6 Eylül 2006 Çarşamba Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Devlet Bahçeli'nin Ortak Ankara Mitingi Başladı

6 Eylül 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ertuğrul Sağlam : Zorlu Maratona Hazırız Cumartesi Günü Ligde Gençlerbirliği, Perşembe Günü De Uefa Kupası'nda Az Alkmaar İle Karşılaşacak Olan Kayserispor, Hazırlıklarını Bugün Yaptığı Çalış..
Annan "Bin Asker Veya Fazlası" Dedi (2) Bm Genel Sekreteri Annan, Lübnan’a Avrupa’dan 7 Bin Asker Gideceğini, Türkiye İle Birlikte Bu Sayının "8 Bin Veya Belki Daha Fazla Olacağını" Bildirdi.
Bardakoğlu'ndan Berat Kandili Mesajı Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, Çağımızda Ulusal, Bölgesel Ve Uluslararası Ölçekte Yaşanan Huzursuzlukların, Dökülen Kanların, Akıtılan Göz Yaşları..
Ankara: Namık Tan'ın Haftalık Olağan Basın Toplantısı Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Namık Tan, BM Genel Sekreteri Kofi Annan'ın Lübnan'a gidecek Türk askerinin Hizbullah'ın silahsızlandırılması..
Ankara: Dsp Lideri Sezer, Ap Raporunu Değerlendirdi DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Avrupa Parlamentosu (AP) Dış İlişkiler Komisyonu'nda onaylanan Türkiye Raporu'nda, Türkiye'den hiçbir zaman k..
Londra: Farelerin Zannedildiğinin Aksine Peynir Sevmedikleri Tespit Edildi Farelerin genel kanaatin aksine peynir sevmedikleri tespit edildi.
Kocaeli'nin suyunu İstanbul verecek İSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kocaeli Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile bir araya gelerek, İSKİ ve İZSU arasında g..
Düzce'de fındık üreticisi hayal kırıklığına uğradı 50 randıman fındığın kilosunun 4 YTL olarak açıklanması üreticiyi hayal kırıklığına uğrattı. Düzce'nin Akçakoca İlçesi'nde fındığını harman..
Tan: "Annan,takdirlerini Ve Şükranlarını İfade Etti" Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Namık Tan, BM Genel Sekreteri Kofi Annan'ın, Lübnan'a asker gönderme konusunda TBMM'nin aldığı karardan dolay..
Ankara: Adliye Önünde Ücret Zammı Protestosu...(1) KESK'e bağlı Büro Emekçileri Sendikası (BES) üyesi bir grup sendikacının maaşlarındaki ücret artışını yetersiz olmasını protesto etmek amacı..
Esiad Başkanı Kasalı : Hükümet İzmir'e Az Duyarlı Ege Sanayici Ve İşadamları Derneği (esiad) Başkanı Mehmet Ali Kasalı, İzmir'e 1999 Yılında İstanbul'un Yaklaşık Yarısı Kadar Kamu Yatırımı Ya..
Sanayi Bakanlığı'ndan "şekere zam" haberine yalanlama ANKARA - Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, "şeker fiyatlarına zam yapıldığı" haberlerinin gerçeği yansıtmadığını belirterek, yaklaşık 2.5 yıld..
Beyrut: Mayın Temizleme Operasyonunda 2 Lübnan Askeri Öldü Lübnan'ın güneyinde patlamamış bombaları etkisiz hale getirmeye çalışan 2 Lübnan askerinin öldüğü bildirildi.
Kahire: Arap Birliği'nden Bm'ye Çağrı Arap Birliği, Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi'ne, Ortadoğu'da barışın sağlanması için farklı bir yol bulması çağrısında bulundu.
(a) Milli Basketbol Takımı, Cebıt Fuarında Dünya Basketbol Şampiyonası'nda 6. olan (A) Milli Takım teknik heyeti ve oyuncuları, CEBIT Furanı ziyaret etti.
Ab'nin Büyüme Oranı Artıyor BRÜKSEL (A.A) ? 06.09.2006 ? AB Komisyonu, AB'nin bu yıl 2000'den bu yana en yüksek büyüme oranını kaydedeceğini açıkladı.
Dj'i Mahkemeye Verdi Dj Cem Nadiran, Kenan Doğulu'nun 'Çakkıdı' Şarkısını Arkadaşları İçin İngilizce Söyleyip Klip Hazırladı. Ancak İngilizce Çakkıdı, Kulüplerde Bile Çalınmaya Başlayınca, Do..
Kozanoğlu Eşlik Edecek Sokaklarda Büyüyen Şarkıcı Doğuş, Kaya Ererez'in Yönetmenliğini Yapacağı Bir Sinema Filminde Sokak Çocuğunu Canlandıracak.
Van: Cumhurbaşkanı Sezer'den Vali Tanılır'a Başsağlı Mesajı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Van Valisi Mehmet Niyazi Tanılır'a Çatak İlçesi'ndeki patlamadan dolayı başsağlığı mesaj gönderdi..
Karadenizli üreticiden fındık fiyatına tepki Tarım Bakanı Mehdi Eker'in 4 YTL olarak açıkladığı fındık fiyatı, fındıkla ilgili çevrelerden ve üreticilerden tepki gördü
Başkentte Olaylı Tezkere Protestosu Lübnan'a asker gönderilmesini protesto etme gerekçesiyle Kurtuluş Kavşağını trafiğe kapatan ve polise taşlı sopalı saldırıda bulunan bir grup eylemciye po..
