29 Haziran 2006 Perşembe Günü Haberleri

29 Haziran 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İsrail'den tutuklama operasyonu İsrail, Filistin Hükümeti'nin Batı Şeria'daki bakan ve milletvekillerine yönelik geniş çaplı bir tutuklama operasyonu başlattı. Hamas'ın Batı Şeria'daki Başbak..
Van: Van Gölü'de 2 Dakika Arayla 2 Deprem Van'da, iki dakika arayla 2.9 ve 2.8 büyüklüğünde 2 deprem meydana geldi.
Ankara: Merkez Bankası Verilerine Göre Piyasa 15.949.2 Milyon Ytl Fazlada Merkez Bankası, bugün piyasanın 15.949.2 milyon YTL fazlada olduğunu açıkladı. Bankaların serbest depoları toplamı 9...
İstanbul: Gto Ve Dtm, "Türk-amerikan İşbirliği Projesi" Konulu Bilgilendirme Toplantısı Düzenleyecek Gaziantep Ticaret Odası (GTO) ve Dış Ticaret Müsteşarlığı (DTM) iş birliği ile 3 Temmuz 20..
Kudüs: İsrail'in Filistin Topraklarına Saldırması İsrail'in Gazze Şeridi'ne askeri operasyonunu protesto eden bilgisayar korsanları, İsrail'deki en büyük banka dahil 750 kadar İsrail internet..
Sune ile mücadelenin Tarım Bakanlığı'na maliyeti 9.3 milyon dolar Tarım Bakanlığı'ndan sune ile mücadeleye 9.3 milyon dolar KONYA - Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, bu yıl süneyle mücadele kaps..
YKB: Super On-Line'ın devrinde süre 1 ay daha uzatıldı İSTANBUL - Yapı Kredi Bankası, Super On-Line hisselerinin devrinin henüz gerçekleşmediğini ve devir süresinin 1 ay daha uzatıldığını bil..
Bireysel Emeklilik Fonu'nda toplanan katkı payı 1.4 milyar YTL'yi aştı ANKARA - Bireysel Emeklilik fonu'nda toplanan katkı payı 26 Haziran itibariyle 1 milyar 455,6 milyon Yeni Türk Lirası ol..
SSK ve Bağ-Kur prim borçlarının yeniden yapılandırılmasında sona gelindi ANKARA - SSK ve Bağ-Kur prim borçlarının yeniden yapılandırılması için başvurular yarın sona erecek. SSK ve Bağ-Kur b..
Erdoğan: ''Ab Sürecinde Önemli Adımlar Atıldı'' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Conrad Oteli'nde düzenlenen Türkiye Yatırım Danışma Konseyi toplantısında yaptığı konuşmada, Avrupa Birliğine (..
Virüslü Kenelerin Nedeni De Göçmen Kuşlar Tarım Bakanlığı kaynakları, Kırım Kongo kanamalı ateşi (KKKA) denilen hastalığın virüsünün de, kuş gribinde olduğu gibi göçmen kuşlar aracılığıyla T..
Bakan Babacan, Yatırım Danışma Konseyi toplantısından önce katılımcılarla kahvaltıda biraraya geldi İSTANBUL - Türkiye Yatırım Danışma Konseyi'nin üçüncü toplantısı kapsamında Devlet Bakanı v..

-çukurova, Super On-lıne Hisselerini 1 Ay Sonra Devralacak
Yapı Ve Kredi Bankası Ve Çukurova Holding, Süper On-line Hisselerinin Devrinin Tamamlanma Sürenin 1 Ay Daha Uzatılması Konusunda..

-yatırım Danışma Konseyi Aile Fotoğrafı Çektirerek Başladı
Yatırım Danışma Konseyi'nin Üçüncü Toplantısı Katılımcıların Aile Fotoğrafı Çektirmesiyle Başladı. Toplantıya Imf Birinci Başkan..

