3 Haziran 2006 Cumartesi Günü Haberleri

3 Haziran 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sayısal Loto Çekildi Milli Piyango İdaresince düzenlenen Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişi yapıldı.
Van: Van'da Turistlere Yapılan Çirkin Saldırının Ardından Van'ın Muradiye İlçesi'nde, İsviçreli bir bayan turistin erkek arkadaşını darp ettikleri ve kendisine de tecavüz ederek para ve değer..
Aydın: Dyp Kuşadası İlçe Binasında Yangın Doğru Yol Partisi (DYP) Kuşadası İlçe binasında yangın çıktı. Yangın, kısa sürede söndürülmesine rağmen ilçe başkanının makam odasının bulunduğu bölü..
Basra: Basra'daki Patlama Irak'ın Basra şehrindeki bombalı saldırıda ölenlerin sayısı resmi kaynaklar tarafından 24 olarak açıklanırken; El Cezire Televizyonu, olayda 31 kişinin hayatını kayb..
İstanbul: Suudi Ataşe Boğularak Can Verdi Şile'nin Sofular Köyü'ndeki plajda denize giren Suudi Arabistan uyruklu 3 kişiden 1'inin boğularak hayatını kaybettiği bildirilirken, diğer 2 kişinin..
Hakkari: Yıldırım Düşmesi Sonucu Hakkari Elektriksiz Kaldı Hakkari'de aniden başlayan ve kısa süren yağmur yağışı sonrası düşen yıldırım, şehir merkezini elektriksiz bıraktı.
Sayısal Loto çekildi Milli Piyango İdaresince düzenlenen Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişi yapıldı. Çekilişte, kazanan numaralar 15, 22, 23, 30, 40 ve 46 olarak belirlendi.
İstanbul: "gürcistan Kültür Günleri" Etkinlikleri Gürcistan Kültür ve Spor Bakanı Giorgi Gabaşvili, İstanbul'da Gürcistan Kültür Günleri etkinlikleri kapsamında Kültür ve Turizm Bakanı Atilla..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10