19 Haziran 2006 Pazartesi Günü Haberleri

19 Haziran 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bağdat: Irak'ta 500 Tutuklu Serbest Bırakıldı Irak'ta bugün 500 tutuklu daha serbest bırakıldı. Bu, Başbakan Nuri El Maliki'nin toplumsal uzlaşma gayesiyle attığı adım çerçevesinde tutuklular..
Nevşehir: Nevşehir'de Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi Nevşehir'de okullarını başarılıyla bitiren ve çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrenciler, düzenlenen törenle ödüllendirildi.
Mardin: Mardin Film Festivali Sona Erdi Tarihi ve kültürel yapısıyla gündeme gelen Mardin'de düzenlenen 'Mardin Film Festivali', karşılaştığı birçok soruna rağmen Cahit Berkay'ın konseriyle s..
Artvin: Yüncüler Köyünde Asırlık Gelenek Artvin'in Yusufeli İlçesi'ne bağlı Yüncüler Köyü'nün afetlerden korunması için 9 büyükbaş hayvan kurban kesilerek, 49 kazanda kavurma pişirildi.
Şanlıurfa: Şanlıurfa'da Buruk Karne Sevinci Tarım mevsiminin başlamasıyla çalışmak için göç eden öğrencilerin karnelerini yakınları aldı. 2005-2006 eğitim öğretim sezonu sonunda ilde yaklaşık..
Amasya: Karne Hediyeleri Türk Telekom'dan Amasya'da da il genelindeki lise 1 ve 2. sınıf öğrencileri arasında en başarılı olanlara Türk Telekom tarafından karne hediyesi olarak bilgisayar ve ..
İzmir: 70.uluslararası Bergama Kermesi Sürüyor 70. Bergama Kermesi'nde, ekranların sevilen isimlerinin yer aldığı "27 Numara" isimli tiyatro oyunu, üç bin yıllık tarihi geçmişi bulunan Asklep..
Paris: Fransız Basını, Güney Kore Beraberliğini Eleştirdi Fransa'nın Dünya Kupası'nda Güney Kore karşısında aldığı 1-1'lik beraberlik ülke basını tarafından eleştirilirken, ülkenin saygın gaz..
Ankara: Anavatan Partisi'nden Başbakan Erdoğan'a Eleştiri Anavatan Partisi Grup Başkanvekili Süleyman Sarıbaş, "Sayın Başbakan Çankaya'ya kaçacak, başka bir çaresi yoktur. Suçlarını bilmekted..
Ankara: Memurlardan Oturma Eylemi Büro Emekçileri Sendikası'na (BES) bağlı adliye çalışanları, hakim ve savcılara ek tazminat hakkı düzenleyen yasa kapsamına kendilerinin alınmamalarını prote..
Ankara: Anadolu Kartalı-2006/2 Eğitimi Anadolu Kartalı-2006/2 Eğitimi, 12-23 Haziran 2006 tarihleri arasında Konya'daki 3. Ana Jet Üs Komutanlığı'nda yapılacak.
Bursa: Hırsız, 79 Yaşındaki Kadının 4 Bin Ytl'sini Çaldı Bursa'da 79 yaşındaki bastonlu kadının 4 bin YTL'si, dinlenmek için oturduğu bankta çalındı.
Adana: Adana'da Orman Yangını Adana'nın Kozan İlçesi'nde, kızılçam ormanında yangın çıktı.
İstanbul: Tüsiad'ın "Eğitim Ve Sürdürülebilir Büyüme:türkiye Deneyimi, Riskler, Fırsatlar" Raporu Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı, AB üyel..
Temel Ceza Kanunlarına Uyum Tasarısı Çalışmaları Sürüyor Evini terk eden çocuğu, rızasıyla da olsa, ailesi veya yetkili makamları durumdan haberdar etmeksizin yanında tutan kişi; 1 yıla kada..
