15 Haziran 2006 Perşembe Günü Haberleri

15 Haziran 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara: Terörle Mücadele Yasa Tasarısı'nın Görüşmeleri Gelecek Haftaya Ertelendi Terörle Mücadele Yasası`nda (TMY) değişiklik öngören tasarı, TBMM Adalet Komisyonu'nun gelecek haftaki gündemi..
Ankara: Deprem İçin Önlem Öngören Tasarı Ve Teklif, Alt Komisyona Havale Edildi TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu, Deprem Bakımından Yapı Yasaklı Alanlardaki Yerleşimlerin..
Ankara: Cumhurbaşkanı Sezer, Başbakan Erdoğan'ı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Çankaya Köşkü'nde kabul etti. Cumhurbaşkanı Sezer ile Başbakan Erd..
Ankara: Bakan Şahin, Danıştay Başkanı Çörtoğlu İle Görüştü Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Danıştay Başkanı Sumru Çörtoğlu'nu kabul ederek bir süre görüştü.
Ankara: Rtük Kanunu'nda Değişiklik Öngören Düzenleme Kabul Edildi TBMM Adalet Komisyonu'nda temel ceza mevzuatına uyumu öngören tasarı üzerinde çalışmaların bugünkü bölümünde, RTÜK Kanunu'nda..
Ankara: Abakanı Çiçek'ten "Mehmet Ali Erbil" Tepkisi Adalet Bakanı Cemil Çiçek, ATV'nin yayından kaldırdığı "Ya Şundadır, Ya Bunda" programında bir kişinin pantolonunu indirerek şaka yapan Me..
İşte yaz ekranının yeni yapımları Memet Güler - Kış sezonunun iddialı dizileri birer birer ekrana veda ederken, kanalların yaz ekranı için hazırladığı yapımlar da önümüzdeki günlerde görücü..
Çiftçi Öncel beraat etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Mersin ziyareti sırasında tartışan ve ''Devlet büyüklerine hakaret etme ve toplum nezdinde küçük düşürme'' suçundan yargılanan çiftç..
İstanbul: İstanbul'da Yerel Yönetimler İstanbul'da doğup büyüyen çocuklara kentin tarihi, kültürel, turistik mekanlarını ve sosyal dokusunu eğlenceli bir dille öğreterek, kentlilik bilinci ka..
İstanbul: Eminönü'ndeki Patlamanın Ardından Eminönü'nde bir çöp konteynırında meydana gelen ve 4 kişinin yaralanmasına neden olan patlamanın, parça tesirli ses bombasından kaynaklandığı bildi..
Bursa: Dükkan Önünde İçki İçen Şahıs, Kendisini Uyaran Kardeşini Bıçakladı Bursa'da bir kişi, dükkan önünde alkol aldığı için kendisini uyaran kardeşini bıçakladı.
İstanbul: Büyükçekmece'de Kapkaç Büyükçekmece'de bulunan evini sattıktan sonra parasını bankaya götürmek isteyen Kıbrıs gazisi, para dolu çantasını lüks bir araçta bulunan 2 kişiye kaptırdı. ..
Londra: Standard & Poor's'un, Türkiye Bankacılık Sistemi Raporu Standard & Poor's, Türkiye piyasalarındaki dalgalanmaların sürpriz olmadığını ve Türk bankacılık sisteminin bu tip travmalara k..
İstanbul: Tüsiad Başkanı Ömer Sabancı Trabzon'u Ziyaret Edecek Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı, TÜSİAD'ın üyesi olduğu Türk Girişim ve İş ..
İstanbul: Borsa Günü Yüzde 2.21 Oranında Artışla 33627.40 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. seansında Bileşik Endeks dünkü kapanışa göre 727.66 puan artışla 33627...
Bişkek: Kktc Kurucu Cumhurbaşkanı Denktaş'ın Kırgızistan Temasları KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi (KTMÜ) tarafından kendisine verilen fahri dok..
Bağdat: Zarkavi'nin Yerine Geçen Masri'nin Fotoğrafları Yayınlandı ABD ordusu, öldürülen Irak El Kaide lideri Ebu Musab El Zarkavi'nin yerine geçen Ebu Eyyub El Masri'nin fotoğraflarını yayın..
İMKB, 34 binde tutunmakta zorlandı/ Endeks, gün sonunda 728 puan arttı: 33627/ Döviz sakin, faiz gevşedi İSTANBUL - Borsa, alım ağırlıklı seyrettiği günde, hafta başındaki kayıplarının bir kı..
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 15 Haziran 2006 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları Şöyle:
İstanbul'da Elektrik Kesintisi... Sefaköy İşletme Müdürlüğü bölgesinde yapılacak trafo merkezi bakım, onarım ve dönüşüm çalışmaları nedeniyle 17 Haziran'da bazı yerlerde elektrik kesintisi uy..
S&P: Türkiye yatırımcılar için cazip bir pazar Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard and Poor's (S&P) Türk bankacılık sisteminin keskin iniş çıkış ve dalgalanmalara karşı geçmiş..
Ticari araçta 'VIP' dönemi Otomotiv sektöründe artan rekabete paralel, özellikle hafif ticari araç segmentindeki araçların donanımı, otomobilleri dahi kıskandıracak düzeye ulaştı. Türkiye paz..
Borsa günü %2,21 yükselişle kapadı İMKB Ulusal 100 Endeksi, 2. seansta 435,27 puan azalarak 33.627,40 puandan kapandı. Hisse senetleri 2. seansta ortalama yüzde 1,28 değer kaybetti. İlk seans..
YDD Başkanı Otluoğlu: Danışmanlık sektörü uzmanlaşma odaklı büyüdü İSTANBUL - Yönetim Danışmanları Derneği (YDD) Başkanı Fahrettin Otluoğlu, bilgi çağı olarak kabul edilen 21?inci yüzyılda de..
Zonguldak: Zonguldak'ta 25 Yılını Dolduran Elektrikçilere Plaket Verildi Zonguldak Elektrikçiler ve Radyocular Odası, meslekte 25 yılını dolduran üyelerine plaket verdi.
Uşak: Uşak'ta Toplu Konut Kuraları Çekildi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Uşak'ta yaptırılacak olan alt gelir grubuna yönelik 85 metrekarelik 264 konutun kura çekimi yapıldı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10