29 Haziran 2006 Perşembe Günü Haberleri

29 Haziran 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Afyon Milletvekili Mahmut Koçak, partisi AK Parti'den ihraç edildi ANKARA - AK Parti, parti içi demokrasiye ve parti politikalarına yönelik çıkışlarıyla tanınan Afyon Milletvekili Mahmut Koça..
Para yerine barter Aksiyon filmlerinin ünlü ismi Van Damme, Türkiye'nin genç nüfusunun ortak sorunu olan sınav problemini beyazperdeye taşıyacak
Köyde kuduz paniği Denizli'nin Honaz İlçesi'ne bağlı Gürlek Köyü'nde bir inekle köpeğin kuduzdan öldüğü olduğu ortaya çıkınca köy halkı paniğe kapıldı
AKP'ye siyah çelenk Adana'da bazı sendikalar, sivil toplum örgütleri ve siyasi partilere mensup yaklaşık 100 kişi, yeni terörle mücadele yasa tasarısını protesto amacıyla AKP il binasına yür..
Judo 20. Uluslararası Boğaziçi Turnuvası, 1-2 Temmuz'da İstanbul'da Yapılacak Judoda 20. Uluslararası Boğaziçi Turnuvası, 1-2 Temmuz tarihlerinde İstanbul'da yapılacak.
Kağıthane'de Trafik Kazası... - Bariyerlere Çarpan Özel Halk Otobüsünün Şoförü İle Bir Yolcu, Hafif Yaralandı Kağıthane'de bariyerlere çarpan özel halk otobüsünün şoförü ile bir yolcu, hafif ..

-vatandaş Dövizden Uzak Durdu
Piyasalarda Yaşanan Dalgalanmaya Karşın Vatandaşlar Ve Şirketlerin Bankalar Ve Katılım Bankalarındaki Döviz Hesapları 367 Milyon Dolar Gerileyerek 60 Milyar ..

-kredi Stokunda 2 Milyar Ytl'lik Genişleme
Bankaların Yurtiçi Kredileri 9-16 Haziran’da Arasında 157.4 Milyar Ytl Düzeyine Çıktı.

-mevduat 263 Milyar Ytl’yi Buldu
Bankalardaki Yurtiçi Ve Yurtdışı Yerleşiklere Ait Ytl Ve Döviz Hesapları 9-16 Haziran Arasında 5.2 Milyar Ytl Artarak 262.5 Milyar Ytl’ye Kadar Yükse..
Bikini 60 yaşında Bazı çevrelerin ''asma yaprağından beri dünyanın en devrimci giysisi'' olarak tanımladığı bikini, 60. yaşını kutluyor. 1946'daki ilk çıkışındaki skandal yaratan izlenimini a..
Sezer: ''Ticaret Hacmini 25 Milyar Dolara Çıkarabiliriz'' Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Rusya ile ticaret hacmini ileriki yıllarda 25 milyar dolar seviyesine çıkarmayı hedeflediklerini s..
İstanbulspor, Yarın Açık Artırma Yöntemiyle Satışa Sunulacak İkinci Futbol Ligi (A) Kategorisi takımlarından İstanbulspor, yarın açık artırma yöntemiyle satışa sunulacak.
'Reklam filmi kurtlar vadisinin devamı gibi olacak' Erkek giyim markası Crispino firması erkek kreasyonu için Necati Şaşmaz, bayan Kreasyonu için ise Nefise Karatay ile 2 yıllık reklam anlaş..
İstiklal Caddesi afrodizyak etkili senbo kapsülleri için kapatılacak Ülkemize gelip gelmeyeceği konusunda merak uyandıran ünlü model hem erkek, hem de bayanların kullanabileceği Eco Doğ..
Bakan Akdağ'a suç duyurusu Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) ile Çağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD) İzmir Şubesi üyeleri, 21 aylık Kaan Demirci'nin immün yetmezlik (bağışıklık ..
Sabancı: Yabancı sermaye teşvik edilmeli TÜSİAD Başkanı Ömer Sabancı, Türkiye’nin Avrupalı ülkeler için yeni bir yatırım merkezi olabileceğine dikkat çekerek "Türkiye Avrupa’lı KOBİ’lerin Çin..

-repo Hacmi 288.9 Milyon Ytl Genişledi
Bireysel Tasarrufçularla Şirketlerin Repoda Değerlendirildiği Para Geçen Hafta 288.9 Milyon Ytl Arttı.

-tüketici Kredilerindeki Büyüme Yavaşladı
Yıl Başından 16 Haziran’a Kadr Olan Dönemde Haftalık Ortalama 523 Milyon Ytl’lik Bir Büyüme Kaydeden Tüketici Kredileri Geçen Hafta 267 Milyon..