Filistin'de Çalışanlara Avans Ödemesi Filistin'de çalışanların bir bölümüne, 4 aylık aradan sonra maaşlarının bir kısmı ''avans'' olarak ödenmeye başlandı.
Çelik: ''Okullarımızın Birer Bilgi Teknolojisi Sınıfı Olacak'' Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, 2006-2007 eğitim-öğretim yılında 8 ve 6 derslikli tüm okullarda birer bilgi teknolojisi sını..
Nilüfer Halk Dansları Topluluğu'ndan Yıl Sonu Gösterisi Bursa'nın merkez Nilüfer İlçe Belediyesi'nin girişimleriyle 2001 yılında kurulan Nilüfer Halk Dansları Topluluğu, yıl sonu gösterisi s..
Bakü: Dışişleri Bakanı Gül'ün Azerbaycan Temasları İslam Konferansı Örgütü (İKÖ) Dışişleri Bakanları Toplantısı'na katılmak için Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye gelen Dışişleri Bakanı Abdullah..
Index Bilgisayar, Western Digital ürünlerini Türkiye'ye getiriyor İSTANBUL - Türkiye'nin bilişim teknolojileri firması Index Bilgisayar, dünyanın önde gelen veri depolama ürünleri markası Wes..
Tüsiad'dan Eğitim Ve Sürdürülebilir Büyüme Raporu Tüsiad'ın"Eğitim Ve Sürdürülebilir Büyüme" Başlıklı Raporunda, Yatırım Oranının Artırılması Ve Verimlilik Artışıyla İnsan Sermayesi Arasındak..
Kretschmer: "Tüm Ab Ek Protokol'ün Uygulanmasını Bekliyor" Avrupa Komisyonu Ankara Temsilcisi Hansjoerg Kretschmer, Sadece Rumların Değil, Bütün Ab Üyesi Ülkelerin Türkiye'den Ek Protokolü Uy..
Kozan'da orman yangını Adana'nın Kozan İlçesi'nde orman yangını çıktı. Havadan ve karadan müdahale edilen yangını kontrol altına alma çalışmaları sürüyor
Ankara-Konya hızlı demiryolu hattı altyapı işleri için ihale açıldı ANKARA - TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Malzeme Dairesi Başkanlığı, Ankara-Konya arasında saatte 250 kilometre işletme hızl..
Metemteks, işbirliği için Türk Enerji Üretim'le görüşecek İSTANBUL - Metemteks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş, HES projeleri kapsamında işbirliği için Türk Enerji Üretim A.Ş. ile görüşeceğini ..
Korsan CD'lerden 2.7 milyar $ zarar Çin'de korsan CD ve DVD'lerin, 2005 yılında film endüstrisini 2,7 milyar dolar zarara soktuğu bildirildi. ABD'nin önde gelen film şirketlerini şemsiyesi al..
Saddam İçin İdam Cezası İstendi Irak'ın devrik lideri Saddam Hüseyin ve 7 yardımcısının Duceyl katliamıyla ilgili yargılandığı davada, Saddam Hüseyin ve sanıklardan ikisi için idam cezası is..
Borsa 2. Seansa 34.315,99 Puandan Başladı İMKB Ulusal 100 Endeksi 2. seansa, önceki kapanışa göre 14,14 puan düşerek 34.315,99 puandan başladı.
Erdoğan: ''Hayat Bir Sınavdan İbaret Değildir'' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Milli Eğitim Şura Salonu'nda düzenlenen, 2005-2006 Eğitim-Öğretim Yılı Karne Dağıtım Töreni'ne katıldı.
Karaman: Karaman'da Yerel Yönetimler Karaman Belediyesi, yaklaşık 8 aydır devam eden imar sıkıntısını çözerek tekrar ruhsat vermeye başladı.
İstanbul: Beşiktaş, Baki Mercimek İle Sözleşme İmzaladı Beşiktaş, daha önce anlaşma sağladığı Baki Mercimek ile bugün 2 yıllık sözleşme imzaladı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10