6 Eylül 2006 Çarşamba Günü Haberleri

6 Eylül 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kapanış Saatlerinde Dolar 1,4660 Ytl Oldu İstanbul serbest piyasada kapanış saatlerinde doların satış fiyatı 1,4660 YTL, avronun satış fiyatı 1,8740 YTL oldu.
Uleb Hakem Listesinde 4 De Türk Hakem Bulunuyor Avrupa Basketbol Ligleri Birliği (ULEB), 2006-2007 sezonunda ULEB Avrupa Ligi ve ULEB Kupası'nda görev yapacak hakemleri açıkladı.
Londra: Wıllıam Gallas Chelsea'ye Dava Açabilir İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea'nin başı, Arsenal'e gönderdiği Fransız defans oyuncusu William Gallas'la dertte.
Londra: Anelka'dan Sonra, Dıego Trıstan Da Bolton Yolunda Daha önce kadrosuna Fenerbahçe'nin Fransız yıldızı Nicolas Anelka'yı katan İngiltere Premier Lig ekibi Bolton Wanderers şimdi de Dieg..
İstanbul: Orıent Expres 80 Yolcusuyla İstanbul'da Zenginler Treni' olarak adlandırılan Orient Express, 8. seferi için 80 yolcusuyla birlikte İstanbul'a geldi.
Lefkoşa: Orams Davasının Sonuçlanması 'Orams Davası'nın sonucunu değerlendiren Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ferdi Sabit Soyer, bu sonucu zafer olarak değil başarı olarak değ..
Brüksel: Ab, Bir Alman Şirketinin, Bozuk Eti 9 Ülkeye Sattığını Açıkladı Avrupa Komisyonu, bir Alman et toptan satıcı şirketinin, bozuk eti Almanya'dan başka 8 Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkey..
Galatasaray İkinci Başkanı Haznedaroğlu İstifa Etmeyeceğini Söyledi Galatasaray'da Yaşanan Semih Haznedaroğlu Krizine, Bizzat Haznedaroğlu'nun Kendisi Nokta Koydu.
Beşiktaş,trabzonspor Maçı Hazırlıklarının Sürdürdü Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'de Trabzonspor İle 10 Eylül Pazar Günü Yapacağı Maçın Hazırlıklarını Sürdürüyor. Siyah-beyazlılar, Bu Sabah Bjk..
Avrupa Konseyi: Türkiye, işkenceyle mücadelede ilerleme kaydetti STRASBOURG - Avrupa Konseyi İşkenceyle Mücadele Komitesi'nin raporuna göre Türkiye, tutuklulara kötü muamele ve işkenceyle müc..
Uluslararası Af Örgütü, Türkiye'nin adli sistemini eleştirdi LONDRA - Merkezi Londra'da bulunan Uluslararası Af Örgütü tarafından hazırlanan raporda, Türkiye'de adli sistemdeki yetersizlik el..
Teis: "İlaç Fiyat Değişiklikleri Provizyona Erken Girilsin" Tüm Eczacı İşverenler Sendikası (teis) Genel Başkanı Nurten Saydan, İlaç Fiyat Değişikliklerinin Provizyon Sistemine Erken Girilmes..
Blair Gelecek Hafta Başında Lübnan'a Gidiyor İngiltere Başbakanı Tony Blair'in pazartesi günü Lübnan'a gideceği açıklandı.
TT Yönetim Kurulu Başkanı Doany: Cepteki vergi yükü ağır/ "Numara taşınabilirliğindeki gecikme 3G ile ilgili" İSTANBUL - Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Paul Doany, cep telefonu faturala..
Ankara Tarım Fuarı 2006 açıldı ANKARA - Ankara Tarım Fuarı 2006'nın açılışı, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker ile Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün'ün yanı sıra çok sayıda da..
TÜSİAD Başkanı Sabancı: 9. uyum paketi büyük ihtimalle Meclis'ten geçecek İSTANBUL - Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı, Avrupa Birliği'nin ..
Unakıtan: Akaryakıt istasyonlarına uygulanan cezaların affedilmesi söz konusu değil ZONGULDAK - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Filyos Vadisi Projesi'ni incelemek üzere Zonguldak'a geldi. Bakan..
GMF araştırması: ABD ve AB'den soğuyan Türkler, İran'a daha sıcak bakmaya başladı BRÜKSEL - Merkezi Washington'da bulunan düşünce kuruluşu Alman Marshall Fonunun (GMF) yaptığı kamuoyu araştır..
