12 Haziran 2006 Pazartesi Günü Haberleri

12 Haziran 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Balıkesir: Susurluk'ta Motokros Yarışları Nefesleri Kesti Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından düzenlenen Türkiye Motokros Şampiyonası 2. ayak yarışı, Balıkesir'in Susurluk İlçesi'..
Glasgow: Roy Keane Futbolu Bıraktı Manchester United ve İrlanda Milli Takımı'nın efsane futbolcularından Roy Keane, yaptığı bir açıklama ile sakatlığı nedeniyle futbolu bıraktığını bildirdi.
Ankara: Ak Parti'li Gündüz'ün Basın Toplantısı AK Parti Grup Başkanvekili İrfan Gündüz, TBMM çalışmalarında finişe geldiklerini ifade ederek, 9. uyum paketinde yer alan düzenlemelerin yetişme..
Ortaklık Anlaşması Gereklerinin Yerine Getirilmesine Vurgu Yapıldı AB ile fiili müzakerelerin başlamasına Rumların çıkardığı engel, ''Ortaklık Anlaşması gereklerinin yerine getirilmesine'' v..
Bursa Kalıp Merkezi, Fuarlarla Büyüdü Sac ve plastik kalıpların standart elemanlarını üreten Bursa Kalıp Merkezi'nin, üretim ve ihracatını fuarlar sayesinde artırdığı bildirildi.
AB'de Rum krizi aşıldı / Müzakereler fiili olarak başlıyor LÜKSEMBURG - Avrupa Birliği Dışişleri Bakanları, Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nin Türkiye'nin üyelik müzakerelerine başlaması konusundak..
AKP'li Gündüz: Meclis çalışmaları Temmuz ayına sarkabilir ANKARA - AK Parti Grup Başkanvekili İrfan Gündüz, TBMM çalışmalarında finişe geldiklerini ifade ederek, 9. uyum paketinde yer alan dü..
Adana: Sanatçılar, Altın Koza Film, Kültür Ve Sanat Festivali'ni Değerlendirdi Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 13.'sü düzenlenen Altın Koza Film, Kültür ve Sanat Festivali'ne ka..
Van: Chp Milletvekili Değer'den Şemdinli Davası Değerlendirmesi Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İnsan Hakları Komisyonu Başkan Vekili ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır Milletvek..
Puşkin'i Colin's giydirdi Ruslar'ın ünlü şairi Puşkin'e Colin's jean giydirdiği reklam filmi, Eroğlu Grubu'nun, Rusya'deki ününe ün kattı. Puşkin heykelinin bulunduğu Tverskaya'da 46. mağaza..
CHP'li Değer: Şemdinli davası bizim için bitti CHP Milletvekili Mesut Değer, Van'da yarın 3'üncü duruşması yapılacak Şemdinli davasının kendileri için bittiğini söyledi. Şemdinli davasının s..
Asgari Ücretli Bir Kilo Et İçin Bir Gün Çalışıyor Asgari Ücret Tespit Komisiyonu'nun Yeniden Toplanması Gerektiğini Savunan Türk-iş, Bir Asgari Ücretli Çalışanın Bir Kilo Et Alabilmek İçin B..
Güler: "Nükleer Santralin Atıkları Problem Oluşturmaz" Enerji Bakanı Hilmi Güler, Nükleer Atık Konusunda Dünyada Nihai Bir Sonuca Ulaşılamadığını Kaydederek, Genellikle Nükleer Santrallerın İ..
Halk Bankasında Batık Kredi Oranı Yüzde 15'e İndi Halk Bankası'nın 2003 Yılında Yüzde 46.2'ye Kadar Yükselen Batık Kredi Oranı Bu Yıl Mart Sonunda Yüzde 15.1'e Kadar Gerilerken, Ziraat Banka..
Yurt İçi Tasarruflar 400 Milyar Ytl'ye Ulaştı Yurt İçi Yerleşiklerin Yüzde 27'si Dövizden Oluşan Mevduat, Dibs, Katılım Hesabı, Yatırım Fonu, Hisse Senedi Gibi Enstrümanlarda Tuttuğu Toplam T..
Turkcell, Mısır Gsm İhalesinde Ön Elemeyi Geçti Turkcell'in İçinde Bulunduğu Konsorsiyum, Mısır'da Gerçekleştirilecek Gsm İhalesinin Ön Eleme Aşamasını Geçti.
En Yüksek Reel Getiriyi Altın Sağladı Tüik'in Belirlemelere Göre Ytl Mevduatın Yüzde 0.68, Borsa'nın Yüzde 8.03 Oranında Reel Kayba Yol Açtığı Mayısta Dolar Yüzde 5.22, Euro Yüzde 9.56 Ve Alt..
Sabancı: "Yüksek Vergiler Telekomünikasyon Pazarının Büyümesini Engelliyor" Tüsiad Başkanı Ömer Sabancı, Mobil Hizmetler Üzerinden Yüzde 56.3'le Dünyada En Yüksek Vergiyi Alan Ülkenin Türkiye..
Koç: "Demir Döküm İçin İmzalanmış Sözleşme Yok" Koç Topluluğu, Türk Demir Döküm Fabrikaları'nın Satışıyla İlgili Herhangi Bir Sözleşme İmzalanmadığını Açıkladı.
Şekerbank: "Henüz Görüşmeler Sürüyor" Şekerbank Personeli Munzam Vakfı Ve Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, Şekerbank'ta Sahip Oldukları Hisselele İlgili Görüşmelerin Sürdüğünü Ve Henüz Kesinleşm..
Vorkınk: "Merkez Bankası'nın Kararı Cesur Ve Yerinde" Dünya Bankası Türkiye Direktörü Andrew Vorkink, Ekonomide Yaşanan Dalgalanmaların İç İstikrarsızlıktan Değil Dış Piyasalardaki Hareketlil..
Denizli: Denizli'de Hırsızlık Denizli'de hırsızlık için bir astsubayın evine giren hırsızlar kısa sürede yakalandı.
Lüksemburg: Ab Dışişleri Bakanları Toplantısı Avrupa Birliği Dışişleri Bakanları, Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nin Türkiye'nin üyelik müzakerelerine başlaması konusundaki itirazlarını çözüme bağla..
Havaalanı Diye Yapıldı Düğün Salonu Oldu "her İle Bir Havaalanı" Kampanyası Kapsamında Pisti Ve Binası Yapılan Kastamonu Havaalanı 12-13 Yıldır, Devletin Ödenek Ayırıp Tamamlamaması Nedeniyle..
Gazze: Hamas, Roket Saldırılarına Tekrar Başlanmasını Savundu Filistin Başbakanı İsmail Haniye, Hamas'ın silahlı kanadı tarafından İsrail'e yönelik roket saldırılarının tekrar başlatılmasını ..
Merkez Bankası Finansal İstikrar Raporunu Açıklıyor Merkez Bankası'nın Finansal İstikrar Raporu Yarın Açıklanıyor.
Gazze: Filistin'de Çatışma Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah'ta, güvenlik kuvvetleriyle çıkan çatışmada 1 Hamas militanı öldü.
Lüksemburg: Ab Dışişleri Bakanları Toplantısı Avrupa Birliği (AB) Dışişleri Bakanları, Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nin (GKRK) itirazlarının çözüme bağlanmasıyla, Türkiye ile detaylı üyelik müzake..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10