26 Haziran 2006 Pazartesi Günü Haberleri

26 Haziran 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Antalya: Aesob'dan Belediyelere Destek Çağrısı Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Orhan Tolunay, Antalya'ya gelen turistleri şehir merkezine çekmek için çeşitli etki..
Adana: Peyzaj Mimarlarından Devir Tepkisi TMMOB Peyzaj Mimarları Odası (PMO) Adana Bölge Şube Başkanı Ramazan Doğru, peyzaj mimarının mesleki haklarının siyasi rant ve paylaşım aracı olamayac..
İstanbul: Fenerbahçe'de Yeni Sezon Hazırlıkları Sürüyor Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.
Diyarbakır: Tüm Bel-sen'den Tutuklamalara Tepki Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm Bel-Sen) Diyarbakır Şubesi, Diyarbakır olaylarında gözaltına alınarak tutukl..
Merkez Bankası Döviz Satım İhalesinde 500 Milyon Dolar Sattı Merkez Bankası, bugün başladığı döviz satım ihalesinde, öngördüğü tavan olan 500 milyon dolar sattı.
Bddk, Bankalarla Biraraya Gelecek... Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) yetkilileri, piyasalarda yaşanan gelişmeleri değerlendirmek ve duruma ilişkin detaylı analizler yapmak üz..
İstanbul Adalet Sarayı Önünde Zincirli Eylem... İstanbul Adalet Sarayı önünde izinsiz gösteri yaparak, kendilerini demir parmaklıklara zincirleyenlerinde aralarında bulunduğu 7'si kadın 36 k..
İstanbul: Pfızer'in Uluslararası Yöneticileri Arasına Bir Türk Daha Katıldı Pfizer Hayvan Sağlığı'nın Orta Doğu-Kuzey Afrika-Türkiye Bölgesi'nin başına, Dr. Burhan Hacıislamoğlu getirildi. Dr..
İstanbul: Bahçelievler'de Yaralanan Polis Memuru Bahçelievler'de polis aracına düzenlenen silahlı saldırı sonucunda yaralanarak hastaneye kaldırılan polis memuru Ahmet Yıldırım, hayatını kayb..
Konya: Balkondan Düşen Çocuk Hayatını Kaybetti Konya'da bir çocuk, evlerinin balkonundan düşmesi sonucu hayatını kaybetti.
Adana: Serinlemek İçin Sulama Kanalına Giren Çocuk Boğuldu Adana'da, serinlemek için sulama kanalına giren çocuk boğularak hayatını kaybetti.
Malatya: Malatya'da Öğretmenlerin Eksik Maaş İddiası Adliyelik Oldu Malatya Anadolu Lisesi'nde bazı öğretmenler, eksik maaş aldıkları gerekçesiyle Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikayette bulundu..
Kene bir can daha aldı Yozgat'ın Çekerek ilçesinde kene ısırması sonucu hastalanan ve Ankara Numune Hastanesine sevk edilen kadının hayatını kaybettiği bildirildi. Yozgat Valisi Gökhan Sözer,..
Çanakkale: Dereköy'de Kilisenin Çanı Çalındı Çanakkale'nin Gökçeada İlçesi'ne bağlı Dereköy'de bulunan Aya Marina Kilisesi'nin çanı çalındı.
Eskişehir: Bulduğu Tabancayı Kurcalarken Kendisini Vurdu Eskişehir'in Mahmudiye İlçesi'nde, evde bulduğu tabancayı kurcalayan bir kadın kendisini vurarak yaralandı.
Lefkoşa: Kktc'de Seçimlerin Ardından Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Birleşik Güçler, Lefkoşa ve Girne'de dün yapılan ara seçimlerde 2 milletvekilliğini de kazanarak, meclisteki sandalye sayı..
Erdoğan, Avrupa Konseyi'ne Hitap Edecek Başbakan Erdoğan, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Yaz Oturumu Çerçevesinde Çarşamba Günü Strazburg'da Yapılacak Olan Toplantıda"İfade Özgürlüğü Ve D..
TÜSİAD'dan "Kamu Denetçiliği Kurumu Kanunu" açıklaması İSTANBUL - TÜSİAD, yaptığı "Kamu Denetçiliği Kurumu Kanunu, hukuk devleti ilkesinin yerleşmesine ve birey haklarının korunmasına katkıda..
İSO, 28 Haziran'da ekonomik gelişmeleri masaya yatıracak İSTANBUL - İstanbul Sanayi Odası'nın Haziran ayı olağan Meclis toplantısında ekonomik gelişmelerin Türk Sanayiine ekilerini değerlendi..
Merkez Bankası dolar satıyor Merkez Bankası'nın sabah saatlerinde açıkladığı döviz satım ve Yeni Türk Lirası alım ihale haberinin ardından öğleden sonra gerçekleştirdiği 500 milyon dolarlık d..
FIFA'da rüşvet skandalı İlk olarak İngiliz TV kanalı BBC'de yayınlanan Panorama programında açıklanan FIFA'daki rüşvet skandalı büyüyor. Panorama programında FIFA Başkanı Sepp Blatter ve üst ..
Bakanlar Kurulu toplandı/ Gündem, AB ve ekonomik gelişmeler ANKARA - Bakanlar Kurulu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Başbakanlık Merkez Bina'daki toplantı saat 13.10'da..
DSP lideri Sezer, Baykal'ı eleştirdi: Baykal bu işi yapabiliyor olsaydı, bazı arayışlara gerek kalmazdı İSTANBUL - Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Zeki Sezer, CHP Genel Başkanı Deniz..
Profesöre utandıran Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ) 8 yıl öğretim görevlisi olarak çalıştıktan sonra 2001'de Türk vatandaşı olan Prof. Dr. Alifettah Şahbazoğlu, yaş haddinden em..
Ankara: Anavatan'dan Cumhurbaşkanı'na 'Atatürk Orman Çiftliği' Çağrısı Anavatan Partisi Ankara İl Teşkilatı, Atatürk Orman Çiftliği'nin 10 yıllığına Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne verilmesin..
Ankara: Cumhurbaşkanı Sezer'den Başbakan Erdoğan'a Taziye Telefonu Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak başsağlığı diledi.
İstanbul: Ağar'dan Erken Seçim Çağrısı Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, erken seçimin olması gerektiğini vurgulayarak, "Bütün siyasi veriler Türkiye'de seçimi kaçınılmaz kı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10