6 Eylül 2006 Çarşamba Günü Haberleri

6 Eylül 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
KPDS’ye müracaatlar bugün sona eriyor Kamu Personeli Yabancı Dil Sınavı’na (KPDS) başvurular bugün sona erecek.
ABD'den Kürtlere eleştiri ABD, Iraklı Kürt lider Mesud Barzani'nin Irak'ın ulusal bayrağının kuzey Irak'ta yasaklaması kararını eleştirdi. ABD'nin Bağdat Büyükelçisi Zalmay Halilzad tarafında..
Oğuz Satıcı: "Herkes Kurların Baskılanarak Enflasyonun Düşürelemeyeceğinin Bilincinde Olmalı" Tim Başkanı Oğuz Satıcı, Herkesin Bundan Sonraki Süreçte Kurların Baskılanarak Enflasyonun Düşürü..
TÜYAP ve İnfo Fuarcılık arasında "tarım fuarı" tartışması ANKARA - İnfo Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Okan Çam, Türkiye'de ilk ve tek Tarım Fuarı düzenleyenlerin kendileri olduğunu söyleye..
TRLIBID/TRLİBOR yıllık yüzde 19.13/ 20.26 olarak açıklandı İSTANBUL -TRLIBID/TRLİBOR gecelik yüzde 17,5167 / 18,5622, yıllık yüzde 19,1333 / 20,2600 olarak açıklandı 6 Eylül 2006 tarihli Fi..
SSK prim taksitleri 11 Eylül'den itibaren bankalardan ödenecek ANKARA - Sosyal Sigortalar Kurumu'na (SSK) olan prim borçları taksit ödemelerinin tamamı, 11 Eylülden itibaren bankalar vasıtası..
Dalaman ve Adnan Menderes havalimanlarının yeni dış hatlar terminalleri haftasonu hizmete açılıyor ANKARA - Dalaman ve Adnan Menderes havalimanlarının yeni dış hatlar terminalleri hizmete açı..
Tarım yılının 11 aylık döneminde yağışlar normalden az oldu ANKARA - 2005-2006 Tarım Yılı'nın 11 aylık bölümünde(1 Ekim 2005 - 31 Ağustos 2006) kümülatif yağışlar genel olarak normalinden az,..
Filistin'de Grevlere Başbakanlık Çalışanları Da Katıldı Gazze Şeridi'nde, Hamas hükümetinden maaşlarının ödenmesini isteyen kamu çalışanlarının grevine başbakanlık çalışanları da katıldı.
Kuzey Kore: ''Savunmamızı Güçlendirmemiz Gerekiyor'' Kuzey Kore, Irak ve Lübnan'daki savaşların, ''ABD'nin saldırısını önlemek için'' savunmasını güçlendirmesinin gerekliliğini ortaya koyduğ..
Arınç: ''Bağımsız Yargı, Objektif Kararlarıyla Saygınlığını Artıracaktır'' TBMM Başkanı Bülent Arınç, ''Temel hak ve özgürlüklere güvence oluşturan bağımsız yargı, objektif ve hukuki kararlar..
Londra: Brezilya Teknik Direktörlüğü, Dunga'nın Uykularını Kaçırıyor Brezilya, dün Galler'le yaptığı hazırlık maçını 2-0 kazanmasına rağmen, teknik direktör Dunga, takımın iyi gidişatına rağm..
Ankara: Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı'ndaki Kaza Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı üzerinde 2 gün önce meydana gelen trafik kazasında, araç sürücüsünün alkollü olduğu tespit edildi.
Yalova: Tigem, Yine Tigem'in Oldu Yalova'da bir müddet önce özelleştirme kapsamına alınan ve turizm yatırımı yapılmak üzere ihaleye çıkartılan Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) arazil..
İşte Tom'un Suri'si Abd'nin Önde Gelen Magazin Dergilerinden Vanıty Faır, Fotoğrafı Kamuoyunca Uzun Süredir Beklenen, Aktör Tom Cruıse Ve Katıe Holmes'un 4,5 Aylık Küçük Kızları Suri'yi Anne ..
Moskova: Amerikan-rus Askeri Tatbikatlarının İptali Rusya'nın ABD ile yapılacak ortak askeri tatbikatları iptal etmesinin iki ülke arasındaki ilişkilerin birden bozulduğunun bir işareti olduğ..
Konser Serisi Sürüyor Bkm Açıkhava'da Etkinliklerinin Eylül Ayı Programı Kapalı Gişe. 10 Eylül'de Sahneye Çıkacak Olan Kenan Doğulu'nun Konser Biletleri Geçen Hafta Tükendi.
