13 Haziran 2006 Salı Günü Haberleri

13 Haziran 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İzmir: İzmir'de Hastaneye Yıldırım Düştü: 2 Yaralı İzmir'in Konak İlçesi'nde bulunan Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin 10. katına düşen yıldırım, hasta ziyaretine gelen 2 kişinin yara..
Sakarya: Taraklı'da Orman Yangını Sakarya'nın Taraklı İlçesi Çamtepe Köyü Kocabuz mevkiinde yıldırım düşmesi sonucu orman yangını çıktı.
İzmir: İzmir'de 10 Yaşındaki Çocuğa İşkence İddiası İzmir'de bir aileden 3 kişi, çocuklarını kaçırdığını iddia ettikleri ailenin 10 yaşındaki çocuğunu kaçırarak hortum ve demir sopalarla dövü..
SSK Genel Müdürlüğü'nde operasyon/ 25 kişi gözaltına alındı ANKARA - SSK Genel Müdürlüğü'nde, evrakta usulsüzlük yaparak yüzlerce vatandaşı emekli ettikleri gerekçesiyle 25 kişi gözaltına alı..
Balıkesir: Av Yasağıyla Birlikte İthal Uskumru Satışı Arttı Denizlerde Mayıs ayının başında av yasağının başlamasının ardından, ithal uskumrulara olan rağbet arttı.
Güney Kore: 2 - Togo: 1 18. Dünya Kupası finallerinde, (G) Grubu'nda yapılan ilk karşılaşmada Güney Kore, Togo'yu 2-1 yendi.
Bursa: Bursa'da Su Kesintisi Bursa'da, alt yapı çalışmaları nedeniyle bazı bölgelerde su kesintisi uygulanacağı bildirildi.
Diyarbakır: Diski'den "Su Depolarının Temizliği" Uyarısı Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürü Yaşar Sarı, havaların ısınmasıyla birlikte su depolarının 6 ayda bir temizl..
Mersin: "5. Çevre Ve Doğa Sevgisi" Resim Yarışması Mersin'de, Soda Sanayi A.Ş.'nin düzenlediği "5. Çevre ve Doğa Sevgisi" konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler, düzenlenen tören..
Samsun: Samsun'da Kimyasal Ot Mücadelesi Samsun Gar Müdürlüğü, kimyasal ot mücadelesi yapacağından tren raylarının etrafına hayvan ve insanların girmesinin tehlikeli olacağını bildirdi.
Bakan Unakıtan: Piyasadaki dalgalanma bütçe hedeflerini saptıracak kadar değil ANKARA - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, "Piyasadaki dalgalanmaların bütçeye yansıması, bütçe hedeflerini saptırac..
Konya: Vakıflar Genel Müdürü Beyazıt'ın Ereğli Ziyareti Konya'nın Ereğli İlçesi'ne gelen Vakıflar Genel Müdürü Yusuf Beyazıt, tarihi eserleri inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
Düzce: Düzce Kapalı Cezaevi'nde Tatbikat Düzce Kapalı Cezaevi'nde tatbikat gerçekleştirildi.
Afyonkarahisar: Afyonkarahisar'da Kaymakam Atamaları Afyonkarahisar'ın Başmakçı ve Evciler ilçelerine kaymakam ataması yapıldığı bildirildi.
Cape Town: Ajax'ın Alt Yapısı Muhsin Ertuğral'a Emanet Güney Afrika Ligi takımlarından Ajax Cape Town, eski Kaizer Chiefs Teknik Direktörü Muhsin Ertuğral'ın takımın başına getirildiğini açık..
Ankara: Kurumlar Vergisi'nde Yeni Dönem TBMM Genel Kurulu'nda, Kurumlar Vergisi'ni yüzde 30'dan yüzde 20'ye indiren tasarının görüşmelerine başlandı. CHP, tasarıya destek veriyor.
TMSF, Balkaner'le anlaştı/ 571 milyon dolarlık borç 10 yılda tahsil edilecek İSTANBUL - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) ile Yurt Ticaret ve Kredi Bankası A.Ş. (Yurtbank) Hakim Ortağı Al..
Ankara: Ankara'da Ssk Genel Müdürlüğü'ne Operasyon SSK Genel Müdürlüğü'nde, evrakta usulsüzlük yaparak yüzlerce vatandaşı emekli ettikleri gerekçesiyle 25 kişi gözaltına alındı.
VOB'dan yeni rekor/ 152.4 milyon YTL'lik işlem hacmi gerçekleştirildi İZMİR - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB), günü 152 milyon 446 bin 197 YTL'lik işlem hacmiyle kapanarak ye..
Plassnik: ''Müzakerelerin Başlaması Hem Teşvik Hem De Uyarı'' Türkiye ile AB arasında fiili müzakerelerin başlama sürecine ilişkin yazılı bir açıklama yapan AB dönem başkanı Avusturya'nın Dı..
Ssk'da Yolsuzluk Operasyonu Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen bir operasyonda, çok sayıda kişiyi sahte evraklarla SSK emeklisi yapan bir şebeke ortaya çıkarıldı. Olayla il..
Eskişehir: Bakan Eker, Yarın Eskişehir'e Geliyor Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker'in, tapu dağıtım töreni için yarın Eskişehir'in Sivrihisar İlçesi'ne geleceği bildirildi.
Baykal: Kıbrıs konusunda tarihi bir hata yapılmıştır ANKARA - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne (AB) üyelik girişimlerinde hata yaptığını belirterek, "Başta direne..
Eskişehir: Eskişehir'de Kavga: 1 Yaralı Eskişehir'de çıkan kavgada av tüfeğiyle vurulan kişi ağır yaralandı.
Bakan Gül: AB müzakereleri, Kıbrıs müzakereleri haline getirilmemeli ANKARA - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Türkiye-AB Ortaklık Konseyi toplantısı ve Hükümetler Arası ..
Tmsf, Balkaner'le Anlaştı Anlaşma Uyarınca Balkaner, Anaparası 571 Milyon Dolar Olan Borcunu 10 Yılda Ödeyecek.
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 13 Haziran 2006 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları Şöyle:
TMSF, Balkaner Grubu ile anlaşma imzaladı/ 571 milyon dolarlık borç 10 yılda tahsil edilecek İSTANBUL - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) ile Yurt Ticaret ve Kredi Bankası A.Ş. (Yurtbank)..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10