11 Haziran 2006 Pazar Günü Haberleri

11 Haziran 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Adana: Adana'da Eğitim, Sağlık Ve Ulaşım Sorunu Adana Valisi Cahit Cahit, kentin en önemli sorunlarının eğitim, sağlık ve ulaşım alanında yaşandığını söyledi.
Lpg Piyasasında Denetimler Başlıyor LPG sektöründe 13 Haziran 2006 tarihinden itibaren denetimlere başlanarak lisanssız tesislerin kapatılması ve petrol piyasasına yönelik yapılan denetimler..
Ortaöğretim Kurumları Seçme Sınavı Başladı İlköğretim son sınıf öğrencilerinin katıldığı Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (OKS) saat 10.00'da başladı.
İstanbul: Tarihte Yarın Tarihte 12 Haziran'da meydana gelen önemli olayların kronolojik sıralaması şöyle:
Ankara: Arınç'ın "Kızılay'ın 138. Kuruluş Yıldönümü" Mesajı Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Bülent Arınç, savaş yaralılarına ayrım gözetmeksizin yardım düşüncesiyle kurulan Türk K..
Moskova: Resimli Otomobil Tutkunlarından İlginç Dünya Rekoru Rusya'nın başkenti Moskova'da faaliyete başlayan Auto Maxx Show fuarı, "otomobil üstünde en uzun resim galerisi" rekoruna sahne ol..
Feodosiya: Abd Askerleri, Kırım'dan Ayrılıyor Ukrayna'nın güneyindeki Kırım'a, Kiev ve NATO arasındaki bağları güçlendirmek amacıyla askeri manevralar yapmak için gelen 200 kişilik ABD yedek ..
Amara: Amara'da Çıkan Çatışmalarda 5 Iraklı Öldü Basra'nın kuzeyindeki Amara'da, İngiliz askerleri ve Mehdi Ordusu militanları arasında çıkan çatışmalar sonucu en az 5 Iraklı öldü, bir İngili..
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yapım çalışmaları devam ediyor.
İstanbul: Diyabet, Cinsel Sağlığı Olumsuz Etkiliyor Diyabette uzun bir süre kan şekerinin yüksek olması, büyük ve küçük damarlar ile sinirleri tahrip ediyor ve bu tahribat hangi organda ise o..
İstanbul: Çocukları Kazalardan 'Önlem Alarak' Koruyun Çocukları kazalara karşı korumanın yolunun, kazaların oluş şekillerini bilmek, anlamak ve bunlar için önlemler almakla mümkün olabileceği..
İstanbul: Yurtta Hava Tahmini Tahminlere göre, yağışlı hava kütlesi yurdun kuzey kesimlerinde etkisini sürdürecek.
Nepal Kralının Yasaları İmzalama Yetkisi Elinden Alındı Nepal parlamentosu Kral Gyanendra'nın yasaları veto etme ve onaylama hakkını elinden aldı.
Moskova: Ukraynalı Sporculara Seks Yasağı Dünya Kupası'na katılan Ukraynalı futbolculara, yükselmeleri halinde yarı final karşılaşmalarına kadar eşleriyle birlikte olmama yasağı getirildi.
Yakovu: ''Veto Hakkımızı Kullanabiliriz'' Kıbrıs Rum yönetimi Dışişleri Bakanı Yorgo Yakovu, Pazartesi günü yapılacak AB Dışişleri Bakanları toplantısında Güney Kıbrıs'ın Türkiye'nin AB üyel..
Bakırköy'de Yangın Bakırköy'de bir binada çıkan yangında 3 kişi hafif yaralandı.
İstanbul: Gaziosmanpaşa'da Kaza: 9 Yaralı Gaziosmanpaşa'da İSKİ'ye ait bir kamyonet ile özel bir şirkete ait servis minibüsünün çarpışması sonucu dokuz kişi çeşitli yerlerlerinden yaralandı.
Ok gibi saplandı Aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkan otomobil bariyere çarptı. Otomobilin sağ tarafına ok gibi saplanan bariyer bagaj kısmından çıktı. Kazada iki kişi feci şekilde yaralandı..
Alperen'in görmesi için seferber oldular Yalnızca ışığı ayırt edebilen Alperen'in görebilmesi için Başbakandan doktorlara, herkes harekete geçti
İbo'nun kızı oldu göbek bağını kendi kesti 1 .98'lik İbo ile 1 .77lik Demet'in kızı İrem 49 santim doğdu. Doktorunun doğum hediyesi sarı lacivertli Fenerbahçe tulumu oldu
Hem şarkı söyledi hem dua okudu Beşiktaş Kültür Merkezi'nin 4 yıldır düzenlediği 'BKM Açıkhava Etkinlikleri' bu yılda ünlü sanatçı Sezen Aksu'nun konseriyle başladı...
Yaşadığı dram Meriç'te ölümüyle ortaya çıktı İbrahim, kardeşi ile Meriç Nehri'ni geçerken boğularak öldü. 8 yıl önce İsviçre'ye iltica eden babalarına gidiyorlardı. Onlar da babaları gibi ka..
Türbelere 'ÖSS' akını Önümüzdeki pazar günü yapılacak Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) öncesi öğrenciler sınavı kazanmak için türbelerde bol bol dua okudu
Plaj katliamı İsrail Ordusu'nun, Gazze'deki füze rampalarını vurmak için düzenlediği operasyon faciayla sonuçlandı. Havan topları 3 militanın yanısıra, piknik yapan Filistinliler'e isabet et..
Bush bana 'kurabiyem' derdi Clintonlar'ın en sevdikleri çalışanıyken, Laura Bush tarafından kovulan Beyaz Saray'ın 12 yıllık başaşçısı Walter Scheib, başkanların mutfak sırlarını ortaya dökt..
Zarkavi'nin karısı ve çocuğu da öldü El Kaide'nin Irak sorumlusu olan Zarkavi'nin öldürüldüğü evin enkazında bulunan kadın ve çocuk cesetlerinin teröristin eşi ve 18 aylık çocuğu olduğu orta..
'Ya bavulla ya da tabutla gidersiniz' Gazze'deki katliamın ardından İsrail toprakları Hamas'ın onayıyla füze yağmuruna tutuldu. Hamas sözcüsü 'Siyonistlerİ intihar saldırıları ile vuracağız'..
İran nükleer teklife 'karşı teklif' yaptı İran Dışişleri Bakanlığı, uranyum zenginleştirme programını durdurmasına ikna etmek için BM Güvenlik Konseyi daimi üyeleri ile Almanya'nın hazırladı..
Plakamı aldılar! 'Beşiktaş TV'de her gün 2 dakika aracımın plakası yayınlanıyor. Ama çok sağlıklı olmayan düşüncedeki insanların ülkemizde yaşadığı düşünülmeli.'
Faruk Yalçın kurtardı! Aziz Yıldırım Ankara'ya gittiğinde kalbinde bir rahatsızlık hissetti. Dayısı 'zorla' GATA'ya yatmasını sağlayıp bir tehlike yaşamasını önledi
Almanya'yı yeneriz Kosta Rika ile oynanan açılış maçı sonrası Alman Milli Takımı defansı ile eleştiri alırken, Tony Blair 'Almanya ile finale kalabiliriz. Ama bu maçı kazanan biz oluruz' ded..
'Bileği bükülemeyenler' Leipzig'de karşı karşıya Son 12 resmi maçında yenilgi yüzü görmeyen Hollanda ile 13 maçtır devrilmeyen Sırbistan, kozlarını paylaşıyor
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10