29 Haziran 2006 Perşembe Günü Haberleri

29 Haziran 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erakat: ''Durum Tamamen Çöküntüye Uğrayabilir'' Filistinli başmüzakereci Saib Erakat, İsrail'in başlattığı saldırı nedeniyle Filistin topraklarındaki durumun ''tamamen çöküntüye uğrayabilece..
Nba'de Oyuncu Seçmeleri ''Draft'' Yapıldı ABD Ulusal Basketbol Ligi'nde oyuncu seçmeleri ''draft'' bu sabaha karşı yapıldı.
Erzincan'daki Kazada Ölenlerin Sayısı 7'ye Yükseldi Erzincan'da dün meydana gelen trafik kazasında ölenlerin sayısı 7'ye yükseldi. Kazada, 49 kişinin yaralandığı bildirildi.
FT: Bankacılık, Türkiye'nin en zayıf yönü İngiliz Financial Times Gazetesi'nin dünkü sayısında, Türkiye ile ilgili olarak kapsamlı bir dosya yer aldı. Dosya'da Türk finans piyasaları hakkında..
Ceytaş'ta toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı İSTANBUL - Ceytaş'ta tolu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı. Ceytaş'tan borsaya gönderilen açıklamada "Tekstil İş..
Piyasalarda görünüm olumlu/ İMKB, 33700-33800 bandında/ Faiz gevşiyor, dolar 1.59'a kadar çekildi İSTANBUL - Piyasalarda olumlu görünüm hakim. İMKB, dünkü alım ağırlıklı günün ardından bugüne..
Finansbank'ın Zincirlikuyu Şubesi faaliyete geçti İSTANBUL - Finansbank'ın Zincirlikuyu Şubesi faaliyete geçti. Finansbank'tan borsaya gönderilen açıklamada, "Bankamız "İstanbul Zincirlikuyu ..
Fitch, Brezilya'nın kredi notunu "BB"ye yükseltti LONDRA - Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Brezilya'nın kredi notunu BB-'den BB'ye yükseltti. Fitch bu artırım ile kredi notu..
TMSF, Demaş'ı bugün satışa çıkaracak/ Muhammen bedel 5 milyon dolar İSTANBUL - TMSF, muhammen bedeli 5 milyon Amerikan Doları olan Demaş Demir Mamulleri Sanayi A.Ş.'nin ticari ve iktisadi büt..

-anadolu Hayat'tan Çalışanlarına Zam
Anadolu Hayat Emeklilik'te Yürütülen Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Anlaşmayla Sonuçlandı.

-çukurova, Super On-lıne Hisselerini 1 Ay Sonra Devralacak
Yapı Ve Kredi Bankası Ve Çukurova Holding, Süper On-line Hisselerinin Devrinin Tamamlanma Sürenin 1 Ay Daha Uzatılması Konusund..

