ayrılarak bir daha geri dönmeyen 34 ço..
Sscb'nin Son Başkanı Gorbaçov Gazete Patronu Oldu Dağılan SSCB'nin son devlet başkanı Mihail Gorbaçov, bir iş adamıyla ortaklaşa muhalif Rus gazetesi Novaia Gazeta'yı satın aldı.
Sütaş'ın Lıght Ürünlerinin Ambalajları Yenilendi Sütaş'ın light ürünlerinin ambalajlarının yenilendiği bildirildi.
Uib, Çek Cumhuriyeti'nde Fuara Katıldı... Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) Taşıt Araçları ve Yan Sanayii İhracatçılar Birliği'ne üye 24 firma, Çek Cumhuriyeti'nin Brno kentinde, 3-7 Haziran..
Erdoğan, Org.Özkök ile iç ve dış güvenlik konularını ele aldı ANKARA - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök arasındaki görüşmede son gelişmeler ışığında..
Ankara: Başbakan Erdoğan'ın Orgeneral Özkök'ü Kabulü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök'ü Başbakanlık Merkez Bina'da kabul etti.
İstanbul: Kağıthane'deki Kazanın Ardından Kağıthane'de halı yıkayan bayanların caddeye akıttığı sabunlu su nedeniyle meydana gelen kazanın ardından, Kağıthaneli kadınlar aynı yerde halılarını..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10