15 Haziran 2006 Perşembe Günü Haberleri

15 Haziran 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Malatya: Malatya'da Otomobilin Çarptığı Yaşlı Kadın Öldü Malatya'da yolun karşısına geçmek isteyen bir kadın, otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti.
Şırnak: Şırnak'ta Kaçak Mülteci Ve Uyuşturucu Operasyonları Şırnak'ta, yurda yasa dışı yollardan giriş yapan Irak uyruklu 14 kişi yakalanırken, düzenlenen uyuşturucu operasyonunda ise 17 kilo..
Van: Yyü Rektörü Yücel Aşkın Davası Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörü Prof. Dr. Yücel Aşkın ve bazı üniversite görevlilerinin, 'Haksız ekonomik çıkar sağlamak amacıyla kurulmuş örgüt..
Aydın: Aydın'da Uyuşturucu Operasyonu Aydın'ın Kuşadası ve Söke ilçelerinde polis tarafından düzenlenen operasyonlarda, 237 kök dişi Hint keneviri ve 81 gram esrar maddesi ele geçirildi.
Bankaların Yurt İçi Kredileri 154.8 Milyar Ytl'ye Ulaştı Bankaların Yurt İçi Şubeleri Aracılığıyla Yurt İçine Açtıkları Kredileri 2 Haziran İtibariyle 154.8 Milyar Ytl Düzeyine Çıktı.
" Türk Bankacılık Sistemi İyi Direniyor" Standard & Poor's, Türk Bankacılık Sisteminin, Böyle Bir Travmaya Direnmek İçin Önceki Krizlere Göre Çok Daha İyi Hazırlandığını Belirterek,"Benzer Tü..
Köşk tartışması sürüyor Başbakan'ın "Cumhurbaşkanını AKP Grubu belirleyecektir" sözlerine CHP'den tepki geldi. TÜSİAD Başkanı Sabancı ise Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde uzlaşma kültürünün etki..
Müzedeki mezar odasının asma tavanı düştü Antalya Müzesi'nin yeni yapılan ek binasında bir hafta önce ziyarete açılan mezar odasının metal plakalarla yapılan asma tavanının bir bölümü düştü...
Bağdat: Zarkavi'nin Öldürülmesi Irak Başbakanlığı, öldürülen El Kaide'nin Irak'taki lideri Ebu Musab El Zarkavi'nin, ABD ile İran arasında savaş çıkarmayı amaçladığını öne sürdü.
Tahran: İran'ın Nükleer Programı İran dini lideri Ayetullah Ali Hamaney, nükleer programları konusunda baskılara boyun eğmeyeceklerini söyledi.
İstanbul'da Öss Önlemleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından, 18 Haziran Pazar günü yapılacak Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) ile ilgili çeşitli tedbirler alındı.
Standard And Poor's: ''Bankacılık Sistemi Travmalara Eskisinden Daha Hazırlıklı'' Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard and Poor's (S&P) Türk bankacılık sisteminin keskin iniş ..
Olldashi: ''Ab'ye Üyelik Sürecinde Emin Adımlarla İlerleyeceksiniz'' Arnavutluk İçişleri Bakanı Sokol Olldashi, Türkiye'nin AB'ye üyelik sürecinde emin adımlarla ilerleyeceğine dair umutlu o..
Lefkoşa: Paşia'nın Ailesinden Rum Yönetimi'ne Dava Yunanistan'ın 1974 yılında Kıbrıs'ta gerçekleştirdiği darbe sırasında öldürülen ve Rum tarafının, gömülü olduğu yeri açıklamaması nedeniyle ..
Kerkük: Tikrit'te Sünni Camiye Yapılan Saldırı Irak'ın Tikrit kenti yakınlarında, sabah saatlerinde silahlı kişilerin bir Sünni camiye düzenlediği saldırıda yaralanan Cuburi Aşireti'nin önde ..
Clinton 7.5 milyon dolar kazandı ABD eski Başkanı Bill Clinton'un, geçen yıl dünya çapında verdiği konferanslardan 7.5 milyon dolar kazandığı ortaya çıktı. Clinton, konuşma başına 150 bin dol..
Ali Kırca'nın en zor günü Gazeteci-yazar Ali Kırca'nın annesi Müşerref Kırca, İstanbul'da toprağa verildi. Teşvikiye Camii'nde düzenlenen cenaze törenine, Kırca ailesi ve dostları, İstanbul V..
Adalet Bakanı Çiçek, Rtük'ü Eleştirdi TBMM Adalet Komisyonu, temel ceza mevzuatına uyum öngören tasarı üzerindeki çalışmalarına bugün de devam etti.
Halis Toprak'a zaman aşımı formülü Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na (TMSF) devredilen Toprakbank'ın eski sahibi Halis Toprak, oğulları Ahmet Toprak ve Mehmet Toprak ile kızı Ayla Toprak Zeng..
'' Büyükşehir Belediyesi Personel Futbol Turnuvası'' Sona Erdi... Bursa Büyükşehir Belediyesi'nce bu yıl ikincisi düzenlenen, ''Büyükşehir Belediyesi Personel Futbol Turnuvası sona erdi.
Döviz Mevduat Hesapları En Yüksek Seviyesinde Bankalar Ve Merkez Bankası'ndaki Döviz Mevduat Hesapları 26 Mayıs-2 Haziran Tarihleri Arasında 294 Milyon Dolarlık Artışla 82 Milyar 533 Milyon D..
Van: Dövizdeki Dalgalanma, Cep Telefonu Satışlarını Da Etkiledi Son haftalarda döviz fiyatlarındaki yükseliş ve yaşanan dalgalanma, birçok sektörde olduğu gibi cep telefonu satıcılarını da te..
Diyarbakır: Dtp'li 56 Başkana Hapis Cezası İstemi Roj Tv'nin kapatılmaması için Danimarka Başbakanı Rasmussen'e mektup gönderen Demokratik Toplum Partisi (DTP) üyesi 56 belediye başkanı hakkı..
Diyarbakır: Diyarbakır'a 4 Kişilik Dalgıç Ekibi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, yaz aylarında Dicle Nehri'nde artış gösteren boğulma olaylarına karşı 4 kişilik dalgıç ekib..
Diyarbakır: Baydemir'den Tay-der'e Ziyaret Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, karşılıklı fikir alış verişinde bulunmak ve mevcut sorunlarını dinlemek üzere kent genelindek..
Çanakkale: Bulgaristan'ın Edirne Başkonsolusu Çanakkale'de Bulgaristan'ın Edirne Başkonsolosu Angel Angelov, Edirne Fahri Konsolosu Cemalettin Uslu ile birlikte Çanakkale Valisi Orhan Kırlı'y..
Elazığ: Elazığ Ziraat Odası'ndan Buğday Taban Fiyatlarına Tepki Elazığ Ziraat Odası Başkan Yardımcısı Bekir Şinasi Özdemir, arpa ve buğday taban fiyatlarının çiftçileri hayal kırıklığına uğra..
Eskişehir: Okul Birincisi Olduğuna Sevinemedi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nde, okulu birincilikle bitiren bir öğrenci, mezuniyet töreninde ailesinin trafik kazası geçird..
İstanbul: Göztepe'de Şüpheli Bebek Ölümleri Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yenidoğan Servisi Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi'nde enfeksiyon kaparak öldüğü öne sürülen 4 bebekten Efe Çavdar'ı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10