1 Haziran 2006 Perşembe Günü Haberleri

1 Haziran 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakoyanni: ''Türkiye'ye Ziyaret Programımda Değişiklik Yok'' Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni, Türkiye'ye 9 haziranda yapacağı ziyareti de içeren programında bir değişiklik olmadığ..
Galatasaray Dergisi Yok Satıyor... Galatasaray Dergisi'nin Haziran sayısına sarı-kırmızılı taraftarların büyük ilgi gösterdiği ve bir çok bayide ilk günden tükendiği bildirildi.
Bursa'da Elektrik Kesintisi... Bursa'nın merkez Nilüfer ilçesindeki bazı semtlere, 4 Haziranda elektrik verilemeyecek.
Babacan'dan tepki: İşgüzarlık Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Müzakere Pozisyon Belgesi'nde ''Türk eğitim sisteminin laik olduğuna'' dair vurguyla ilgili tartışmaları değerlendiri..
Martı GYO'nun yeni Genel Müdürü Türkövün Koç oldu İSTANBUL - Marmaris Martı Otel İşletmeleri A.Ş.?nin yüzde 94 hissesine sahip olduğu Akdeniz Martı Turizm ve Yatırım A.Ş.?nin, "Martı Gayrimen..
Mey İçki Amerikalılara satıldı Mey İçki A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Doğan, Mey İçki'nin çoğunluk hisselerinin TPG'ye devri konusunda, ''söz konusu anlaşmayla taraflar, MEY'in toplam hiss..
Coşkun: ''Devlet Kura Da Ekonomiye De Müdahale Etmeyecek'' Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, kurlardaki artışla ilgili olarak şu anda herhangi bir risk görmediklerini belirtti ve ''devlet..
Karamürsel Belediyesi Meclis Toplantısı... Kocaeli'nin Karamürsel ilçe belediyesi meclis toplantısı yapıldı.
Busiad Başkanı Yeşilova: - ''Doğal Gaz Zammı Enflasyona Benzin Dökmektir'' Bursa Sanayici ve İşadamları Derneği (BUSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova, ''doğal gaz zammının enfla..
Karun Operasyonu'na devam: 3 kişi aranıyor Uşak Arkeoloji Müzesi'nde sergilenen Karun Hazinesi'nin en değerli parçalarından Kanatlı Denizatı Broşu'nun sahtesiyle değiştirilerek çalındığı idd..
Arınç: Görevde olan Meclis savaş kararı alır, tezkere kararı alır, Cumhurbaşkanı'nı da seçer ANKARA - TBMM Başkanı Bülent Arınç, "Cumhurbaşkanlığı seçimlerini İstiklal Savaşı'na benzetenler v..
Ege'de gemi kazası / 1 Türk denizci öldü, 5 denizci kayıp ATİNA - Ege Denizi'nde, Atina'nın bir kaç kilometre güneybatı açıklarında bulunan Yunan Hydra Adası yakınlarında bir yük gemisiyle b..
İsveç Kralı 16. Gustaf'ın Makam Aracı Yaya Çarptı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in davetlisi olarak Türkiye'ye gelen İsveç Kralı Karl 16. Gustaf'ın içinde bulunduğu makam aracının çarptığ..
Kayıp 5 Türk Denizcinin Aranmasına Devam Ediliyor Yunanistan'ın Mora yarımadasının doğusundaki Hydra adasının 16 mil açığında bir Yunan tankeriyle çarpışarak batan Türk kargo gemisinin müret..
Otomotiv ihracatında rekor artış/ Mayısta 1.4 milyar dolarlık ihracat yapıldı BURSA - Otomotiv ihracatı, mayıs ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 21 oranında artarak 1 milyar 422 mil..
Bursaspor Divan Kurulu 5 Haziran'da Toplanacak Bursaspor Divan Kurulu'nun, tüzüğün 25. maddesi gereği 5 Haziran'da toplanacağı bildirildi.
Ayhan Parlak teslim oldu Danıştay'a yapılan silahlı saldırıda kilit isimlerden Ayhan Parlak, bugün Ankara'da teslim oldu
Şırnak'ta 30 Irak'lı kaçak sınırdışı edildi Şırnak'ta, kaçak yollarla Türkiye'ye giriş yapan 30 Irak vatandaşı, Cizre ilçesinde yakalanarak sınırdışı edildi
Karun Hazinesi'ndeki kayıp parçalar aranıyor Bakanlar Koç ve Pepe Batı Karadeniz Destinasyon Çalıştayı'na katıldı
Türkiye'nin cezası yeniden değerlendirilecek Türkiye ile İsviçre arasında oynanan maçta yaşananlar nedeniyle FIFA Tahkim Kurulu'nun, Türkiye'ye verdiği ceza için Uluslararası Spor Mahkemesi'n..
