1 Haziran 2006 Perşembe Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Devlet Bahçeli'nin Ortak Ankara Mitingi Başladı

1 Haziran 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tiflis: İstanbul'da Gürcistan Kültür Günleri Gürcistan'ın Ankara Büyükelçiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Tiflis Belediyesi'nin ortak organizasyonu ile 1-3 Haziran 2006 tarihleri aras..
Hamane: ABD ile görüşmeyeceğiz İran Petrol Bakanı Seyid Kazım Veziri Hamane, nükleer programlarını ABD ile hiçbir zaman görüşmeyeceklerini söyledi. Hamane, merkezi Venezuela'da bulunan Telesu..
Kayseri: Türk Gençliği Sedanter Hayatı Tercih Ediyor Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Fahri Bayram, gençlerin seda..
Tahran: Abd'nin Şartlı Görüşme Teklifine İran'dan Olumsuz Cevap İran nükleer programı konusunda ABD ile önkoşulsuz görüşmeye hazır olduğunu bildirdi.
Moskova: Rus Şirketi Atomstroyexport, Sinop'ta Nükleer Enerji Santrali İnşa Etmekte Kararlı Türkiye'nin giderek artan enerji ihtiyacı, beraberinde alternatif enerji kaynağı olarak nükleer ene..
Bağdat: Irak'ta Terör Saldırısı: 2 Ölü, 21 Yaralı Irak'ta meydana gelen patlamada ilk belirlemelere göre 2 kişi öldü, 21 kişi yaralandı.
İstanbul: Cevizlibağ'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Cevizlibağ'da E-5 karayolundan karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir kişi, taksinin çarpması sonucu ağır şekilde yaralandı.
Cakarta: Endonezya'daki Şiddetli Deprem Endonezya'daki şiddetli depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 6 bin 234'e, yaralananların sayısı da 46 bin 148'e yükseldi.
Washıngton: İran'ın Nükleer Programı İran'ın nükleer programı ile ilgili taraflar arasında bir anlaşmaya varılmazsa, Rusya ve Çin'in BM Güvenlik Konseyi'nde İran'a karşı muhtemel yaptırımlar ..
Sibel ve Memoli 'Eve dönüyor' Duvara Karşı filmiyle üne kavuşan Sibel Kekilli ve Mehmet Ali Alabora'nın oynadığı 'Eve Dönüş' adlı filmin çekimleri başladı...
Yemek programı başlıyor Mutfağa merakıyla tanınan Ebru Şallı, 5 Haziran'da TV8'de yemek programı sunmaya başlıyor...
Murat Taşdemir yüzünden kapıştılar Seda Sayan 'Sabah Sabah Seda Sayan' programında haftalardır Banu Alkan-Murat Taşdemir çiftini konuk ediyor ve ikiliyi barıştırmaya çalışıyordu. Ancak Sayan..
'Bana sözlü ve fiili saldırıda bulundu' Tiyatro sanatçısı Nilgün Belgün, 24-28 Mayıs tarihleri arasında Kültür Bakanlığı'nın düzenlediği 'Kütahya Tanıtım Günleri'ne katıldı. Belgün, burada o..
Erzincan Özürlüler Yurdu milletvekillerini şoke etti Erzincan Özürlüler Yurdu'na gece baskını düzenleyen Meclis İnsan Hakları Komisyonu'nun CHP'li üyesi, 'İnsanlığımdan utandım' dedi
Yol kesme tartışması karakolda son buldu Başbakan'ın İzmir'de yapacağı açılışlar nedeniyle bazı caddeleri trafiğe kapatan polis, uygulamaya tepki gösteren belediye meclis üyesi Ümit Kaya'yı ..
Galoşlu boneli sapık Girdiği evde 12 yaşındaki S.T'ye zorla hap içirip taciz eden boneli ve galoşlu sapık, küçük kızın bağırması üzerine kaçtı
Kayıp yüzük balıkta çıktı Amerikalı kadının 15 yıl önce çalınan tek taş mezuniyet yüzüğü, ağa takılan bir pisi balığının midesinde bulundu
İranlı muhalifler devrede ABD ve İngiltere, molla yönetimine karşı İranlı rejim muhalifleriyle görüşmelere başladı. Devrik İran Şahı'nın oğlu Pehlevi 'Artık nükleer silah isteyen iktidarı in..
İşgalin bahanesi Danıştay cinayeti American Enterprise Institute, Irak savaşının mimarı olarak bilinen 'şahin' görüşlü kişilerin (neo-con) toplandığı en önemli düşünce kuruluşu. Üyeleri aras..
Rekor avcısı Fatih Terim Futbolcu (51), antrenör (27) ve teknik direktör (47) olarak 3 kulvarda ay-yıldızlı takıma hizmet eden Terim, kırılması güç bir rekora imza attı
Nefretin nedeni F.Bahçe yönetimi 'F.Bahçeli yöneticiler son 8 senedir verdikleri mesajların, görüşlerin altını çizsinler ve kendilerine bir baksınlar.' 'Ben de 'Bütün çocuklar F.Bahçeli doğa..
Ze Roberto'ya Rivaldo engeli! G.Saray'ın peşinde olduğu Brezilyalıyı vatandaşı Rivaldo, Olympiakos'a gitmesi için ayartıyor!
