2 Haziran 2006 Cuma Günü Haberleri

2 Haziran 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fransız şampanyasına nükleer tehdit Dünyanın en ünlü şampanyalarının üretildiği ve bu içkiye adı veren Fransa'nın Champagne bölgesinin sadece 10 kilometre ötesindeki yeraltı sularında nükleer..
Danıştay'dan off shorezedelere kötü haber Danıştay 13. Dairesi, el konulan İmar Bankasının kıyı bankasındaki "off shore" hesaplarında hesabı bulunanlara ödeme yapılmayacağını öngören Bakanlar..
Piyasalar, mayıs enflasyonu öncesi moralli/ İMKB, ilk yarıda 817 puan arttı: 39212/ Döviz ve faiz gevşiyor İSTANBUL - Borsa, hızlı alımlarla başladığı günün ilk yarısında 39 binin üzerine çık..
Arsenal'de şike şoku Arsenal'e, Belçika Birinci Lig takımlarından SK Beveren'e yaptığı gizli ödeme nedeniyle FİFA tarafından inceleme başlatıldı. İngiltere'nin ünlü televizyon kanalı BBC'de y..
Porsche'nin 415 HP'lik 911 GT3 RS'si, aralık ayında Türkiye'de satışta İSTANBUL - Porsche'nin ilk olarak bu yıl Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıttığı yeni nesil 911 GT3'ün daha hafif ve yarış ..
İstanbul'da mayısın zam şampiyonu yüzde 47.9 artışla diş çekim ücreti İSTANBUL - İstanbul'da Mayıs ayında en fazla fiyat artışı devlet hastanesi hizmetleri içerisinde yer alan diş çekim ücret..
MEB, Anadolu Güzel Sanatlar ve Spor Liseleri'ne öğrenci alım kriterlerini belirledi ANKARA- Milli Eğitim Bakanlığı, Anadolu Güzel Sanatlar ve Spor Liseleri'ne öğrenci alımı kriterlerini belir..
MEB, 45 bin devlet okulu arasında en kaliteli okulları belirledi ANKARA - Milli Eğitim Bakanlığı, toplam 45 bin olan devlet okulu arasında yılın en kaliteli okullarını belirledi. Bakanlık,..
MEB, ilköğretim için 104, ortaöğretim için 140 milyon kitap satın alacak ANKARA - Milli Eğitim Bakanlığı, 2006-2007 eğitim-öğretim yılında satın alınacak ders kitap sayılarını belirledi. ME..
Uzay yürüyüşü tamamlandı Uluslararası Uzay İstasyonu'nun mürettebatından ikisi, uzayda 6,5 saat süren yürüyüşlerini başarıyla tamamladı. Rus uçuş ekibinden Pavel Vinogradov ile Amerikalı Jeff..
Ülker, yurt dışı hedeflerini büyüttü/ Yurdagül: Ciromuzun yüzde 25'ini yurtdışından elde etmeyi hedefliyoruz BÜKREŞ - Ülker Grubu, bisküvi fabrikası yatırımının bulunduğu Romanya ile AB'de de..
Benzininin pompa fiyatları litrede 10-11 YKr zamlandı İSTANBUL - Benzin türlerinin rafineri çıkış fiyatlarındaki ayarlama, pompa fiyatlarına litrede 10-11 YKr'lik zam olarak yansıdı. Şirketle..
TRLİBOR gecelik yüzde 13.65, yıllık yüzde 16.91 olarak açıklandı İSTANBUL -TRLİBOR gecelik yüzde 13.65, yıllık yüzde 16.91 olarak açıklandı. 2 Haziran 2006 tarihli Fiksing Oranları şöyle ol..
Borsa, ilk seansın yarısında %2,39 yükseldi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, 1. seansın ilk yarısında yükseldi. Endeks, seansın 1 saat 15 dakikalık bölümünü, dünkü..
Benzine 10 YKr zam Kurşunsuz ve süper benzin türlerinin rafineri çıkış fiyatlarındaki ayarlama, pompa fiyatlarına litrede 10-11 YKr'lik zam olarak yansıdı. Şirketler ve şehirlere göre değişen
Çimentoda yatırım fiyatları düşürecek Çimento sektöründeki canlanmayı fırsat bilerek kurulan yeni fabrikaların faaliyete geçmesiyle, fiyatların 1-2 yıl içinde önemli oranda düşmesinin tahmin ..
