19 Haziran 2006 Pazartesi Günü Haberleri

19 Haziran 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Diyarbakır: Diyarbakır'da "Toplum Destekli Polis Uygulaması" Diyarbakır'da başlatılan "Toplum Destekli Polis" uygulama kapsamında eğitime tabi tutulan polisler, sertifikalarını alarak göreve ..
Ankara: Cumhurbaşkanı Sezer'in Kabulü Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Pakistan Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Tanvır Mehmet Ahmed'i kabul etti.
Ankara: Adana Kozan'da Orman Yangını Adana'nın Kozan İlçesi Kızılçukur mevkiinde çıkan yangını kontrol altına alma çalışmaları devam ediyor.
Marka ajanları marka korsanlarına karşı Sınai mülkiyet haklarının oluşturulması ve taklitçilikle mücadelede önemli görevler üstlenen marka ve patent vekilleri; izlemeye aldıkları yerli ve ya..
45 bankanın Basel-II yol haritası hazır Türkiye'deki bankaların 45'inin Basel II'ye geçiş için bankaiçi yol haritasını hazırladığı, sektördeki ağırlığı sadece yüzde 0.1 olan üç bankanın ise h..
Erbil: Sözde Kürdistan Parlamentosu Toplandı Irak'ın kuzeyindeki Erbil kentinde, Sözde Kürdistan Parlamentosu toplandı.
Washington: Abd'de Dışişleri Bakan Yardımcısı Zoellick İstifa Etti ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Robert Zoellick istifa etti.
Nablus: İsrail, Filistinli 2 Çocuk Annesini Tutukladı İsrail askerleri, işgal altındaki Batı Şeria'da Filistinli 2 çocuk annesi bir kadını tutukladı.
Erdoğan'dan tek tedrisat sözü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, okullar ve dersliklerin adedini artırarak günde tek tedrisat yapılacak duruma getireceklerini söyledi. Başbakan Erdoğan, Milli Eği..
İtalyan Bakan Bonino: Limanlar konusundaki sıkıntının aşılması için herkes kararlı olmalı ANKARA - İtalya Uluslararası Ticaret ve Avrupa Politikalarından Sorumlu Bakanı Emma Bonino, Güney Kıb..
Vakıf Finansal Kiralama, yeni adresine taşındı İSTANBUL - Vakıf Finansal Kiralama A.Ş, Esentepe'deki yeni adresine taşındı. Vakıf Finansal Kiralama borsaya gönderdiği açıklamada, "Şirketimiz..
Belçika polisi bir Türkü vurdu Belçika'da polisin bir Türk'ü ''kazara'' vurarak ağır yaraladığı bildirildi. Termonde Savcılığının açıklamasına göre, Alost bölgesinde geçen Cuma günü yol üzeri..
Saddam'ın idamı istendi Irak'ın devrik lideri Saddam Hüseyin ve 7 yardımcısının Duceyl katliamıyla ilgili yargılandığı davada, Saddam Hüseyin ve sanıklardan ikisi için idam cezası istendi. Da..
İstanbul'da elektrik kesintisi Bakırköy ve Güngören'in bazı semtlerinde yarın ile 21 ve 22 Haziranda elektrik kesintisi uygulanacak. Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş Genel Müdürlüğü'nden yapılan..
2. Dünya Kadın Parlamenterler Konferansı Başladı Dünyanın 59 ülkesinden toplam 174 kadın parlamenter, Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da bir araya geldi.
Hilmiye Köylüleri ''Çanakkale Şehitleri'' Mevlit Okuttu... Bursa'nın İnegöl ilçesine bağlı Hilmiye köyünde, ''Çanakkale şehitleri'' için mevlit okutuldu.
İnşaattan Düşen Çocuk Yaralandı... İznik'te, inşaattan düşen 9 yaşındaki çocuk yaralandı.
Nilüfer Belediyesi'nden Çalışkan Öğrencilere Bisiklet... Bursa'nın merkez Nilüfer Belediyesi'nin ilköğretim okullarına yönelik ''En Çalışkan Kim?'' sloganıyla başlattığı kampanya kapsamında,..
Yenişehir'deki Ataköy Kooperatifinde Tapu Sevinci... Yenişehir'de yapımına 11 yıl önce başlanan Ataköy Konut Yapı Kooperatifi'nde hisse sahibi olan 180 aile, törenle tapularını aldı.
45 Bankanın Basel-ıı Yol Haritası Hazır Bddk'nın Yaptığı Belirlemelere Göre Bankacılık Sektöründeki Toplam Ağırlığı Yüzde 99.9 Olan Toplam 45 Banka, Basel-ıı'ye Geçiş İçin Bankaiçi Yol Harita..
Bonıno: "Kıbrıs'la Birbirimizi Durdurmayalım" İtalya Uluslararası Ticaret Ve Avrupa Politikalarından Sorumlu Bakanı Emma Bonino, Kıbrıs'ın Geçmişe Dayanan Tarihi Bir Sorun Olduğunu Belirtere..
Manisa: Selendi Molla Ahmetler Köyü Suya Kavuştu Manisa'nın Selendi İlçesi'ne bağlı Molla Ahmetler köyünde uzun yıllardır traktör ve merkeplerle su taşıyan köylünün içme suyu çilesi, 117 metr..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10