9 Eylül 2006 Cumartesi Günü Haberleri

9 Eylül 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şam: Suriye Gazetesi, ABD'nin "Devlet Terörizmi" Yaptığını Savundu Suriye gazetesi Tishrin, ABD'nin 11 Eylül saldırılarına cevabının "devlet terörizmi" olduğunu belirtti.
Baykal: 'Türkiye"yi Soydurtmayacağız, Türkiye"yi Böldürtmeyeceğiz' CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye"nin Tıpkı Cumhuriyetin İlk Yıllarında Olduğu Gibi Ciddi Bir Anlayışa, Yeni Bir Atılı..
Ankara: SHP'den Cumhurbaşkanlığı Seçimi Konusunda Öneri SHP, Cumhurbaşkanlığı seçimi konusunda öneride bulundu.
Hayatımda Kimse Yok Pınar Altuğ'un Eski Sevgilisi Tony Teodoridis'in, Şarkıcı Lerzan Mutlu İle Birlikte Olduğu İddia Edildi. İlk Kez Hafta Başında Bebek'te Yemek Yiyen İkili, Önceki Gün De Bi..
Ne Yapacağını Şaşırdı Hollywood'un Küçük Yaşta Şöhret Olan Oyuncularından Lındsay Lohan'ın Bir Milyon Dolar Değerindeki Mücevherlerinin Bulunduğu Çantası Çalındı.
Filistin Başbakanı Haniye'den Blair'e Eleştiri Filistin Başbakanı İsmail Haniye, İngiltere Başbakanı Tony Blair'i, ''Filistin halkının ve onların seçilmiş hükümetini cezalandıran tek yanlı p..
Erdoğan: "İstikbal Hedefimize Daha Yakınız" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de son yıllarda ekonomi ve dış politika alanında önemli gelişmeler olduğunu belirterek, ''İstikbal hedefimi..
Anadolu Ajansı"nın 'Görmediği' Slogan Tepkilere Neden Oldu Anadolu Ajansı"nın Şehit Jandarma Er Ali Balıkçı"nın Cenaze Töreninde Hükümet Aleyhine Atılan 'Bilal Gitsin Askere' Sloganına Sansür..
Varşova: Varşova'daki NATO Toplantısı Polonya'nın başkenti Varşova'da dün başlayan NATO toplantısında, üye ülkelerin Afganistan'daki uluslararası güce takviye asker istediği bildirildi.
Koç: "CHP, Demokrasi Dışı Arayışlara Kapalıdır" CHP Grup Başkanvekili Haluk Koç, CHP'nin demokrasi dışı arayışlara hep kapalı kaldığını vurguladı.
NATO: "Herkes Afganistan Taahhüdünü Yerine Getirsin" NATO, üye ülkelerden yollamayı taahhüt ettikleri sayıda askeri Afganistan'a göndermelerini istedi.
"Caminin Bodrum Katında Kadı Mahkemesi" İddiası İstanbul Müftü Vekili Mehmet Aşık, bazı yayın organlarında yer alan ''bir caminin bodrum katında kadı mahkemesi kurulduğuna'' dair iddiaya ili..
80 Bin Dolar Aldı Ebru Şallı, Bir Kozmetik Firmasının Katalog Çekimi İçin 80 Bin Dolar Ücret Alarak Manken Deniz Akkaya'nın Tarifesini İkiye Katladı.
Cem'le Aynı Projede Oyuncu Pınar Altuğ, Cem Davran İle Başrolü Paylaşacağı Bir Sinema Filmi Çekmeye Hazırlanıyor. Cem Davran Gündemden Düşmeyen Altuğ İçin "Pınar'ın Özel Hayatı Ne Beni Ne De ..
Ankara: Sağlık Bakanlığı, Görevde Yükselme Sınavını Yapacak Sağlık Bakanlığı, görevde yükselme sınavı yapacak.
Varşova: NATO Askeri Şefi General Ray Henault, Afganistan'a Daha Fazla Asker İstedi NATO askeri şefi General Ray Henault, ittifaka üye ülkelere çağrıda bulunarak Afganistan'a daha fazla asker..
Eylül fırtınası Beşiktaş, G.Saray ve Trabzon, peş peşe birbirleriyle karşılaşacak ve Avrupa kupalarında 2’şer maç oynayacak. Fikstürü daha kolay olan F.Bahçe, bu durumu iyi değerlendirirse zi..
MHP"den Başbakan Erdoğan"a: 'Takiyye Erbabı' MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, Başbakan Erdoğan"ın, Türkiyelilik ile İlgili Görüşlerini Değiştirdiğine Dikkat Çekerken, 'Başbakanın Bu S..
THY, Beyrut Seferlerine Yeniden Başlıyor THY, Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı'nın uçuşlara açılmasıyla birlikte Beyrut seferlerine yeniden başlıyor.
Bağdat: Talabani ABD'ye Gidecek Irak Devlet Başkanı Celal Talabani'nin, Eylül ayının ortalarında bir dizi temasta bulunmak üzere ABD'ye gideceği bildirildi.
