5 Haziran 2006 Pazartesi Günü Haberleri

5 Haziran 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Diyarbakır: Diyarbakır İl Genel Meclis Toplantısı Diyarbakır İl Genel Meclisi toplantısında okunan Meclis Denetleme Kurulu raporu tartışmalara neden oldu. Raporda, birçok bölümde sistemsizlik..
İstanbul: Askerlik Şubesi Bahçesinde Korkutan Yangın Beyoğlu Halıcıoğlu'ndaki askerlik şubesininin bahçesinde bulunan trafo alev alev yandı.
Mersin: Mersin'deki Patlama Mersin'de 3 Haziran Cumartesi günü Atatürk Caddesi Toros Gıda ve TEKEL büfesi önünde, dondurma dolabının altında meydana gelen patlamayı, terör örgütü PKK'ya bağlı..
Çiçek: ''Kurumlar Arasında Çatışmayı Doğru Bulmam'' Hükümet Sözcüsü ve Adalet Bakanı Cemil Çiçek, ''Cumhuriyetin kurumları arasında bir çatışma kavramını ben doğru bulmam. Çatışma hoş bir şe..
Moskova: 59. Dünya Gazeteler Birliği Zirvesi Dünya medyasının üst düzey yöneticileri, Rusya'da idarecilerin medya üzerinde bir baskı oluşturduğunu ifade ederek, Rusya Devlet Başkanı Vladimir ..
Ak Parti Myk Toplandı AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), toplandı.
Samsun: Gazi Belediyesi Çocuk Korosu Konsere Hazır Samsun'un Gazi Belde Belediyesi Türk Sanat Müziği Çocuk ve Gençlik Korosu, 8 Haziran 2006 tarihinde vereceği konser için hazırlıklarını tama..
Babacan: "2005'te Uluslararası Yatırım Miktarı 9,7 Milyar Dolar" Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, 2003 yılında Doğrudan Yatırımlar Yasası'nın çıkarılmasından sonra Türkiye'nin hız..
Bursa: Taş Ve Maden Ocakları, Yeni Kanunu Bekliyor Bursa İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Tunçak, taş, kil ve çimento ocaklarına ruhsat verme yetkisinin yeniden özel idarelere devri için kanun..
İstanbul: Galatasaray Paf Takımı, Gestıon Copa Amsterdam'da 4. Oldu Galatasaray PAF Takımı, Hollanda'nın Amsterdam kentinde düzenlenen Gestion Copa Amsterdam Turnuvası'nda 4. oldu.
Çorum: Çorum'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 6 Yaralı Çorum'un Bayat İlçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 1 kişi hayatını kaybetti, 6 kişi de yaralandı.
Moskova: 59. Dünya Gazeteler Birliği Zirvesi Moskova'da Başladı Dünya medyasının önde gelen gazetelerinin sahiplerini ve üst düzey yöneticilerini biraraya getiren 59. Dünya Gazeteler Birliği ..
Terörist Cenazesinde Gerginlik Bingöl'de, güvenlik güçleriyle girdiği çatışmada ölü ele geçirilen terör örgütü PKK üyesi Cafer Sönmez'in cenazesinin, Van'da, mezarlığa götürülüşü sırasında t..
Ankara: Bakanlar Kurulu Açıklaması Adalet Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Türkiye'nin bir çeteler ülkesi olamayacağını, hiç kimsenin de kamu düzenini bozma noktasında imtiyazı bulunama..
Ankara: Latin Amerika Yılı Resepsiyonu Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Türk Hava Yolları'nın San Paula ve Beuro Saires'e direk seferler başlatacağını açıkladı.
Antalya: Oscar Cordoba Antalyaspor Yolunda Süper Lig'in yeni ekiplerinden Antalyaspor'da, Beşiktaş ile yollarını ayıran tecrübeli file bekçisi Oscar Cordoba'nın transfer edilmesi için çalışma..
Basra: Palmiyeleriyle Ünlü Basra Kenti Eski Günlerine Dönüyor Basralı çiftçiler, palmiye ağaçlarıyla dünyaca ünlü Basra'yı eski ününe kavuşturmak için kolları sıvadı. Çiftçiler, Saddam dönemi..
Adıyaman: Gölbaşı Düşünce Platformu, Osb İçin Toplandı Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesi'nde iş adamlarının oluşturduğu Gölbaşı Düşünce Platformu, İlçe Organize Sanayi Bölgesi'ni (OSB) konuştu.
İzmir: İzmir Adliye Sarayı'nın Kantini Soyuldu İzmir Adliyesi'nin giriş katında bulunan ve adliye çalışanları ile vatandaşlara hizmet veren kantin soyuldu.
Altılı Ganyan 11.112,21 Ytl İkramiye Verdi Bursa'da bugün yapılan at yarışları sonucu altılı ganyan, 11.112,21 YTL ikramiye verdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10