-erdoğan: "Sıkı Para Politikasından Taviz Verilmeyecek"
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dış Piyasalarda Türkiye Ekonomisine Olan Güvenin Perçinlendiğini Savunarak,"Türkiye Artık Son Dönemd..
Erdoğan: ''Türkiye Dalgalanmaları Aşacak Kapasiteye Sahiptir'' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin artık son dönemde yaşanan dalgalanmaları aşacak güce ve kapasiteye sahip olduğunu be..
Başsavcı Ok, Yarsav'a Üye Olmak İçin Dilekçesini Verdi Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Nuri Ok, Yargıçlar ve Savcılar Birliğine (YARSAV) üye olmak için dilekçesini verdi.
İstanbul: Karakin Iı Hakkında Suç Duyurusu Avukat Kemal Kerinçsiz, Tüm Ermeniler Katalikosu Karakin II hakkında, Ermeni katliamıyla ilgili yaptığı açıklamalar nedeniyle İstanbul Cumhuriyet Ba..
Borç Yapılandırma İmkanı Yarın Sona Eriyor SSK ve Bağ-Kur prim borçlarının yeniden yapılandırılması için başvurular yarın sona erecek.
Öss Kontenjan Kılavuzu Okullarda Satılacak ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'nu, bu seneden itibaren okullarda satışa sunacaklarını b..
Beşiktaş'ın Yeni Transferi Delgado: ''Beşiktaş Gibi Büyük Bir Kulübe Gelmiş Olmaktan Dolayı Gurur Duyuyorum'' Beşiktaş'ın yeni transferi Matias Emilio Delgado, Beşiktaş gibi büyük bir kulübe ..
İstanbul: Eminönü'nde Otel Yangını Eminönü'nde turistlerin bulunduğu bir otelin kazan dairesinde çıkan yangın korku dolu saatlerin yaşanmasına neden oldu. Otelde bulunan turistler itfaiye eki..
Kudüs: İsrail'in Filistinli Siyasi Liderleri Tutuklaması Filistin Başmüzakerecisi Saib Erakat, İsrail tarafından tutuklanan Hamaslı bakan ve milletvekillerinin serbest bırakılması için ulusla..
Kuveyt'te seçim zamanı Körfez ülkelerinden Kuveyt'te yeni parlamentonun seçimi için oy verme işlemi başladı. Kuveyt Emirliği tarihinde ilk kez kadınların da oy vereceği seçimlerde sandıklar, ..
'' Küreselleşme, İnsan Haklarını Törpülüyor'' Avrupa Sendikalar Konfederasyonuna göre, küreselleşme, evrensel insan haklarını törpülüyor.
Halter Federasyonu'nda Seçim Heyecanı Özerkliğini kazanan Halter Federasyonu, 15 Temmuz Cumartesi günü yeni başkanını seçecek.
Buz Hokeyi Ligi Mahkemede Bitti Tevfik Erçetin - Buz hokeyinde, ligi ilk sırada tamamlamasına karşın Ukraynalı oyuncusu Oleg Vasylyev'in lisansının geçersiz olduğu gerekçesiyle ikinciliğe dü..
Emisyon hacmi, dün 175.5 milyon YTL azaldı ANKARA - Emisyon hacmi, dün 175 milyon 473,7 bin YTL azalarak 22 milyar 881 milyon 107,6 bin YTL olarak gerçekleşti. Merkez Bankası verilerine gör..
Bank Asya'nın Rize Şubesi yakında açılıyor İSTANBUL - Asya Katılım Bankası A.Ş.'nin (Bank Asya), Rize Şubesi yakın tarihte faaliyete başlayacak. Banka'dan yapılan açıklamada, "Bankamızın, Tic..
Fitch, Yaşar Holding'e kredi notu olarak B+ verdi LONDRA - Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Yaşar Holding'e yerli ve yabancı para cinsinden kredi notu olarak 'B+' verdi. Kred..
MB, 6 ve 13 Temmuz vadeli iki depo alım ihalesi açtı ANKARA - Merkez Bankası Yeni Türk Lirası Depo Alım İhaleleri açtı. Merkez Bankası'nın düzenlediği ihalelerin vadesi 6 Temmuz ve 13 Temmuz..
Tokat: Ulaştırma Bakanı Yıldırım, Tokat'ta Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Sivas'ta yapacağı inceleme ve temaslar için uçakla Tokat Havaalanı'na indi.
Kayseri: Oğuzlar Köyü Facianın Eşiğinde Kayseri'nin Pınarbaşı İlçesi'ne bağlı Oğuzlar Köyü, her yağmur sonrası yamaçtan düşen kaya parçaları ile facianın eşiğinde.
Ankara: Sağlık Çalışanlarına Konut İmkanı Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Eskişehir Yolu Karayolları Dinlenme Tesisleri arazisi üzerinde, Turkuaz Vadisi Konutları..

-verimlilik Artışı Ücret Olarak İşçiye Dönmedi
İmalat Sanayiinde Çalışan İşçilerin Verimliliği 2000 Yılı Sonuna Göre Yüzde 23.9 Oranında Arttı. Ancak İşçilerin Reel Ücreti Kriz Öncesine G..
Kanınızı sivrisineklere değil Kızılay'a bağışlayın.. Kızılay, vatandaşları kan bağışına teşvik etmek amacıyla, sivrisinek kovucu OFF! markası ile birlikte "Kanınızı Sivrisineklere Değil Kızıl..
İstanbul: Tarihte Yarın Tarihte 30 Haziran'da meydana gelen önemli olayların kronolojik sıralaması şöyle:
Ankara: Türkiye'de Kkka Hastalığı Ankara Numune Hastanesi'nde Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) teşhisiyle yatan hasta sayısının son 2 günde 7'den 11'e yükseldiği ve durumu ağır olan 2 hastan..
İstanbul: Yatırım Danışma Konseyi 3. Toplantısı Devlet Bakanı Ali Babacan, Yatırım Danışma Konseyi toplantısı öncesi yabancı şirket temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.
Türkiye Yatırım Danışma Konseyi... - Konseyin Üçüncü Toplantısı İstanbul'da Başladı Türkiye Yatırım Danışma Konseyi'nin üçüncü toplantısı İstanbul'da başladı.
İstanbul: Bağcılar'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Bağcılar'da aşırı hız ve dikkatsizlik nedeniyle meydana gelen trafik kazasında minibüs sürücüsü kaçarken, yanında oturan arkadaşı araç içinde sık..
Tahran: İran'daki Depremde 9 Kişi Yaralandı İran'da gece yarısından sonra meydana gelen orta şiddetli depremde, 9 kişinin yaralandığı bildirildi.
Moskova: İran'ın Nükleer Programı Fransa Dışişleri Bakanı Philippe Douste-Blazy, İran'ın, nükleer programından kaynaklanan krizin halli için sunulan uluslararası teklif paketine, G8 Zirvesi'n..
Hürmüz Boğazı'nda deprem İran'da Basra körfezinden Umman körfezine çıkan Hürmüz Boğazı'nda Richter ölçeğine göre 5,5 büyüklüğünde deprem oldu. Tahran Sismoloji Merkezi ve Hürmüzgan-Bender Abb..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10