Cevap Sert Oldu İngiliz Takımı Blackburn Rovers'ın Yıldız Futbolcusu Mıchael Gray'in Wayne Rooney'e Ahlaksız Teklifi Acı Sonlandı.
Kötü Günler Geride Kaldı Bir Süre Önce Şiddetli Kavga Eden Ve Ayrılığın Eşiğinden Dönen Şarkıcı Aysu Baceoğlu İle Hakan Tankut Antalya'da Baş Başa Tatil Yapıyor.
75. İzmir Enternasyonal Fuarı'nı ziyaret edenlerin sayısı 1 milyonu geçti İZMİR - 75. İzmir Enternasyonal Fuarı'nı (İEF) ziyaret eden kişi sayısının 1 milyonu aştığı bildirildi. İZFAŞ'tan ya..
ÖYK, TDİ'nin Samsun'daki acente binasının Saffet Ayvaz'a satılmasına karar verdi ANKARA - Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Türkiye Denizcilik İşletmesi A.Ş'ye (TDİ) ait Samsun'daki eski ace..
Tüko-Der'den "10 Eylül'de akaryakıt almayın" kampanyası İSTANBUL - Tüketicileri Koruma Derneği'ne (TÜKO-DER) üye bir grup, benzin zamlarını protesto etmek amacıyla Kadıköy Salı Pazarı Meydanı..
Garanti ve IFC'den Bancroft Private Equity'ye 63.1 milyon euro kredi İSTANBUL - Garanti Bankası ve International Finance Corporation (IFC), yabancı özel sermaye fonu Bancroft Private Equity'y..
Unakıtan: Milletin parasına sahip çıktık, şimdi hizmete yatırıyoruz BİNGÖL - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, "Milletin parasına sahip çıktık. Şimdi milletin parasını hizmete yatırıyoruz. Artık ..
Yalçıntaş: İTO olarak her zaman bölgesel ve sektörel teşviki savunuyoruz ÇANAKKALE - İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Murat Yalçıntaş, İTO olarak her zaman bölgesel ve sektörel teşviki sa..
Tolga Abi çocuklarla buluştu SABAH'ın çocuklar için en büyük hizmetlerinden birisi olan SABAH Çocuk Kulübü'nün Tolga Abi'si ve Hugo bugün CeBİT fuarındaki SABAH standında çocuklarla buluştu. ..
Karayalçın: "CHP Anayasa Değişikliği Önerisi Versin" SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, CHP'nin, cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesi için Anayasa değişikliği önerisi vermesini önerdi..
Monza: F1 Takımlarından Mıdland'ın Satıldığı İddia Edildi Formula 1 takımlarından Midland'ın, Michiel Mol liderliğindeki Hollandalı-Arap ortaklığından oluşan bir konsorsiyuma satıldığı bildir..
Ankara: İçişleri Bakanı Aksu, Yunanistan Yolcusu İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Yunanistan Kamu Düzeni Bakanı Vyron Polydoras'ın resmi davetlisi olarak Atina'ya gidecek.
Karabük: 7. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali Karabük'ün Safranbolu İlçesi'nde bu yıl 7.'si düzenlenecek olan "Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali", 15-17 Eylül ..
THY, Beyrut seferlerine yeniden başlıyor Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı'nın uçuşlara açılmasıyla birlikte THY'de 12 Eylül'den itibaren İstanbul-Beyrut seferlerine başlayacağını a..
Alman sigorta şirketi HDI, Türkiye'ye 2007 sonunda 240 trilyonluk bütçe ayırmayı düşünüyor BURSA - Uluslararası sahada faaliyet gösteren Alman sigorta şirketi HDI, Türkiye'de 2007 yılı sonund..
"Bankalar yüksek ücret alıyor" Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, bankaların ücret, komisyon ve bankacılık hizmetleri adı altında 80 işlem için vatandaştan yüksek miktarlarda kom..
ATO, bankaları BDDK'ya şikayet etti/ "Bankalar, bankacılık hizmeti adı altında 80 işlemden ücret alıyor" ANKARA - Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, bankaların ücret, komisyon ve..
Şarkılarla Anlatıyor Kısa Süre Önce Evlenen Oscarlı Yıldız Nıcole Kıdman Ve Country Müzik Şarkıcısı Keıth Urban'ın Evlilikleri İlk Günkü Aşklarıyla Devam Ediyor.
Podyumu Zor Bırakırım Tuğçe Güder, Tenini Mesleği İçin Büyük Bir Avantaj Olarak Görüyor. "Diğer Mankenlere Göre Daha Uzun Süre Podyumda Kalacağım"...
Bağdat: Irak Savunma Bakanlığı, 6 Irak Askerinin İran Tarafından Gözaltına Alındığını Bildirdi Irak Savunma Bakanlığı, 6 Irak askerinin Bağdat'ın kuzey doğusunda İran sınırındaki Kanakin yakı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10