19 Haziran 2006 Pazartesi Günü Haberleri

19 Haziran 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Balıkesir: Balıkesir'de Kırım-kongo Hastalığı Semineri Kuş gribinden sonra ortaya çıkan Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA), vatandaşları ve sağlık teşkilatını tedirgin ediyor. Balıkesir'de, sa..
Bursa: Karacabey'de Jandarma Yunuslar Göreve Başladı Bursa İl Jandarma Komutanlığı bünyesindeki motosikletli Jandarma Asayiş Timi, Karacabey'de göreve başladı.
Erzurum: Erzurum'da Badminton Eğitim Kampı Başladı Türkiye Badminton Federasyonu ile Milli Eğitim Bakanlığı'nın işbirliği ile yapılan Badminton Eğitim Kampı Erzurum'da başladı.
Erzurum: Erzurum'da Yaz Spor Okulları 29 Haziran'da Başlıyor Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından her yaz döneminde açılan Yaz Spor Okulları'nın bu yıl 29 Haziran'da başlayacağı bi..
Ankara: Bakanlar Kurulu Toplantısı Sona Erdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi.
Brınkhorst: ''Fil İle Fare Arasında Her Zaman Çatışma Olabilir'' Hollanda Ekonomi Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Laurens Jan Brinkhorst, Türkiye-Kıbrıs konusuna işaret ederek, Türkiye ile Kıb..
Bush: ''İran Durmazsa Yaptırım Gelir'' ABD Başkanı George Bush, ''İran nükleer programını frenlemezse kuvvetli BM yaptırımıyla yüz yüze gelir'' dedi.
Bursa Merinosspor Teknik Direktörü Ulusavaş: - ''asıl Misyonumuz Bursaspor'a Oyuncu Yetiştirmek Olacak'' Üçüncü Futbol Ligi takımlarından Bursa Merinosspor'da, teknik direktör Şenol Ulusavaş,..
Litvanya Cumhurbaşkanı Adamkus yarın Türkiye'ye gelecek ANKARA - Litvanya Cumhurbaşkanı Valdas Adamkus, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in resmi davetlisi olarak yarın Türkiye'ye gelecek. C..
Fındık ihracatı, 42. haftanın sonunda 1.8 milyar dolara yaklaştı TRABZON - Türkiye, 1 Eylül'de başlayan 2005-2006 sezonunun geride kalan 42 haftalık bölümünde, fındıktan 1 milyar 779 milyon ..
Mardin: Midyat'ta Hijyen Eğitimi Semineri Güneydoğu Anadolu Bölgesi halkı, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hijyen eğitimi konusunda bilinçlendiriliyor.
Mardin: Öğrenci Velilerinden Vali Kılıçlar'a "Müdür" Ricası Mardin'de okul müdürünün değiştirilmesini istemeyen bir grup veli, Vali Mehmet Kılıçlar'ı makamında ziyaret etti.
Çocuğun Korunmasında Kurumlar Arası İşbirliği... Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) Kocaeli İl Müdürü Hamdi Kadıoğlu, korunmaya muhtaç yaklaşık 400 çocuğa bakım hizmeti verdik..
Darıca Gençlerbirliği'nde Kaptan Serkan Ve Hasan İle 1'er Yıllık Sözleşme Yenilendi İkinci Futbol Ligi (B) Kategorisi takımlarından Darıca Gençlerbirliği'nde, kaptan Serkan Tetik ve Hasan Ab..
Bursa'da, Kaçak Cd Operasyonu... Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde bir ev ve işyerine düzenlenen operasyonda 480'i porno bin 595 kaçak CD ele geçirildi.
Bursa: Bursa'da Korsan Cd Operasyonu Bursa'da polisin düzenlediği operasyonda çok sayıda korsan film ve müzik CD'si ele geçirilirken, 2 kişi gözaltına alındı.
Dolar 1,6050 YTL'den kapandı İstanbul serbest piyasada kapanış saatlerinde doların satış fiyatı 1,6050, avronun satış fiyatı 2,0160 YTL oldu. Piyasanın kapanışı itibarıyla Kapalıçarşı'da 1,60..
Türkiye yoksullukta 2. sırada! 25 AB ülkesinde 100 olan satınalma gücü paritesine göre kişi başına gelir Türkiye'de 31'de kaldı. Türkiye satınalma gücü paritesine göre kişi başına geliri 26 o..
Kilis: Kilis'te Kaçak Sigara Ve İçki Operasyonu Kilis'te gerçekleştirilen 3 ayrı operasyonda, gümrük kaçağı bin 52 şişe içki ve 5 bin 760 paket sigara ele geçirildi.
Şam: Suriye Cumhurbaşkanı Yardımcısı Şara İle Meşal Görüşmesi Suriye'nin başkenti Şam'da, Suriye Cumhurbaşkanı Yardımcısı Faruk El Şara, Hamas Hareketi Polit Büro Başkanı Halit Meşal ile bera..
Artvin: Artvin'de Öğrencilerin Karne Sevinci Artvin'de öğrenciler, düzenlenen törenle karnelerini alarak yaz tatiline başladı.
Başkentte Köprüler Yenileniyor Ankara Büyükşehir Belediyesi, başkentte artan trafik yükünü taşıyamayan ve eskiyen köprülere yönelik genişletme ve yenileme çalışmalarına başladı.
Kütahya: Gediz'in "Kaldırım Ressamları" Kitap Oldu Kütahya'nın Gediz İlçesi'nde, kaldırımlara resim yapan öğrencilerin bu faaliyeti kitap haline getirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10