2 Haziran 2006 Cuma Günü Haberleri

2 Haziran 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye: 3 - Angola: 2 (A) Milli Futbol Takımı, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri öncesi, Angola ile Hollanda'nın Sittard kentinde yaptığı özel maçı 3-2 kazandı.
Van: 5 Haziran Dünya Çevre Günü Van İl Çevre ve Orman Müdürü Hüseyin Avcil, Van'ı daha da güzelleştirmek ve yeşillendirmek için çalıştıklarını, herkesin bu çabaya destek vermesi gerektiğini a..
Ülkerspor: 72 Efes Pilsen: 65 Türkiye Basketbol Ligi play-off final serisinin ilk maçında Ülkerspor, Efes Pilsen'i 72-65 yenerek, seride 2-0 öne geçti. Mirsad ve Domercant'ın 3'lük düellosuyl..
Ankara: Zorunlu Hizmet Kuralarında Usulsüzlük İddiaları Sağlık Bakanlığı, doktorların Doğu'ya zorunlu hizmetini öngören Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kapsamında gerçekleştirilen kura çekimlerind..
İstanbul: Cem Uzan'ın Tmsf Başkanı Ertürk İle Görüşmesi Vodafone'un Telsim'i deviralmasının ardından Genç Parti (GP) Genel Başkanı Cem Uzan, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Ahme..
Van: Van Sağlık İl Müdürlüğü'nden Akraba Evliliği Uyarısı Van Sağlık İl Müdürü Dr Ahmet Özer, kalıtsal metabolik bir hastalık olan 'fenilketonüri'nin zeka geriliğinin en önemli sebeplerinden ..
Gül: ''Büyük Yürüyüş Gayet İyi Bir Şekilde Devam Ediyor'' Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Türkiye'nin AB'ye üyelik sürecinin çok olumlu seyrettiğini belirterek, bazı tar..
Türkiye: 3 Angola: 2 (A) Milli Futbol Takımı'nın, 2008 Avrupa Şampiyonası elemeleri öncesi Angola ile Hollanda'nın Sittard kentinde yaptığı özel maç millilerimizin 3-2 üstünlüğüyle devam ediy..
Manisa: Manisa'da Haşhaş Operasyonu Manisa'nın Alaşehir, Sarıgöl ve Selimiye ilçelerinde düzenlenen operasyonlarda, izinsiz ekilen 9 milyon 110 bin kök haşhaş bitkisi ele geçirildi.
Diyarbakır: Sur Belediye Başkanı'na Roj Tv Soruşturması Diyarbakır Sur Belediye Başkanı Abdullah Demirbaş, Roj TV'de yaptığı konuşmadan dolayı savcılıkta ifade verdi.
Ankara: Danıştay Saldırısının Faili Alparslan Aslan Hastanelik Oldu Danıştay saldırısının faili Alparslan Arslan, tutuklu bulunduğu Ulucanlar Cezaevi'nde fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.
Adıyaman: Adıyaman'da Trafik Kazası: 1 Ölü Adıyaman Atatürk Bulvarı üzerinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
Aydın: Bozdoğan'da Şüpheli Ölüm Aydın'ın Bozdoğan İlçesi'nde bir haftadır haber alınmayan şahıs, evinde ölü bulundu.
Ankara: Danıştay Saldırısının Faili Alparslan Aslan Hastanelik Oldu Danıştay saldırısının faili Alparslan Arslan, tutuklu bulunduğu Sincan F Tipi Cezaevi'nde fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10