Annan: Türkiye'nin katkısından memnunuz/ Barış gücü silahsızlandırma için orada olmayacak ANKARA - BM Genel Sekreteri Kofi Annan, Lübnan'a gönderilecek barış gücü için verilen yetkinin çok ne..
İstanbul: Beşiktaş Kulübünden Açıklama Beşiktaş Kulübü, Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Tuncay Şanlı ile kesinlikle ilgilenmediğini açıkladı.
Ankara: 2006-2007 Adli Yıl Açılış Töreni...(2) Yargıtay Başkanı Osman Arslan, laiklik ilkesine vurgu yaparak, "Devletin laik olması ilkesini benimseyenleri dinsiz olarak suçlamak ne kadar yan..
Ankara: Bardakoğlu'nun Berat Kandili Mesajı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, ulusal, bölgesel ve uluslararası ölçekte yaşanan huzursuzluklar, dökülen kanlar ve akıtılan gözyaş..
Ankara: Lübnan'a Asker Gönderme Tezkeresi'ne Tepkiler Başkent Ankara'da, Lübnan'a asker gönderilmesine ilişkin tezkerenin TBMM'de kabul edilmesini protesto eden eylemcilerle polis arasında çı..
Motokrosta Türkiye Birinciliği'nin 3. Ayağı, Ankara'da Motokrosta Türkiye Birinciliği'nin 3. ayağı, 10 Eylül Cumartesi günü Ankara'da yapılacak.
Mayın Temizlemede Görevli 2 Lübnanlı Asker Öldü Lübnan'ın güneyinde, İsrail'in döşediği kara mayınlarını etkisiz hale getirmeye çalışan Lübnan askerlerinden ikisi öldü.
Erdoğan: "Tribünde Durarak,konuşmakla Olmuyor'' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Lübnan'da aslolanın ne yapılacağı ve yapıldığı olduğunu belirterek, bunun da tribünde durarak, izleyerek, seyre..
Borsa 2. Seansa 37.899,53 Puandan Başladı İMKB Ulusal 100 Endeksi ikinci seansa, önceki kapanışa göre 55,92 puan düşerek 37.899,53 puandan başladı.
Başbakan Erdoğan, Annan İle Görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Sekreteri Kofi Annan ile görüştü.
Bangladeş'te Çatışma: Yaklaşık 100 Yaralı Bangladeş'in başkenti Dakka'da, seçim reformu isteyen muhalefete mensup göstericilerle polis arasında çıkan çatışmalarda yaklaşık 100 kişi yaralandı..
Ankara: Sanayi Bakanlığı'ndan "Şekere Zam Yapıldığı" Haberlerine Yalanlama Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, "şeker fiyatlarına zam yapıldığı" haberlerinin gerçeği yansıtmadığını belirterek, yakla..
Strasbourg: Savaş Suçu Zanlıları Yakalanmadıkça, Ab Sırbistan'la Görüşmeler Yapmayacak Avrupa Birliği (AB), savaş suçu baş zanlıları Ratko Mladiç ve Radovan Karadziç yakalanmadıkça Sırbistan'..
Kırcaali: Bulgaristan'da Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Bulgaristan'ın henüz kaydı yapılmayan Avrupa Gelişimi için Vatandaşlar Partisi (GERB) ve Sofya Belediye Başkanı General Boyko Bori..
2 Bin Kişi İzledi Hafta Sonu İsviçre'nin Zürih Şehrinde Konser Veren Demet Akalın'ı İki Bin Kişi İzledi. Kusursuz 19 Albümünün İlk Yurt Dışı Ayağında Hayranları Hiç Susmadan Tüm Şarkılarda De..
Güzellerin Sırları.. Ebru Şallı Tan, Güzide Duran, Demet Kutluay Ve Sema Şimşek Güzellik Sırlarını Anlattılar.
Ali Babacan : 'Şu Rapor Veya Bu Rapor İçin, Bizi İstemiyorlar Demek Yanlıştır' Devlet Bakanı Ve Başmüzakereci Ali Babacan, Avrupa Parlamentosu Dışişleri Komisyonu'nda Kabul Edilen Türkiye Rap..
Annan, "Bin Asker Veya Fazlası" Dedi (1) Bm Genel Sekreteri Annan, Lübnan’a Avrupa’dan 7 Bin Asker Gideceğini, Türkiye İle Birlikte Bu Sayının 8 Bin Ya Da Daha Fazla Olacağını Söyledi.
Gülşen anılarda kaldı 4.5 yıl aradan sonra 'Yüzde 100 Nez' albümünü çıkararak müzik dünyasına yeniden merhaba diyen Nez, 'Bu piyasada gelip geçici olmadığımı gösterdim' dedi
Dostlarla yemek Ajda Pekkan, önceki gün Kıyı Restaurant'ta dostları ile birlikte yemek yedi
Fındık alım fiyatı 4 YTL olarak belirlendi/ Üretici memnun olmadı ANKARA - Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Toprak Mahsulleri Ofisi'nin Giresun mahsulu kabuklu tombul fındık(50 Randıman)..
Deloitte: Petrol ve doğalgazda yenilikçi şirketler, sektörün devlerini tehdit ediyor İSTANBUL - Petrol ve doğal gaz sektöründe alttan gelen yenilikçi şirketlerin rekabet güçleri, günümüzde se..
Mey İçki, yüzde 100 büyüdü, gözünü Çin ve Hindistan pazarına dikti İZMİR- Mey İçki Üst Yöneticisi (CEO) Galip Yorgancıoğlu, şirketin önceki yıla göre yüzde 100 büyüdüğünü belirterek, "Çin ve ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10