Liderlik savaşı Kupayı alacak ideal kadroya sahip İngiltere ve güçlü İsveç grubun favorisi. Paraguay ve T.Tobago ise 1. ve 2.'yi belirler
Turnuvanın göz zevki İsveç maçlarında Futbolseverleri, oynadıkları eğlenceli oyunla tatmin eden İskandinavlar için gruptan çıkmak 'çantada keklik'
Tek hedef 'kupa' 1986'da Maradona'nın eliyle kaybettikleri yarı-finalden sonra başarısız günler geçiren İngilizler, finale bile 'burun kıvırıyor'
Scolari seferi Dönmeyeceğini sık sık yineleyen Aziz Yıldırım transfer taarruzuna geçti. Dün Milano'ya giden 'Başkan' dönüşte bombaları patlatacak
'Tartışılmaktan artık sıkıldım' Fatih Tekke'nin F.Bahçe'ye transferi askıda. Trabzon da, F.Bahçe de, Fatih de şu anda beklemeye geçti
Delgado-Kapo için son hafta Beşiktaş yönetimi transferi bir an önce bitirebilmek için gaza bastı
Gerçek inanca nasıl ulaşılabilir? (2) Süleyman Ateş - Aynı hücreden değişik karakterdeki hücrelerin oluşumu, kör tesadüfün eseri midir? Yoksa bu oluşumun arkasında her şeyi en ince noktasın..
Türbandan başka sorunlarımız da var! Mustafa Mutlu - Başbakan, Danıştay saldırısının 'hükümete yönelik bir komplo' olduğunu söylemiş, hatta Deniz Baykal'ın da bu komplonun baş aktörlerinden..
Günün fotoğrafı.. Mehmet Tezkan - İsveç Kralı Türkiye'nin hem türbanlı hem türbansız yüzünü gördü
Siyasal gerilim azalabilir mi? (1) Süheyl Batum - Geçtiğimiz 10-15 gün boyunca, herkesin birbirine 'hava nasıl yumuşar' diye sorduğunu gördük. Gerçekten de bazı gelişmeler, havanın yumuşama..
Erdoğan'ın Washington ziyaretini engellemeye çalışanlar var Ruşen Çakır - Danıştay baskını ABD'de fazla yankı bulmamıştı. Dışişleri Bakanlığı'nın kınaması çok sıradandı. Başka da bir resmi ..
Bir o yana bir bu yana Okay Gönensin - Terörle Mücadele Yasası, Öcalan'a af tartışmasının gölgesinden kurtulunca tekrar Meclis gündemine girdi
'Anneden Anneye' dördüncü yılında İclal Aydın - İçten bir okur mektubu ile başlamıştı. Sonra aynı içtenlikteki yakın kız arkadaşların desteğiyle minik bir harekete dönüştü. Derken iş büyüdü..
Önce kollarını açacaksın, sonra kucaklayacaksın! Haşmet Babaoğlu - Gelelim Gümülcine'ye... Otelimiz Astoria'nın meydana bakan kafesinde kahvelerimizi yudumlayıp gazetelere göz gezdirerek gü..
Katil avukat hapisten kaçırılabilir! Necati Doğru - Hep yazılır. Söylenir. Bıyıkları bile terlememiş liseli öğrencilerin sevdikleri kız için birbirini öldürmesine, mühendis diplomalı erkeği..
Dalgalanma ve ekonomi yönetimi Ali İhsan Karacan - Son ekonomik dalgalanmaların ardından şu değerlendirmeleri yapabiliriz: Öncelikle bu dalgalanmanın iki kaynağı vardı. Bunlardan birisi dış..
Reklam vermeyin şiddet dizileri bitsin! Yavuz Semerci - Şiddeti özendiren televizyon dizilerine yönelik eleştirilerin dozu giderek artıyor. Gerçekten de gelişmiş pek çok ülke televizyonları..
Atatürk Havalimanı'ndan cevap Ruhat Mengi - İki gün önce yazdığım 'Radyoaktivite korkusu' başlıklı yazıda endişe içinde olduğumuzu ve kime inanacağımızı bilmediğimizi anlatmış ve gerçekleri..
Saplantı körlüğü! Güngör Mengi - Laiklikle kavgalı bir görüntüyü iktidar kasten mi yaratıyor; şüpheye düşmeye başladım. Başbakan bakıyorsunuz 'Milli Görüş gömleğine hiçbir AKP'li giremez' d..
Arınç ve Gül eşsiz Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve eşi Semra Sezer'in, İsveç Kralı Karl 16. Gustaf ve Kraliçe Silvia onuruna verdikleri yemekte protokol masasında iki eşsiz davetli yer a..
'Laiklik' belge dışı Müzakere Pozisyon Belgesi'ne eklenmesi önerilen 'Türkiye'nin eğitim sistemi laiktir' vurgusuna Devlet Bakanı Ali Babacan gerek görmedi. Babacan, 'Laiklik vurgusunu ABGS'..
Baykal Köşk seçiminden endişeli CHP lideri Deniz Baykal, Reuters haber ajansına verdiği demeçte, AKP'nin kendi siyasi çizgisinde bir cumhurbaşkanı seçmesinin gerçek krize yol açacağını ve ke..
AKP din değil insan eksenli bir partidir Başbakan Erdoğan dün Sivas'taydı... Temel atma törenine katılan Erdoğan, 'Sen-ben kavgalarıyla, ucuz polemiklerle vakit kaybetmemeliyiz' dedi
Hükümetimiz cumhuriyeti koruyacak Başbakan Erdoğan, dün Ulusa Sesleniş konuşmasında, Danıştay 2, Dairesi'ne yapılan silahlı saldırıyı değerlendirdi
Koç Ülkesi için bilim parkı kurdu Koç Holding'in kuruluşunun 80'inci yılı etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirdiği 'Ülkem İçin' projesi kapsamında, TEMA-Vehbi Koç Parkı içinde Bilim Parkı ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10