28 Haziran 2006 Çarşamba Günü Haberleri

28 Haziran 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erman Film ve Bir Film yollarını ayırdı 1960’lı ve 1970’li yıllarda Türk sinemasına yön veren film yapım şirketlerinden Erman Film, Bir Film ile 2005 yılından bu yana sürdürdüğü ortaklığa son..
Ankara: Deniz Pentatlonu 43. Dünya Şampiyonası Uluslararası Askeri Sporlar Konseyi (CISM) Deniz Pentatlonu 43. Dünya Şampiyonası, 3-9 Temmuz 2006 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştiril..
İstanbul: Delgado, Beşiktaş'ta Beşiktaş, bir süredir transfer etmeye çalıştığı Arjantinli futbolcu Matias Emilio Delgado'yu renklerine bağladı.
Ankara: Tbmm Genel Kurulu'nda 9. Kalkınma Planı Görüşmeleri Başladı TBMM Genel Kurulu'nda ilk kez 5 yıl yerine 7 yıllık yapılan ve AB perspektifini de içeren Kalkınma Planı görüşmelerine başl..
Hakkari'de PKK tarafından pusuya düşürülen 1 asker şehit oldu HAKKARİ - Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nde, terör örgütü tarafından pusuya düşürülen 1 asker şehit oldu. Valilikten alınan bilgiye..
'' Yapısal Reformlar Planlandığı Gibi Hayata Geçirilmeli'' Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, AB'ye uyum ve yakınsama sürecinin devam etmesi ile ekonomik reform programına ilişkin yapısa..
1 Terörist Teslim Oldu Van'ın Gürpınar ilçesinde terör örgütü PKK üyesi bir kişi güvenlik güçlerine teslim oldu.
Saraybahçe Belediyesi'nde Görev Değişikliği - Kreş Müdürlüğüne Gülçin Zeybek Getirildi Saraybahçe Belediyesi Kreş Müdürlüğü görevine Gülçin Zeybek getirildi.
Bursa Onkoloji Hastanesi'ne Özel Servis... Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi'ne hayırsever katkısı ile özel servis yaptırıldığı bildirildi.
Merkez Bankası: "Büyüme Oranlarında Belirgin Bir Düşüş Olacak"(2) Para Politikası Kurulu'nun 2.25 Puanlık Faiz Artırımı Yaptığı Toplantıdaki Değerlendirmelerin Özeti Açıklandı.
İstanbul: İlyas Salman'ın Filmi Gerçek Oldu Gürcistan'dan iş bulmak vaadiyle İstanbul'a getirilen mülteciler, Maltepe Fındıklı'da boş bir araziye bırakıldı.
Ankara: Ankara'da Yerel Yönetimler ASKİ ekipleri, Keçiören'de kaçak su kullanan parklarla ilgili tutanak tuttu.
Kudüs: İsrail Halid Meşal'i Hedef Aldı İsrail, Hamas'ın Suriye'de yaşayan lideri Halid Meşal'i hedef aldı. İsrailli bakanlar, Meşal'in öldürülebileceği tehdidinde bulundu.
Viyana: Viyana'da Osmanlı Kaligrafi Sergisi Açıldı Avrupa Birliği (AB) Dönem Başkanlığı'nı sürdüren Avusturya'nın başkenti Viyana'da, "Osmanlı Kaligrafi" sergisi açıldı. Sergiyi binlerce kişi..
Strasbourg: Başbakan Erdoğan'ın Strasbourg Temasları Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Genel Kurulu'na katılmak üzere Fransa'nın Strasbourg şehrine gelen Başbakan Recep Tayyip Erdo..
Moskova: Rus Diplomatların Öldürülmesi Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, Rus gizli servislerinden, Irak'ta kaçırılarak öldürülen Rus diplomatların katillerini bularak öldürmelerini iste..
Festival sunacak Türkiye güzeli manken Fatoş Seğmen, yepyeni bir programla ekranlara gelmeye hazırlanıyor
Kırım Konga Kanamalı Ateşi ile mücadele için proje hazırlandı Konya Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji ve Klinik Biyoloji Anabilim Dalı Başkanlığı tarafından, keneler arac..
PKK'lı terörist teslim oldu Van'ın Gürpınar İlçesi'nde, PKK'lı bir terörist silahsız olarak güvenlik güçlerine teslim oldu
Ağar: Tablo süpriz değil DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, bugün ortaya çıkan ekonomik tablo ve riskleri daha önce açık açık ifade ettiklerini ve gelinen noktanın sürpriz olmadığını ifade ederek..
Şam: Suriye'de Dünya Kupası Bu yıl Arap ülkelerinde ilk kez şifreli olarak yayınlanan Dünya Kupası maçları Suriyeli sporseverlerin değişik çözümlere yönelmelerine sebep oldu .
Borsa 2.seansın İlk Yarısında 254,83 Puan Yükseldi İMKB Bileşik Endeksi 2. seansın ilk yarısını, 1. seans kapanışına göre 254,83 puan artarak 32.917,68 puandan geçti. Hisse senetleri, 1. sea..
Avukat Arslan'a Silahı Temin Eden Kişi Gözaltında Danıştaya düzenlenen silahlı saldırı olayıyla ilgili tutuklu bulunan avukat Alparslan Arslan'a silah temin ettiği belirtilen kişinin yakalan..
Bursa Tso'dan Üyelerine Aidat Uyarısı... Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'na (BTSO) yıllık aidat ödemeleri için 30 Haziran'ın son başvuru tarihi olduğu bildirildi.
Ankara: Arınç'tan Basına Sert Eleştiri TBMM Başkanı Bülent Arınç, İSO 9001-2000 Kalite Belgesi töreninde sandalyelerin kırık olmasıyla ilgili haberleri sert bir dille eleştirdi ve basın mensu..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10