16 Haziran 2006 Cuma Günü Haberleri

16 Haziran 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sarıyer Kulübü'nün Yeni Yönetim Kurulu Görev Bölümü Yaptı Sarıyer Kulübü'nün yeni yönetim kurulu görev bölümü yaptı.
Tan:"ab Deklarasyonu, Tek Taraflı Bir Tasarruftur" Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Namık Tan, AB zirvesi başkanlık sonuçları genişleme bölümünde yer alan Türkiye paragrafında atıf yapılan, ''Güm..
Zonguldak: Zonguldak'ta "2. Semt Etkinlikleri" Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) öğrenci kulüplerinin yaptıkları çalışmaları, halkın da izleyebilmesi amacıyla düzenlenen 2. Semt Etkinlik..
Lefkoşa: Annan'ın 'Kıbrıs' Açıklamasına Rumlar'dan Tepki BM Genel Sekreteri Kofi Annan'ın, Güney Kıbrıs'ın AB üyeliğinin, Kıbrıs konusundaki durumu daha da karmaşık hale getirdiği yönündeki a..
Almatı: Afganistan Devlet Başkanı Karzai'nin Kazakistan Ziyareti Asya İşbirliği ve Güvenliği Arttırıcı Önlemler Zirvesi'ne (CICA) katılmak için Kazakistan'a gelen Afganistan Devlet Başkanı Ha..
Başkale'de Patlama: 3 Yaralı Van'ın Başkale ilçesinde Meteoroloji Müdürlüğü binası yakınlarındaki çöp bidonuna bırakılan bombanın uzaktan kumanda ile patlatılması sonucu 3 kişi hafif yaralan..
İstanbul: Voleybol Federasyonu Yetkilileri Lüksemburg'a Gidecek Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık ve İcra Kurulu Koordinatörü Sezgin Kaymaz, 2009 Erkekler Avrupa Şampiy..
İstanbul: Pfdk'dan Alibeyköysporlu Gökhan'a 2 Yıl Men Cezası Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), dopingli madde kullandığı gerekçesiyle Alibeyköysporlu..
Erzurum: Erzurum'da Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü'nün Havuzu Hizmete Girdi Erzurum'da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yüzme havuzu hizmete girdi.
Erzurum: Türkiye Satranç Şampiyonası Erzurum'da Yapılacak Türkiye Satranç Şampiyonası, 21-28 Haziran tarihleri arasında Erzurum'da yapılacak.
Van: Başkale'de Patlama Van'ın Başkale İlçesi'nde bir çöp bidonuna konulan patlayıcı madde infilak etti. Olayda, ölen ve yaralanan olmazken, çevrede yiyecek arayan birkaç köpeğin telef olduğu..
Van: Vünider'de Görev Dağılımı Van Üniversite Öğretim Elemanları Derneği (VÜNİDER), önceki gün yapılan genel kurulun ardından, yönetim kurulunun ilk toplantısında görev paylaşımı yapıldığını ..
İstanbul: Zihinsel Engelliler Türkiye Futbol Şampiyonası, Denizli'de Başlıyor Zihinsel Engelliler Türkiye Futbol Şampiyonası, yarın Denizli'de başlayacak.
Kazakistan Petrolü De Btc'de Doğu-batı Enerji Koridorunun En Önemli Bileşeni Bakü-tiflis-ceyhan Petrol Boru Hattına Kazakistan Da Katıldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10