4 Haziran 2006 Pazar Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Konya'da Konuşuyor

4 Haziran 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bingöl'de Askeri Birliğe Saldırı: 1 Şehit, 8 Yaralı Bingöl'de askeri birliğe teröristlerin saldırısında, 1 asker şehit oldu, 8 asker yaralandı.
Türkiye: 0 - Makedonya: 1 (A) Milli Futbol Takımı, 2008 Avrupa Şampiyonası elemeleri öncesi Makedonya ile Almanya'nın Krefeld kentinde yaptığı özel maçı 1-0 kaybetti.
Efes Pilsen: 74 Ülkerspor: 78 Türkiye Basketbol Ligi play-off final serisinin 3. maçında Ülkerspor, Efes Pilsen'i 78-74 yenerek seride 3-0 öne geçti. İlk maçta olduğu gibi iki ekip de ilk dak..
Efes Pilsen: 74 - Ülkerspor: 78 Türkiye Basketbol Ligi play-off final serisinin 3. maçında Ülkerspor, Efes Pilsen'i 78-74 yenerek seride 3-0 öne geçti.
Türkiye: 0 Makedonya: 1 Türkiye (A) Milli Futbol Takımı, 2008 Avrupa Şampiyonası elemeleri öncesi, Makedonya ile Almanya'nın Krefeld kentinde yaptığı özel maçı 1-0 kaybetti. Karşılaşmayı Futb..
Van: Van'da "türk Dili Ve Edebiyatı" Semineri Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Necat Birinci, Türkçe'nin verdiği imkanlarla Türkiye'nin hamurunu yoğurarak, gençleri bu bilinçle yetiştirmek ge..
Iğdır: Iğdır'ın Turizm Rehberi Hazırlandı Iğdır'da Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından hazırlanan Turizm rehberi piyasaya çıktı.
Mersin: 5 Haziran Dünya Çevre Günü Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, Mersin'de çöplerin, 2006 sonuna kadar tamamlamayı planladıkları katı atık depolama alanına döküleceğini beli..
Krefeld: A Milli Futbol Takımı Krefeld'de 2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu hazırlıklarını sürdüren A Milli Futbol Takımı, akşam saatlerinde Makedonya Milli Takımı ile oynayacağı özel maç i..
Krefeld: Türkiye-makedonya A Milli Takımları Hazırlık Maçı A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında Makedonya Milli Takımı ile Almanya'nın Krefeld kentinde karşı karşıya geldi. Grotenburg Stad..
Sharm El Seyh: İsrail Başbakanı Olmert İle Mısır Cumhurbaşkanı Mübarek Biraraya Geldi Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek, İsrail Başbakanı Ehud Olmert ile Mısır'ın tatil bölgesi Sharm El Seyh'..
Samava: Elektrik Ve Su İsteyen Iraklılar, Samava'da Yürüyüş Düzenledi Irak'ta, işgalin üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen, hala elektrik ve su gibi temel hizmetlerden yoksun yaşayan Samavalılar..
Atina: Yunanistan'da Gürcü Bir Çocuğun Öldürülmesi Yunanistan'da, Şubat ayında kaybolan 11 yaşındaki Alexander Meskisvilli adındaki Gürcü çocuğu öldürdükleri gerekçesiyle, yaşları 11 ila 14 a..
Gazze: Filistinli Memurların Maaş Sevinci 3 aydır maaş alamayan yaklaşık 165 bin Filistinli kamu görevlisinin bir kısmı bugün, maaşlarının bir bölümünü çekebilme sevinci yaşadı.
Türkiye: 0 - Makedonya: 0 (ilk Yarı) (A) Milli Futbol Takımı'nın 2008 Avrupa Şampiyonası elemeleri öncesi, Makedonya ile Almanya'nın Krefeld kentinde yaptığı özel maçın ilk yarısı golsüz eş..
Eskişehir: Dyp Eskişehir İl Kongresi Doğru Yol Partisi (DYP) Eskişehir İl başkanlığına Fevzi Yalçın getirildi.
Malatya: Muhtar Derneklerinin Seçiminde Başkanlar Değişmedi Türkiye Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Malatya Şubesi ile Malatya İli Mahalle ve Köy Muhtarları Derneği'nin genel kurulları yapı..
Ankara: Bask İle Eğitim-sen'in Yargı Mücadelesi Sonuçlandı Eğitim-Sen'in, 24 ayrı suçlamayla Bağımsız Eğitimciler Sendikası (BASK) aleyhinde Ankara 2. Asliye Ceza Mahkemesi'nde açtığı dava so..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10