15 Haziran 2006 Perşembe Günü Haberleri

15 Haziran 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Afyonkarahisar: Sağlık Teşkilatına Taze Kan Afyonkarahisar Sağlık Meslek Lisesi'nden mezun olan 33 ebe, düzenlenen törenle diplomalarını aldı.
Amasya: Türk Telekom'dan Başarılı Öğrencilere Karne Hediyesi Türkiye'de öğrencilerin bilgisayar ve internet kullanım alışkanlıklarını geliştirmek için Türk Telekom yeni bir çalışma daha başla..
Nurnberg: Trınıdad&tobago Maçı Öncesi 9 Holigan Gözaltına Alındı İngiltere ile Trinidad&Tobago arasında oynanacak olan Dünya Kupası karşılaşması öncesi, kavgaya karışan 8 İngiliz ve 1 Polonya..
Müftülük kene hutbesi hazırlıyor Çorum'da, gelecek hafta okutulacak cuma hutbesinde, cemaate kenenin yol açtığı, Kırım- Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı konusunda bilgi verilecek
Bursa'daki Esrar Operasyonu... Bursa'da piyasaya esrar sürmek istedikleri iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi, tutuklandı.
Chp Karacabey İlçe Başkanı Gül, Görevinden İstifa Etti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karacabey İlçe Başkanı Erhan Gül, görevinden istifa etti.
Adana: Adana Beşiktaşlılar Derneği'nde Görev Bölümü Adana Beşiktaşlılar Derneği'nde olağanüstü kongrede göreve seçilen Mustafa Uğur Kızıl başkanlığındaki yeni yönetim kurulu görev bölümü yapt..
Serbest Piyasa Döviz Kurları (2) Ankara'da Serbest Piyasada Dolar Düne Göre Bugün Yüzde 0.6 Azalarak 1.6050, Euro Yüzde 0.4 Değer Kaybederek 2.0220, Sterlin İse Yüzde 0.1'lik Bir Artışla 2.96..
Bank Asya, şube sayısını 80'e çıkardı İSTANBUL - Bank Asya Haziran ayında hizmete giren Karabük, Kavacık ve İstoç Şubeleriyle, yurt genelindeki şube sayısını 80'e yükseltti. Bank Asya Genel M..
Manisa: Vestel Manisaspor, Sinan Özkan İle Anlaşma Sağladı Vestel Manisaspor, her konuda anlaşmaya vardığı Türk Telekomspor ve Türkiye Ümit Milli Takımı'nın santraforu Sinan Özkan ile yarın i..
İstanbul: Kaleci Volkan Demirel'den Açıklama Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, yedek veya as olsun 100. yılda Sarı-lacivertli takımın kadrosunda yer almaktan onur duyduğunu belirt..
Dortmund: Almanya'ya Bahar Geldi Almanya'nın son dakikalarda bulduğu golle Polonya'yı 1-0 mağlup etmesi ve Dünya Kupası'nda ikinci tura çıkmayı garantilemesi ülke basını tarafından memnuniyet..
Adana: Sofulu Belediye Başkanı Zembilci'den Güreşe Destek Türkiye Güreş Vakfı Adana Şube Başkan Yardımcılığı'na getirilen Sofulu Belediye Başkanı Ahmet Zembilci, ata sporu güreşin gelişmesi i..
Babacan: "AB'ye üye olunacak mı olunmayacak mı" tartışmaları bir kenara bırakılmalı ANKARA - Devlet Bakanı Ali Babacan, AB müzakere sürecinde ilk faslın açılıp kapanması sırasında yaşananları..
Mardin: Emniyetten Yurt Çocuklarına Sportif Malzeme Desteği Mardin Emniyet Müdürlüğü tarafından Erkek Yetiştirme Yurdu'nda kalan kimsesiz ve fakir öğrencilere sportif malzeme dağıtıldı.
Bursa: Bursa'da Gasp Bursa'da, gaspçılara çantasını vermeyen bir vatandaş, kimliği meçhul 3 şahıs tarafından bıçaklandı.
Kocaeli: İzmit Marinası'nda Tekne Battı İzmit Marinası'nda kafe olarak yapılması planlanan ve restore edilen Kalyon Kafe adlı yelkenli tekne sulara gömüldü.
İstanbul: İstanbul Ticaret Borsası İşlemleri İstanbul Ticaret Borsası'nda ayçiçek küspesi dökme 0.18 YTL, soya küspesi dökme 0.43 YTL, kolza (rapitsayağı) 1.16 YTL ortalama fiyattan işlem gör..
İstanbul: Şirket Haberleri IBM, salgın hastalıkların yayılmasını önlemek amacıyla, Dünya Sağlık Örgütü (World Healthcare Organization - WHO) ve küresel çapta faaliyet gösteren diğer toplum sa..
Belgrad: Sırbistan, Karadağ'ın Bağımsızlığını Tanıdı Sırbistan, referandum sonucu kendisinden ayrılan Karadağ'ın bağımsızlığını tanıdı.
Ankara: Babacan, Ab Müzakere Sürecini Değerlendirdi Devlet Bakanı Ali Babacan, AB müzakere sürecinde ilk faslın açılıp kapanması sırasında yaşananların kendileri için bir test olduğunu söyled..
Ankara: Tbmm Tarım, Orman Ve Köyişleri Komisyonu'nda Cargill Tartışması TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu'nda, tarım arazilerine yapılmış bina ve tesislerin metrekaresine 5 YTL ödenmek..
Babacan: ''Ab'de, Bütün Kurumlarıyla Mutabık Kaldığımız Tek Bir Duruş Sergiliyoruz'' Devlet Bakanı Ali Babacan, AB'nin, 2. Dünya Savaşı'ndan sonraki en önemli barış projesi olduğunu belirter..
Göztepe Hastanesindeki Bebek Ölümleri... - Vefat Eden 4 Bebekten Birinin Cenazesi Toprağa Verildi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi yenidoğan ünitesinde 2 gün içinde ölen 4 bebekten biri ..
S&P: Türk bankacılık sistemi eskisinden çok daha dayanıklı/ Türkiye yabancılar için hala cazip LONDRA - Türk bankacılık sisteminin keskin iniş çıkış ve dalgalanmalara karşı geçmişte olduğunda..
Ankara: Yaklaşan Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Sınavı PTT Genel Müdürlüğü, sınava girecek olan ve ÖSS belgeleri adreslerine ulaşmayan öğrencilere en yakın PTT merkezlerine nüfus cüzdanlarıyla ..
İstanbul: İstanbul'da Elektrik Kesintisi Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Sefaköy İşletme Müdürlüğü bölgesinde yapılacak bakım-onarım çalışmaları nedeni..
İstanbul: Göztepe'de Şüpheli Bebek Ölümleri Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yenidoğan Servisi Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi'nde meydana gelen bebek ölümlerinin ardından, hastane Başhekimi D..
Konya: Konya'da 'Karne Hediyesi Bisiklet Almayın' Uyarısı Çocuklarına karne hediyesi sözü veren aileleri uyaran Konya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Horasanlı, kazaların yüzde 30'unun bisikl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10