6 Eylül 2006 Çarşamba Günü Haberleri

6 Eylül 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cape Town: Putin'in Güney Afrika Ziyareti Güney Afrika Cumhuriyeti'ni ziyaret etmekte olan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, bu ülkeye milyarlarca dolarlık yatırım yapacakları taahhüdünde ..
Hollanda'da Genel Seçimlere 74 Parti Başvurdu Hollanda'da 22 Kasımda yapılacak erken genel seçimlere katılabilmek için 74 partinin başvuruda bulunduğu bildirildi.
Yarın Gece Berat Kandili Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, Berat Kandilinin tövbe ederek yanlış yoldan dönmek, günahların kalpte bıraktığı kirlilikten arınmak, ilahi affa ve rahmete ula..
Özok: ''Türk Hukuk Mevzuatının 'balansı' Bozuldu'' Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Özdemir Özok, bir yandan siyasal iktidarın kendi politikaları ve tercihleri, bir yandan da Avrupa Bir..
Farah Diba :''ahmedinejad İran İçin En Tehlikeli Adam'' Washington ve Paris'te sürgünde yaşayan eski İran Kraliçesi Farah Diba Pehlevi, İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad'ın ülkesi için b..
Merkel: ''İran'la Müzakere Kapısını Kapatmayacağız'' Almanya Başbakanı Angela Merkel, İran'ın Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu'nun (UAEK) kurallarını ihlal etmesine seyirci kalamayacakların..
Beşiktaş:''tuncay Şanlı İle İlgilenmiyoruz'' Beşiktaş Kulübü, basında iddia edildiği gibi, Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Tuncay Şanlı ile kesinlikle ilgilenmediğini açıkladı.
Rusya, İran'a Olası Yaptırımlarda Askeri Seçeneğe Karşı Rusya, İran'a karşı nükleer programı nedeniyle uygulanacak herhangi bir yaptırımda askeri seçeneğin hariç tutulması gerektiğini bildir..
Dış Haber Bülteni - 1 Irak Cumbhurbaşkanı Talabani: Yakında Yeni Irak Bayrağı Olacak
İstanbul: Olimpiyat Stadı Şampiyonlar Ligi'ne Hazır İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Olimpiyat Stadı'nın Şampiyonlar Ligi'ne hazır olduğunu belirterek, "Stad çevresinde hiç ..
Tahran: İran, 900 Kilogramlık Güdümlü Bomba Üretti İran, savunma gücünü arttırmak amacıyla 900 kilogramlık güdümlü bomba geliştirdiğini açıkladı.
Cape Canaveral: Atlantis'in Fırlatılması 24 Saat Ertelendi Amerikan uzay mekiği Atlantis'in fırlatılması 24 saat ertelendi.
Solana Ve Laricani Görüşmesi Ertelendi AB Dış Politika Yüksek Temsilcisi Javier Solana ile İran'ın nükleer baş müzakerecisi Ali Laricani arasında bugün Viyana'da yapılması beklenen görüşme e..
Beckham Soruyu Yanlış Anlayınca, Eşinin Hamile Olduğu Haberi Çıktı İspanya'nın Real Madrid takımında forma giyen ünlü İngiliz futbolcu David Beckham'ın kendisine yöneltilen İspanyolca bir sor..
Abd'de 400 Kişi E-mail'le İşten Çıkarıldı New York- (dha)- Cep Telefonu, İnternet, E-posta Kullanımının Yaşamın Her Alanına Girmesiyle Birlikte, İşverenlerin Çalışanlarına İşten Çıkarıldıklar..
Hıristiyan Demokratlar İlk Kez Bir Türk'ü Doğrudan Aday Gösterdi Berlin- (dha)- Almanya’nın Başkenti Berlin’de 17 Eylül’de Yapılacak Eyalet Parlamentosu Ve Belediye Meclisi ..
Afganistan'da Türk Askerine Sıcak Temas Teklifi Londra- (dha)- İngiliz Daily Telegraph Gazetesi Afganistan'da Son Günlerde Çatışmaların Artması Üzerine İngiltere'nin Avrupalı Müttefiklerini D..
Yargıtay Birinc Başkanı Arslan: Anayasa'da Laikliğin Açık Tanımı Yapılmamıştır (2-son) Yargıtay Birinci Başkanı Osman Arslan, Adli Yıl Açılış Konuşmasında Anayasa’da Laikliğe Özel Önem Ve Değ..
SHP Mersin Milletvekili Ersoy Bulut, partisinden istifa etti ANKARA - SHP Mersin Milletvekili Ersoy Bulut, partisinden istifa etti. Böylece SHP'nin sandalye sayısı 1'e düştü. Daha önce 4 mill..
