16 Haziran 2006 Cuma Günü Haberleri

16 Haziran 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İspanya, Cıa'nın Havaalanlarını Kullandığını Kabul Etti İspanya hükümeti, Amerikan Merkezi Haberalma Teşkilatının (CIA) terör zanlılarını taşımak için havaalanlarını kullandığını ilk kez ka..
Giresun: Giresun'da Öss Tedbirleri Giresun'da 18 Haziran tarihinde yapılacak ÖSS'nın sağlıklı ve güvenli bir ortamda geçmesi için bazı tedbirlerin alındığı bildirildi.
İstanbul: İstanbul'da Yerel Yönetimler Kadıköy Belediyesi, 18 Haziran Pazar günü yapılacak ÖSS nedeniyle çeşitli önlemler aldı. Kadıköy'de cumartesi gecesi bar ve eğlence merkezlerinde yüksek..
Zonguldak: Çaycuma Belediyesi Tarafından Yapılan Yeni Keson Kuyu Hizmete Girdi Zonguldak'ın Çaycuma İlçe Belediyesi tarafından bir sene önce yapımına başlanan keson kuyu inşaatı tamamlandı.
İstanbul: İstanbul'da Yerel Yönetimler İstanbul Özürlüler Merkezi Tiyatro Bölümü Sophokles'in ölümsüz eserini başarıyla sahneledi.
Adıyaman: Çevre Ve Orman İl Müdürlüğü'nden Anız Yangını Uyarısı Adıyaman Çevre ve Orman İl Müdürü Harun Dindar, hasat döneminde anız yangınlarına dikkat edilmesi konusunda uyardı.
Trabzon: Trabzonspor'un Polanyalı Oyuncusu Szymkowıak Üzgün Trabzonspor'a geldiği ilk sezon gösterdiği performansla büyük bir beğeni kazanan Polanyalı oyuncu Miroslav Szymkowiak'ın bu sezon y..
Türk Telekom İnternet Ücretlerine Yüzde 15 İndirim Yaptı Türk Telekom, Dial Up (çevirmeli) İnternet Arama Hizmetlerinde, 145 (ttnet), 200 Ve 822 (internet Servis Sağlayıcıyları) Kullanıcıları..
İstanbul: Göztepe'deki Bebek Ölümleri İstanbul Tabip Odası üyeleri, Göztepe'de yaşanan bebek ölümleri hakkında bir basın açıklaması yaptı.
Ankara: Ankara'da Yerel Yönetimler Ankara Büyükşehir Belediyesi, 18 Haziran Pazar günü
Pamuk davasında, davacı avukatlar da eyleme destek verdi İsviçre'deki bir gazeteye verdiği röportajda Türk milletine hakaret ettiği öne sürülen yazar Orhan Pamuk hakkında açılan 36 bin YTL'l..
Bursa'da Trafik Kazası: 3 Yaralı Bursa'nın Karacabey ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, 3 kişi yaralandı.
İstanbul: Şirket Haberleri Amasya'nın Merzifon İlçesi'nde, 11 bin metre karesi kapalı 22 bin metre karelik kapalı alanda, gelişmiş teknolojiyle ankastre gri mutfak eşyaları üretimi yapan ve ü..
Kilis: Kilis'te Bin 279 Kişi Bağ-kur Borcunu Taksitlendirdi Kilis'te, BAĞ-KUR borcunu taksitlendirmek için bin 279 kişinin başvuruda bulunduğu bildirildi.
Bitlis: Mutki'de İlk Taziye Evi Hizmete Açıldı Bitlis'in Mutki İlçesi'nde, Postane Caddesi üzerinde yapılan taziye evi hizmete girdi.
Sakarya: Sakarya'da Yerel Yönetimler Ferizli Belediyesi tarafından sosyal tesislerde Rumeli Kültür Gecesi düzenledi.
Giresun: Giresun'da Sanayi Sitesi Esnafının Kavşak Talebi Giresun Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Halil İbrahim Kara, Karadeniz Sahil Yolu Projesi Giresun Şehiriçi Geçişi çerç..
Irakta Şii camiine saldırı: 10 ölü
Irak'ta Şii camiine saldırı: 10 ölü
Irak'ın başkenti Bağdat'ta Şiilerin gittiği Buratha camisine düzenlenen intihar saldırısında ölenlerin sayısının 10, yaralananların sayısının 25 olduğu bildirildi. Polis, Irak'ta güvenlik güçlerinin başkentteki El...
"Üyelik sürecini riske atar" Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac, "Türkiye G.Kıbrıs'a limanlarını açmazsa üyelik sürecini riske atar" dedi. AB zirvesinde basın toplantısında konuşan Chirac, T..
Stuttgart: Onbinlerce Hollandalı Stuttgart'a Akın Etti Hollandalı taraftarlar, C grubundaki takımlarının Fildişi Sahilleri ile yapacağı maça destek vermek amacıyla Stuttgart'daki meydanlara d..
Malatya: Malatyaspor Yönetimi'nden Açıklama Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Dış İlişkiler Sorumlusu Ergün Besli, kaleci Fevzi Tuncay'ın "Sakatlandıktan sonra Malatyaspor yönetiminin kendi..
Malatya: Tüfad Bölge Antrenör Semineri Yarın Yapılacak Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Malatya Şubesi tarafından yarın Bölgesel Futbol Antrenörleri Gelişim Semineri düzenlenecek.
Ankara: Tbmm Türkiye-iran Parlamentolararası Dostluk Grubu Yarın İran'a Gidiyor TBMM Türkiye-İran Parlamentolararası Dostluk Grubu İran'a gidiyor.
Ülker: Cargill'le ortaklığımız sadece bir iştirakimizde var İSTANBUL - Ülker Grubu, Cargill'in tüm dünyada Cerestar'ı satın aldığından Pendik'teki şirketlerine de ortak olduğunu bildirdi. Ül..
Bakan Özak: Katı atık sorunu utanacağımız bir görüntü oluşturuyor VAN - Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, katı atık sorununun ülkede utanılacak bir görüntü oluşturduğunu ifade ede..
İstanbul'da ÖSS sınavı için alınan tedbirler açıklandı İSTANBUL - İstanbul Valisi Muammer Güler ve Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Şişli Grand Cevahir Otel'de ortak bir basın toplan..
TEKEL'in satışını iptal istemine red Danıştay 13. Dairesi, TEKEL'in, Alkollü İçkiler Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin hisselerinin tamamının özelleştirilmesine onay veren Rekabet Kurulu kararının ip..
Giresun: Başbakan Erdoğan Giresun'a Geliyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 18 Haziran 2006 tarihinde Giresun'a geleceği bildirildi.
Kesk'ten Başbakan'a "Ek Zam İstiyoruz" Mektubu Kesk Şubeler Platformu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Bir Mektup Göndererek"Enflasyondan Kaynaklanan Ücret Kaybının Ek Zamla Giderilmesi"ni İs..
İstanbul: İstanbul'da Elektrik Kesintisi Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, Bakırköy, Beyoğlu ve Silivri İşletme Müdürlükleri bölgelerinde yapılaca..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10