13 Haziran 2006 Salı Günü Haberleri

13 Haziran 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara: "Bodrum Sualtı Müzesi'ndeki 500 Yıllık Yazıya Sansür" Tartışması Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürü Orhan Düzgün, Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi'nde kapının üst kısmında yer al..
Ordu: 'Herbisit' Tehlikesi Ordu Sağlık Müdürü Dr. Halis Türkyılmaz, halk arasında 'bitki-ot öldürücü' olarak bilinen 'Herbisit' adlı tarımsal ilacın kullanımının son yıllarda arttığını belirt..
Çorum: Çorum'da Yerel Yönetimler Çorum Belediyesi'nin, fabrika, lokanta, otellerin atık su, atık yağ ve bitkisel atık yağların bertarafıyla ilgili denetimlerinin aralıksız sürdüğü bildirildi.
Tekirdağ: Bakan Aksu, Tekirdağ'da İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, bu yıl 42.'si kutlanacak olan Tekirdağ Kiraz Festivali'ne katılmak ve bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Tekirdağ'a geldi..
Bursa: Bursa'da Trafik Kazası: 1 Ölü Bursa'da, karşıdan karşıya geçmek isteyen şahıs, bir kamyonetin altında kalarak hayatını kaybetti.
Şırnak: Şırnak'ta Kaçakçılık Ve Uyuşturucu Operasyonları Şırnak'ta düzenlenen operasyonlarda, piyasa değeri yaklaşık 22 bin 750 YTL olan kaçak çay ve yaklaşık 121 bin 350 YTL değerinde eroin ..
Kocaeli: Ağaç Budarken Öldü Kocaeli'nin Körfez İlçesi'nde tren yolunun üzerinde ağaç dallarını budayan bir kişi, trenin çarpması sonucu hayatını kaybetti.
Aihm'den Türkiye'ye Yine Ceza Yağdı Türkiye, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nde Aleyhine Görülen 15 Davada, Türkiye Toplam Yaklaşık 400 Bin Ytl Ödemeye Mahkum Edildi.
Yüksekova'da 95 Kilo Eroin Ele Geçirildi Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde düzenlenen operasyonda, 95 kilo eroin ele geçirildi.
Global Yatırım, İstanbul'da 2 otel ve 1 gayrimenkulle ilgileniyor İSTANBUL - Global Yatırım Holding A.Ş, basında yer alan habere ilişkin yaptığı açıklamada İstanbul'da 2 otel ve 1 gayrimenkul..
VakıfBank'ta Genel Müdür Yardımcılığı'na M.Recep Zafer atandı İSTANBUL - VakıfBank'ta Genel Müdür Yardımcılığı'na M.Recep Zafer atandı. Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. tarafından Borsa'ya gön..
Washıngton: Abd'nin Çek Cumhuriyeti Yenilgisi ABD basını, takımlarının Dünya Kupası ilk maçında Çek Cumhuriyeti karşısında aldığı 3-0'lık farklı mağlubiyeti hayal kırıklığı olarak tanımladı v..
Üniversite öğrencisi kene kurbanı Çorum'un Mecitözü İlçesi'ne bağlı Bayındır Köyü'nde kene ısırması sonucu Kırım- Kongo kanamalı Ateşi teşhisi ile Ankara Numune Hastanesi'ne kaldırılan Gazi ..
Yakovu: İsteseydik veto ederdik Kıbrıs Rum Yönetimi Dışişleri Bakanı Yorgo Yakovu, AB Genel İşler ve Dış İlişkiler Konseyi'nin Lüksemburg'da dün yapılan toplantısında, istemeleri halinde Türk..
Yılmaz: Kredi kartı tüketici kredisi değildir Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, kısa vadeli kredi gereksinimi olan kredi kartı sahiplerinin, bu gereksinimlerini, kredi kartı yerine tüketi..
Rahşan Ecevit'ten solda birlik mesajı Rahşan Ecevit, eşi Bülent Ecevit'in sağlık durumunun kötüye gitmediğini belirterek, ''Ama doktorların dediğine göre zaman bakımından bir belirsizlik var'..
Sofya: Libya'da Tutuklu Bulunan Bulgar Hemşireler Davası Libya Temyiz Mahkemesi tarafından bugün görülmesi beklenen 'Bulgar hemşirelerin davası', 20 Haziran tarihine ertelendi.
New York: New York'ta "49. Porto Riko Günü" Yürüyüşü New York'ta, çok kültürlü halkın kutlamaları olan "49. Porto Riko Günü" yürüyüşü düzenlendi.
Onuraır, İstanbul-ankara Seferlerine Başlıyor Onurair, İstanbul'dan Sonra Ankara Merkezli Ekonomik Seferlere Başlıyor. Yakıt Fiyatı Ve Dövizdeki Artışları Bilet Fiyatlarına Yansımayacak Olan ..
Şener: "Hükümet Yeniden Yapılanma Konusunda Kararlığını Koruyor" Devlet Bakanı Ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Son Dönemde Yaşanan Dalgalanmaya Karşın Hükümetin Reformlar Ve Yeniden ..
Türk Telekom'dan Yenilikler Türk Telekom, ''Sesli Mesaj'', ''Aile Kart'' ve ''SMS'' servislerini hizmete sundu.
Borsa 32.000 Puanın Altında İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB), düşüş eğilimini sürdürüyor.
Yakovu: ''İsteseydik Veto Koyardık'' Kıbrıs Rum Yönetimi Dışişleri Bakanı Yorgo Yakovu, AB Genel İşler ve Dış İlişkiler Konseyi'nin Lüksemburg'da dün yapılan toplantısında, istemeleri halind..
İzmit Bekirpaşa Belediyesinde Toplusözleşme... Tüm Belediye ve Genel Hizmet İşçileri Sendikası (Hizmet-İş) Genel Başkanı Mahmut Arslan, ''Kamu hizmetlerinin artık kamu tarafından değil, özel..
İnegöl'deki Doğal Gaz Çalışmaları - Bir Mahalle İle Dört Cadde Daha Kısa Süre Sonra Doğal Gaza Kavuşacak İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, bir mahalle ile dört caddenin daha kısa sürede d..
Enişehir'de Köy Okullarına Projeksiyon Cihazı... Yenişehir Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından, 9 köy ilköğretim okuluna projeksiyon cihazı ve perde alındı.
Global Yatırım, İstanbul'da 2 otelle ilgileniyor İSTANBUL - Global Yatırım Holding A.Ş, basında yer alan habere ilişkin yaptığı açıklamada İstanbul'da 2 otel ve 1 gayrimenkulle ilgilendiğini ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10