-öib'nin Ereğli Demir Çelik Davası Ertelendi
Özelleştirme İdaresi'nin (öib) Ereğli Demir Ve Çelik Fabrikaları'nın Genel Kurul Kararı'nın İptali Ve Eksik Ödendiği Öne Sürülen Temettünün Ta..
Koçak'ın İhracına Oybirliğiyle Karar Verildi AK Parti Müşterek Disiplin Kurulu, Afyonkarahisar Milletvekili Mahmut Koçak'ın partiden ihraç kararını oybirliğiyle aldı.
Danıştay Saldırısında 2 Kişi Daha Gözaltına Alındı Danıştay 2. Dairesine düzenlenen silahlı saldırı olayıyla ilgili tutuklu bulunan Alparslan Arslan ile bağlantısı olduğu bildirilen 2 kişi d..
Beşiktaş'ta Delgado İle Sözleşme İmzaladı Beşiktaş, İsviçre'de dün 3 yıllık sözleşme imzalattığı İsviçre Ligi takımlarından FC Basel'de oynayan Arjantinli futbolcu Matias Emilio Delgado ile ..
Transfer - Sarıyer, Konyaspor'un Kalecisi Haluk'u Renklerine Kattı İddaa Lig B takımlarından Sarıyer, Konyaspor kalecisi Haluk'u renklerine kattı.
Tüketici kredileri toplamı 267.8 milyon YTL arttı İSTANBUL - Mevduat bankalarının verdiği tüketici kredilerinin toplamı, bir haftada yaklaşık 267 milyon 790 bin YTL artarak 23 Haziran itibari..
Kredi kartlarının kullanım tutarı 309.1 milyon YTL azaldı ANKARA - Mevduat bankaları tarafından sağlanan kredi kartlarının kullanım tutarı bir haftada yaklaşık 309 milyon 74 bin YTL düşüş kay..
Türkiye, yılbaşından bugüne 9 milyar dolar dış borç ödemesi yaptı ANKARA - Türkiye 2006 yılının başından bugüne 8 milyar 964,52 milyon dolar dış borç ödemesi yaptı. Merkez Bankası haftalık bü..
Bankalardaki toplam mevduat miktarı 5.6 milyon YTL arttı ANKARA - Bankalardaki toplam mevduat, bir haftada 5 milyar 636,5 milyon YTL artarak 16 Haziran itibariyle 267 milyar 129,8 milyon YTL ..
Rahşan Ecevit:''bülent Ecevit'in Durumunun Daha İyi'' Rahşan Ecevit, GATA'da 18 Mayıstan beri tedavi gören eşi Bülent Ecevit'in durumunun daha iyi olduğunu söyledi.

-kamunun Dış Borç Ödemeleri 9 Milyar Dolara Yaklaştı
Kamu Sektörünün Yılbaşından Bu Yana Yaptığı Dış Borç Ödemeleri 9 Milyar Dolara Yaklaştı. Kamu 1-28 Haziran Günleri Arasında Toplam 725..
Hayvanlar keneye karşı ilaçlandı Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi Şube Müdürlüğü, son günlerde yaygın olarak görülen Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı nedeniyle, kenelere ka..
MAN, Meksika'da otobüs üretimine başlıyor/ Türkiye'den yıllık 100 otobüs sevkedilecek İSTANBUL - MAN Ticari Araçlar, Orta Amerika'daki ilk montaj fabrikasını açtı. MAN Ticari Araçlar'dan yapı..
Tasfiye olunacak tüketici kredileri ve kredi kartlarının tutarı 8.9 milyon YTL arttı ANKARA - Tasfiye olunacak tüketici kredileri ve kredi kartlarının tutarı bir haftada yaklaşık 9 milyon 827..
MB döviz rezervi 58 milyar 248 milyon dolara geriledi ANKARA - Merkez Bankası Döviz Rezervi 16-23 Haziran haftasında 76 milyon dolar düşüş gösterdi. Merkez Bankası verilerine göre, 16 Haziran..
Bahar: ''Hamas Hükümeti, Çalışmalarını Sürdürecek'' Filistin Parlamentosu Başkan Yardımcısı Dr. Ahmed Bahar ve Filistin Enformasyon Bakanı Dr. Yusuf Rızka, Batı Şeria'daki bakan ve milletvek..
Borsa 2. Seansa 33.771,09 Puandan Başladı İMKB Ulusal 100 Endeksi 2. seansa, önceki kapanışa göre 26,84 puanartarak 33.771,09 puandan başladı.
Nasa, Geri Sayım İşlemini Başlattı Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), Discovery uzay mekiğini cumartesi günü fırlatmak için geri sayım işlemini başlattı.
İmkb 2. Seans Başladı... İMKB Ulusal 100 Endeksi 2. seansa, önceki kapanışa göre 26,84 puan artarak 33.771,09 puandan başladı.
Uluslararası Turizm %4,5 Büyüdü, Türkiye %7 Geriledi Uluslararası Turizm Örgütü (WTO), 2006 yılının ilk 4 ayında uluslararası turizmdeki büyümenin bir önceki yıla oranla yüzde 4,5 olduğunu, T..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10