İsmail Yk'da Düşünülüyor ' Seksi Şey' Romanının Yazarı Arzu Çağlan; Romanında Taşradan İstanbul'a Gelen Ve Başından Türlü Şeyler Geçen 'Vişne'yi Filmde Azra Akın'ın Oynamasını İstiyor.
Müzeyyen Duygulandırdı Sepetçiler Kasrı'nda Düzenlenen Gecede Müzeyyen Senar, 2 Yıllık Aradan Sonra İlk Ve Son Kez Sahneye Çıktı.
Annan, Dışişleri Bakanı Gül İle Görüştü BM Genel Sekreteri Kofi Annan, Ankara ziyareti çerçevesinde ilk olarak Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül ile görüştü.
Ahmedinejad: ''Dünya Hızla İslam'a Koşuyor'' İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, ''dünyadaki gelişmelerin hızla İslam hakimiyetine doğru gittiğini'' söyledi.
6 şirketten daha 6 aylık bilanço İSTANBUL - İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem göre 6 şirket daha altı aylık bilançolarını açıkladı. Şirketlerin borsaya gönderdiği 2006 yılına ait 6..
Ankara: Shp'den Bir Milletvekili Daha İstifa Etti SHP Mersin Milletvekili Ersoy Bulut, partisinden istifa etti.
Tahran: Ahmedinecad'dan Bush'a Cevap İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad, "ABD Başkanı George W. Bush'un Allah'ın iradesiyle karşılaştırıldığında bir hiç olduğunu" söyledi.
Basra: Basra'nın Güvenlik Durumu Irak İçişleri Bakanı Yardımcısı Abdülkadir Tahir, Basra'nın Irak'ın en sakin ve güvenli bölgesi olduğunu söyledi.
Tetaş, Suriye'ye elektrik enerjisi ihraç edecek ANKARA - Türkiye Elektrik Ticaret ve Taahhüt A.Ş.(TETAŞ), Suriye'ye elektrik enerjisi ihracatı için Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na başvurd..
Borsa, ilk yarıda satışlarla 38 binin altına geldi/ Endeks, 225 puan geriledi: 37955/ Döviz ve faizde yön yukarı İSTANBUL - İMKB, satıcılı başladığı günün ilk yarısında 38 binin altına gerile..
SSK prim borçları taksit ödemeleri 11 Eylül'den itibaren yapılacak Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK) Başkanı Özkan Dalbay, 11 Eylülden itibaren prim borçları taksit ödemelerinin tamamının, banka..
İlaca zam İlaç fiyatlarına zam yapıldı. Bir kutu Aspirin 1.13 YTL oldu.İlaç fiyatlarına ortalama yüzde 4.5 oranında zam yapıldı. Ağrı kesici olarak kullanılan ve 2.25 YTL'den satılan
Sanayide % 9.4 artış Sanayi üretimi bu yılın ikinci döneminde, geçen yılın aynı dönemine kıyasla devlet sektöründe 11,8 , özel sektörde yüzde 8,8 artarken, toplam sanayideki artış yüzde 9,4 o..
TMO fındığı 4 YTL fiyatla alacak Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) Giresun kalite kabuklu tombul fındığı kilogram başına 4 YTL fiyatla alacağını açıkladı..
Sezer Yargıçların Özlük Haklarına Dikkat Çekti Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Yargıçların Seçimi Ve Özlük Hakları Konularında Yargı Bağımsızlığını Gölgelemeyecek Yöntemlerin Yeğlenmesinin ..
Devlet, askerini korumasını da bilmelidir Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Selami Hatipoğlu, hukuk devletinin sanığın haklarını koruduğu kadar, gözünü kırpmadan vatanı için hayatını feda eden a..
Erzincan'da dev örümcek paniği Erzincan'da Demirkent beldesi ve Canlı Hayvan Pazarı civarında et yiyen cins 2 dev örümcek bulunması paniğe neden oldu
Manavgat'ta 21 kişilik çete çökertildi Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde 'kanca' adı verilen jandarma operasyonunda, çok sayıda suça karıştıkları öne sürülen 21 kişilik çete çökertildi. Çeteni..
Malatya: 12. Gap Spor Oyunları Yarın Başlıyor Malatya'da düzenlenecek 12. GAP Spor Oyunları etkinlikleri yarın başlayacak. GAP Spor Oyunları, 10 Eylül'de sona erecek.
Bursa: Şehit Ailelerinden Tezkereye Tepki Lübnan'a asker gönderilmesiyle ilgili tezkerenin Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) kabul edilmesi, şehit ailelerinin tepkisine neden oldu. 3 gü..
Ankara: Bm Genel Sekreteri Annan, Bakan Gül İle Biraraya Geldi Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Kofi Annan, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül ile biraraya geldi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10