Hilmi Mali'yi Savundu ' Ya Şundadır Ya Bunda' Yarışmasında Şovmen Tarafından Pantalonu İndirilen Kişi Olarak Ün Yapan Hilmi Türe, Mehmet Ali Erbil'e Bu Hareketinden Dolayı Savaş Açanlara Ateş..
'İyi Bir Anneyim' Elmax'ta Yapılan "En Güzel Anne" Yarışması'nın Önceki Günkü Çekimlerine Konuk Olan Yıldız Tilbe, Program Arasında Yine Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu.
İstanbul: Türkiye-arnavutluk Arasındaki Ticari İlişkiler Masaya Yatırıldı Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'nun (DEİK) düzenlediği ve Türkiye-Arnavutluk arasındaki ticaret ilişkisi ele alındığı t..
Salluh: ''Abluka 48 Saat İçinde Kaldırılmazsa Zorla Kaldıracağız" Lübnan Dışişleri Bakanı Fevzi Salluh, İsrail'in, ülkesine uyguladığı ablukayı BM Genel Sekreteri Kofi Annan'ın işaret ettiği ..
Bm Genel Sekreteri Annan Ankara'dan Ayrıldı BM Genel Sekreteri Kofi Annan, temaslarını tamamlamasının ardından Ankara'dan ayrıldı.
Hüseyinyan: ''Petrol İhracatını Biz Kesmeyiz'' İran, nükleer programı konusundaki ısrarı yüzünden uluslararası yaptırımla karşılaşırsa misilleme olarak petrol ihracatını kesmeyeceğini bildir..
Ramallah: Filistin'de Genel Grev Hamas hükümeti, memurların Cumurtesi gününden bu yana sürdürdükleri greve devam etmeleri durumunda, Filistin ekonomisinin daha kötüleşeceğini belirtti.
Moskova: Rusya, Lübnan'a Mühendis Yollayacak Rusya, Lübnan'a asker değil, ülkenin yeniden yapılandırılmasına katkıda bulunacak 'askeri mühendis' gönderme kararı aldı.
İstanbul: Ömer Sabancı, 9. Uyum Paketini Değerlendirdi Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı, Avrupa Birliği'nin (AB), Ermeni ve Kıbrıs meseli g..
Ankara: Ankara Tarım Fuarı 2006 Açılışı Ankara Tarım Fuarı 2006'nın açılışı, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker ile Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün'ün yanı sıra çok sayıda da..
İngiltere'de Blaır Hükümetinde Kriz İngiltere Başbakanı Tony Blair'in iktidardan ne zaman ayrılacağı konusundaki tartışmalar yoğunlaşırken, Blair'in bu konuda bir takvim belirlememesini prot..
Ab'den, İsrail'in Genişletme Kararına Tepki İsrail'in Batı Şeria'daki Yahudi yerleşim birimleri Ma'aleh Adumin ve Beitar Illit'de 690 yeni konut inşa etme kararı, AB'nin tepkisine neden oldu..
Borsa 37.689,67 Puandan Kapandı İMKB Ulusal 100 Endeksi, ikinci seansta 265,78 puan düşerek 37.689,67 puandan kapandı.
Pepe:''çevre Kirliliği Konusunda İyi Niyetli Olmayacağız'' Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, çevre kirliliği konusunda ''Hile yollarına başvuran şirketlere karşı kendilerinin de iyi niyetli ..
Sortie'de güzeller geçidi Rusya'da, Miss Volga adı altında düzenlenen, toplam 30 eyaletten güzelin katıldığı güzellik yarışmasına katılacak üç güzelin belirleneceği Miss Acapulco Casino'nun ..
Lefkoşa: İngiltere'de Orams Davası Sonuçlandı Kıbrıs sorununu etkileyebilecek önemli davalardan 'Orams Davası'nın en önemli ayağı Londra'da tamamlandı. Dava sonucu, Orams çifti ve Kuzey Kıbrı..
Bayer Almanya Yolcusu Geçen Haftasonu 'Vurgun' Yiyen Ahmet Bayer'in Durumu Yavaş Yavaş Düzeliyor. Sol Kolu Oynamaya Başlayan Bayer'in Cuma Günü Almanya'nın Münih Kentine Gideceği Öğrenildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10