Töre ve Namus Cinayetlerini Araştırma Komisyonu raporunun görüşmeleri tamamlandı ANKARA - AK Parti Gaziantep Milletvekili, Töre ve Namus Cinayetlerini Araştırma Komisyonunun Başkanı Fatma Şah..
Emniyet: Genelkurmay ile aramızda herhangi bir sorun yok ANKARA - Emniyet Genel Müdürlüğü Sözcüsü İsmail Çalışkan, Eryaman operasyonunu ardından basında yer aldığı üzere, emniyetle Genelkurm..
Soykırım sorusu çok politik 'İstanbul, Hatıralar ve Şehir' ve 'Kar' adlı kitaplarının Rusça tanıtım kampanyası çerçevesinde Moskova'ya giden yazar Orhan Pamuk, sözde soykırımla ilgili soru y..
Pegasus, adım adım büyüyecek Ali Sabancı: Pegasus'u satmayız, biz yabancı firma almayı düşünüyoruz
IMF, 3 ve 4'üncü gözden geçirmeleri temmuzda sonuçlandırabilir WASHİNGTON - Uluslararası Para Fonu IMF Dış İlişkiler Direktörü Mesud Ahmed, Türkiye'nin üçüncü ve dördüncü gözden geçirme dönem..
Erdemir son iki ayda üretim rekorlarını yeniledi İSTANBUL - Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş, nisan ve mayıs aylarında aylık ve günlük bazda üretim ve faaliyet rekorları kırdı. Buna gö..
Ankara: Ankaragücü'nde Alt Yapı Seçmeleri Başlıyor Ankaragücü'nde gelecekte görev yapması düşünülen futbolcular için alt yapı seçmeleri başlıyor.
Trabzon: Lazaroni'den Trabzonspor Camiasına İlk Mesaj Trabzonspor'un yeni teknik direktörü Sebastiao Lazaroni, Bordo-mavili takımda tek hedefinin şampiyonluk olduğunu söyledi.
İstanbul: Yılmaz Sazak Uluslararası Yaş Grupları Atletizm Yarışmaları, 10 Haziran'da İstanbul'da Yapılacak Yılmaz Sazak Uluslararası Yaş Grupları Atletizm Yarışmaları, 10 Haziran Cumartesi gü..
İstanbul: 61. Cezmi Or Kupası Atletizm Yarışları, Yarın İstanbul'da Yapılacak Rekortmen atlet Cezmi Or'un anısına düzenlenen 61. Cezmi Or Kupası Atletizm Yarışları, yarın İstanbul'da Burhan F..
6.1 milyar dolarlık imza Telsim'e KDV'yle birlikte 4.95 milyar dolar ödeyen Vodafone dün imzayı attı. İngliz GSM devi, şirkete 1.2 milyar dolarlık yeni yatırımın müjdesini de verdi. Vodafone..
SPK Başkanı Cansızlar, IOSCO toplantılaratı için Hong Kong'a gidiyor ANKARA - 110 ülkeden 186 üyesi bulunan, dünyanın en önemli sermaye piyasaları örgütü IOSCO'nun 31. Yıllık Konferansı 5?8 H..
Benzinin pompa fiyatı %3,8 zamlandı Benzinin rafineri çıkış fiyatına, bugünden geçerli olmak üzere zam yapıldı. Zammın, pompa fiyatlarına yüzde 3.7-3.8 oranında yansıması bekleniyor. Metreküp..
Türkiye laiktir, Hükümet din eksenli değildir vs, vs... Ruhat Mengi - İpin ucu kaçtı yine, bundan sonra toparlanmak zordur. İşte basının, özellikle VATAN'ın son iki yıldır 'Yapmayın, etmeyi..
Dursunbey'de göçük Balıkesir'in Dursunbey İlçesi'ne bağlı Odaköy'de Şentaş Madenciliğe ait kömür ocağında meydana gelen grizu patlamasından sonra madene gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan..
Borova Yapı'da Olağan Genel Kurul, 22 Haziran'da İSTANBUL - Borova Yapı'da Olağan Genel Kurul, 22 Haziran'da yapılacak. Borova Yapı Endüstrisi A.Ş. tarafından Borsa'ya gönderilen açıklamada..
Desa Deri'de Olağanüstü Genel Kurul, 22 Haziran'da İSTANBUL - Desa Deri'de Olağanüstü Genel Kurul, 22 Haziran'da yapılacak. Desa Deri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Borsa'ya gönderilen ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10