Erkekler de meme kanseri riski var Genellikle kadınlara özgü bir hastalık olarak bilinen meme kanserinin, erkekler için de risk oluşturduğu bildirildi. İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hasta..
İlköğretim kayıtları başladı İlköğretim okullarına kayıtlar, bugün başladı. Kayıtlar, Adana, Ankara, Eskişehir, İstanbul ve İzmir'de internet üzerinden alınacak. Diğer illerde ise kayıtlar ve..
"Sevgili hırsız!" Dizüstü bilgisayarı çalınan kişi, hırsız ya da hırsızlara gazete ilanıyla çağrıda bulunarak, içindeki bilgiler gönderilirse bilgisayarı ''helal edeceğini'' ifade etti. Deniz..
Danıştay ve Cumhuriyet Gazetesi'ne yapılan saldırıların kilit ismi Ayhan Parlak teslim oldu ANKARA - Danıştay ve Cumhuriyet Gazetesi'ne yapılan saldırılarla ilgili yürütülen soruşturma kapsa..
Yanık: ''Yangının Nedeni Bir Merminin Elektrik Kablosuna İsabet Etmesi'' Üsküdar'da bir binada meydana gelen patlamanın ardından olay yerinde incelemelerde bulunan İstanbul Emniyet Müdür Yar..
Batı Karadeniz Destinasyon Çalıştayı... Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe ''Akdeniz koylarını, Ege'nin muhteşem koylarını hiçbir suretle yapılaşmaya açmamamız lazım'' dedi.
Yüzerek Yunanistan'a geçmek isterken boğuldu Edirne'nin İpsala İlçesi'ne bağlı Yenikarpuzlu Beldesi'nde, Meriç Nehri'ni yüzerek Yunanistan'a geçmek isterken boğulduğu sanılan bir kişinin ces..
Borsa 2. Seansın İlk Yarısında 244,04 Puan Yükseldi İMKB Bileşik Endeksi 2. seansın ilk yarısını, 1. seans kapanışına göre 244,04 puan artarak 38.427,20 puandan geçti.
Danıştay Saldırısı Nedeniyle Aranan Ayhan P. Teslim Oldu Danıştaydaki silahlı saldırı olayıyla ilgili olarak aranan Ayhan P, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na teslim oldu.
Üsküdar'daki Patlama... - Olayda Yaralanan 14 Kişinin Kaldırıldıkları Hastanelerdeki Tedavileri Sürüyor Üsküdar'da 5 katlı binanın zemin katındaki atış poligonunda meydana gelen patlama ve ar..
Osmangazi'de Toplu Konut Başvuruları ... Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin Bursa'nın merkez Osmangazi İlçe Belediyesi'nin işbirliğiyle Yunuseli'deki 110 dönümlük alan üzerinde inşaatına ba..
Bursagaz Genel Müdürü Altın: - ''Fiyat Artışına Rağmen Doğal Gaz En Ekonomik Yakıt Olma Özelliğini Koruyor'' Bursagaz Genel Müdürü Ertuğrul Altın, doğal gazın, yapılan son zamma rağmen hala '..
Avrupa'nın parfümeri zinciri devi Douglas, Türkiye'de İSTANBUL - Avrupa'nın bir numaralı parfümeri zinciri Douglas, Türkiye'de ki ilk mağazasını Kanyon Alışveriş Merkezi'nde hizmete açtı. 1..
TTNet, ADSL taleplerini kabul etmeye başladı ANKARA - Türk Telekom'un özelleştirme sürecinde Rekabet Kurulu'nun vermiş olduğu karar doğrultusunda, 26 Nisan 2006 tarihinde kurulan ve Telekomü..
Vodafone, 2 yıl içinde Telsim'e 1.2 milyar dolar yatırım yapacak İSTANBUL - Dünyanın en büyük mobil telefon şirketlerinden İngiliz Vodafone Grubu'nun CEO Vekili Julian Horn-Smith, Tasarruf M..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10