-boyner: "Kkr İle Ortaklık Görüşmeleri Planlandığı Gibi Gidiyor"
Boyner Büyük Mağazacılık, Boyner Holding'le Kohlberg Kravisw Roberts And Co. L.p. (kkr) Arasındaki Ortaklık Görüşmelerinin..

-erdoğan: "merkez Bankası’nın Yaptıkları İnce Ayar"
Başbakan Erdoğan, Financial Times Gazetesi İle Yaptığı Söyleşide Merkez Bankası’nın Son Önlemleri İçin "olağanüstü Bir Şey Yok" Derken ..
Trabzon: Trabzonspor'un Milli Futbolcuları Sağlık Kontrolünden Geçti Trabzonspor'un milli futbolcuları Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz ve Hüseyin Cimşir, bugün sağlık kontrolünden geçti.
Elazığ: Türkiye 2. Futbol Ligi A Kategorisi Türkiye 2. Futbol Ligi A Kategorisi takımlarından Elazığspor'da yönetim kurulu, olağanüstü kongre kararı alarak istifa etti.
Üç aylık GSMH sonuçları yarın açıklanıyor Uluslararası piyasalardaki dalgalanmalardan, kendi iç siyasi ve ekonomik dinamikleri nedeniyle oldukça yüksek etkilenen Türkiye'nin bu yılın ilk üç a..
İşçi çok çalışıp az kazanıyor İmalat sanayiinde çalışan işçilerin verimliliği 2000 yılı sonuna göre yüzde 23.9 oranında arttı. Ancak işçilerin reel ücreti kriz öncesine göre yüzde 24.7 oranın..
İşte devletin memuru! Türkiye'de her 100 memurdan 46'sı tek maaşla evini geçindirmeye çalışıyor. Her 100 memurdan 56'sının maaşı da 901 YTL'nin altında bulunuyor. Maliye Bakanlığı Muhasebat G..
24 bin kişi açlıktan ölüyor Avrupa Sendikalar Konfederasyonuna göre, küreselleşme, evrensel insan haklarını törpülüyor. Konfederasyonunun oluşturduğu Avrupa Sendikalar Koleji tarafından sendi..
Dolar 1.61 YTL'nin altında seyrediyor İstanbul serbest piyasada, dolar güne 1,6100, avro 2,0160 YTL'den başladı. Kapalıçarşı'da 1,6000 YTL'den alınan dolar, 1,6100 YTL'den satılıyor. 2,0060 Y..
İstanbul: Türk Basınında Bugün TÜRKİYE: - Avrupalılar'a özgrülük dersi (Erdoğan, dünya barışının yolunu gösterdi)
İstanbul: Yatırım Danışma Konseyi 3. Toplantısı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin bugün sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek üzere belirlediği hedefleri yakaladığını vurgulayarak,..
Ankara: Merkez Bankası 6 Temmuz Ve 13 Temmuz Vadeli İki Depo Alım İhalesi Açtı Merkez Bankası YTL Depo Alım İhaleleri açtı. İhalelerin vadesi 6 Temmuz ve 13 Temmuz 2006 olarak belirlendi. Mer..
Londra: İngiliz Basınında Bugün İngiliz basınında bugün, İngiltere'de Yüksek Mahkeme'nin, terörle mücadele amacıyla kuşkulu kişilerin yakından izlenmesi uygulamasının insan haklarını ihlal et..
Her 100 Memurdan 46'sı Tek Maaşla Geçiniyor Türkiye'de her 100 memurdan 46'sı tek maaşla evini geçindirmeye çalışıyor. Her 100 memurdan 56'sının maaşı da 901 YTL'nin altında bulunuyor.
Kredi Kartı Borçluları Yargı Yolunda Banka ve Kredi Kartı Yasası kapsamında, yasadan yararlanarak borçlarını taksitlendirmek isteyenlerin yüzde 15'inin başvurusunun, bankalar tarafından kabu..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10