10 Haziran 2006 Cumartesi Günü Haberleri

10 Haziran 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Filistinli Bir General Çapraz Ateşde Kaldı Gazze Şeridi'nde Filistinli bir generalin aracının, çatışmaya giren Hamas ve El Fetih yandaşlarının çapraz ateşinde kaldığı bildirildi.
G-8 Maliye Bakanları: ''Küresel Dengesizlik Büyüyor'' Sanayileşmiş 7 batılı ülke ile Rusya'nın oluşturduğu G-8 Grubu Maliye Bakanları, küresel büyümenin güçlü kalmaya devam ettiğini, buna ka..
Sav: ''2001 Yılında Yaşanan Krizin Benzeri Kapıda'' CHP Genel Sekreteri Önder Sav, ''2001 yılında yaşanan krizin benzeri, Türkiye'nin kapısına dayanmış durumda'' dedi.
Ödp'den ''Bir Arada Yaşamı Savunalım'' Seferberliği Özgürlük ve Dayanışma Partisinin (ÖDP) ''Özgür, eşit, demokratik bir Türkiye'de bir arada yaşamı savunalım'' seferberliği başlatacağı bild..
Eskişehir: Eskişehir'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Eskişehir'in Seyitgazi İlçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı.
Öztaşkın: "Hükümet Kamuda Düşük Statülü İşçilik Peşinde" Petrol-iş Genel Başkanı Mustafa Öztaşkın, Hükümetin, İş Yasası'nda Yapmak İstediği Değişiklerle Anayasaya, Ilo Sözleşmelerine Ve Ab Me..
İran, Batı'nın Öneri Paketi Karşı Öneride Bulunacak İran Dışişleri Bakanlığı, uranyum zenginleştirme programını durdurmasına ikna etmek için BM Güvenlik Konseyi daimi üyeleri ile Almanya'nın..
Diyarbakır: Cizre Belediye Başkanı'na İhd'den Destek İnsan Hakları Derneği (İHD) Diyarbakır Şubesi, Cizre Belediye Başkanı Aydın Budak'ın Roj TV'ye yaptığı bir konuşmadan dolayı 1 yıl 3 ay ha..
Kabil: Afganistan'da Bu Hafta 40 Taliban Savaşçısının Öldürüldüğü Bildirildi Afganistan'da bu hafta 40'dan fazla Taliban savaşçısının öldürüldüğü bildirildi.
Aşkabat: Türkmenistan'da Petrol Ve Doğalgaz Üretimi Türkmenistan'da 2006 yılının ilk 5 ayında 3 milyon 451 bin ton ham petrol ve 29 milyar metreküp doğalgaz üretildi.
Musul: Musul'da Türk Konsolosluğu Açılıyor Musul'da kapatılan Türk Konsolosluğu'nun uzun bir aradan sonra ortamın sakinleşmesinin ardından tekrar açılacağı bildirildi.
Unakıtan: ''En Fazla Zammı Giyim Sektörü Yapmış'' Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, enflasyon hesaplarına bakıldığında en fazla zammın giyim sektörü tarafından yapıldığının görüldüğünü belirtere..
Gül'den Yunanistan'a işbirliği çağrısı/ Yunanlı Bakan Bakoyannis: Yunan kamuoyunda güvensizlik var İSTANBUL - Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Kıbrıs'ta örnek bir işbirliğinin bölgedeki barış, ..
Bayburt: Bayburt'ta Ab'den Projelere Onay Avrupa Birliği'ne (AB) uyum sürecinde Erzurum-Erzincan-Bayburt illerinden çeşitli fonlar aracılığıyla sunulan projelerden, Bayburt'tan sunulup kabul..
Mexico City: Babasının Cenaze Törenine Katılan Sanchez, Meksika Kampına Döndü Meksika futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, babasının ölümü üzerine Meksika'ya giden milli takım kalecisi..
Kabil: Alman Askerleri, Takımlarının Galibiyetini Çoşkuyla Kutladı Afganistan'ın başkenti Kabil'de bulunan Alman askerleri, Münih'te oynanan Kosta Rika-Almanya Dünya Kupası maçını takımlarını..
İzmir: Öğretmenin Öğrenciyi Taciz Ettiği İddiası İzmir'in Bornova İlçesi'nde bir ilköğretim okulunda İngilizce öğretmeni, alışveriş mağazası servisinde tanıştığı ve evine götürdüğü lise öğren..
Uefa, Ali Sami Yen Ve Kayseri Atatürk Stadlarında İnceleme Yapacak UEFA Stat ve Güvenlik Departmanı, Türkiye'de iki statta incelemelerde bulunacak.
"Patrikhane bir koz olabilir" Yunanistan Dışişleri Bakanı Bakoyanni,''Türkiye AB kapısını çalarken, Patrikhane çok büyük bir avantaj,bir koz olabilir'' diye konuştu.Yunan kamuoyunda Türkiye'y..
Berlin: Togo'da Teknik Direktör Krizi 2006 Dünya Kupası hazırlıklarını sürdüren Togo Milli Takımı'nda teknik direktör Otto Pfister'in takımın başından ayrıldığı bildirildi.
Diyarbakır: Diyarbakırspor'da Sıkıntılı Kongre Diyarbakırspor'da yarın yapılacak kongrenin başkan adayı çıkmaması dolayısıyla tekrar ertelenmesi bekleniyor.
Ankara: Türkiye, İsrail Ordusu Tarafından Filistinli Sivillere Yapılan Saldırıyı Kınadı Türkiye, İsrail ordusu tarafından Gazze şeridindeki bir plaja top mermileriyle yapılan ve 7 sivil Filis..
Ankara: 13. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı Sona Erdi Türk Kardiyoloji Derneği Kardiyoloji Çalışma Grubu (TKD) tarafından düzenlenen 13. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardi..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10