Kudüs: İsrail Devlet Başkanı Moşe Katsav'a Taciz Soruşturması İsrail Devlet Başkanı Moşe Katsav, hakkındaki taciz iddiaları nedeniyle bugün 3. kez sorgulandı.
Erzincan'da et obur iki örümcek bulundu ERZİNCAN - Et koparan olarak bilinen solifugae cinsi örümcek Erzincan Merkez'e bağlı Demirkent beldesi ve Erzincan canlı hayvan pazarı civarında görüld..
Yeni adli yıl başladı/ Yargıtay Başkanı Arslan: Danıştay saldırısı Türkiye'nin bütünlüğüne yöneliktir ANKARA - Yargıtay Başkanı Osman Arslan, Danıştay saldırısını işleyenlerin tarih tarafında..
Şanlıurfa'da 3 büyüklüğünde deprem meydana geldi ŞANLIURFA - Şanlıurfa'nın Bozova İlçesi'nde 3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştır..
Uyuşturucu kurbanı iki oğlunu ihbar etti Fotoğrafçı baba, uyuşturucu bağımlısı iki çocuğunu kurtarmak için her yolu denedi... Tedavi ettirmek için çalmadık kapı bırakmadı... Ama olmadı... So..
Güney Afrika'nın Çin'e kotası Türkiye'ye yarar Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Başkanı Tamer Taşkın, Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Çin mallarına kota koyduğunu belirterek, bunun Türkiye için ..
Azeri Başkonsolos Nebioğlu Görevden Alındı Bakü- (dha)- Azerbaycan'ın İstanbul Başkonsolosu İbrahim Nebioğlu, Görevinden Alındı. Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in Dün İmzaladığı Kararname İle Gör..
Yargıtay Birinc Başkanı Arslan: "Anayasa'da Laikliğin Açık Tanımı Yapılmamıştır" Yargıtay Birinci Başkanı Osman Arslan, Adli Yıl Açılış Konuşmasında Anayasa’da Laikliğe Özel Önem Ve Değer Ver..
Erdoğan: ''Hükümet Olarak Gerekli Düzenlemeleri Bir Bir Yapıyoruz'' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yargı kurumlarının, çağın ve hizmetin gereklerine uygun olarak donatılması, bütün hukukçula..
İran, Bir Tonluk Güdümlü Bomba Denedi İran ordusunun, yaklaşık bir ton ağırlığında güdümlü bir bomba denediği bildirildi.
Arslan: ''Hiç Kimse Devlet Düzenini Din Kurallarına Dayandırma Amacı Güdemez'' Yargıtay Başkanı Osman Arslan, ''Hiç kimse devlet düzenini kısmen de olsa din kurallarına dayandırma amacı güdem..
Fenerbahçe Yelken Festivali 12-16 Eylülde Yapılacak Fenerbahçe Kulübü tarafından düzenlenen Yelken Festivali'nin üçüncüsü, 12-16 Eylül tarihleri arasında yapılacak.
Ankara: 2006-2007 Adli Yıl Açılış Töreni...(1) Yargıtay Başkanı Osman Arslan, Danıştay saldırısını işleyenlerin tarih tarafından affedilmeyeceğini ve nefretle anılacağını belirterek, "Bu sald..
Ankara: 2006-2007 Adli Yılı Açılışı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, kimi zaman şiddete varan baskılar karşısındaki ödün vermeyen kararlı tutumuyla takdir toplayan Türk Yargısı'nın, laik ve ..
Turcas'ın genel müdürü Clark emekli oldu İSTANBUL - Turcas Petrol A.Ş'nin Genel Müdürü Alistair William Clark emekliliği nedeniyle görevi sona erdi. Şirketin borsaya gönderdiği açıklamada şöy..
Renault, Symbol modelinin geliştirilmiş yeni versiyonunu eylülde piyasaya sunacak İSTANBUL - Renault, Eylül ayından itibaren Symbol modelinin geliştirilmiş yeni bir versiyonunu piyasaya sürüy..
Ergin: ''Cilvegözü'den C-2 Belgeli Araçlar Da Geçebilecek'' AK Parti Grup Başkanvekili ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, Cilvegözü Gümrük Kapısı'ndan, C-2 belgeli araçların geçiş yapabil..
Sezer: ''Türk Yargısı Görevini Çağdaş Bir Anlayışla Yerine Getiriyor'' Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Türk yargısının, sorunlara karşın, üstlendiği Anayasal görevini, hukukun evrensel ilk..
Beckham Yine Hamile İspanyol Televizyonu Tv, Real Madrid Takımının Ünlü Futbolcusu Davıd Beckham İle Eşi Victoria'nın Dördüncü Çocuklarını Beklediklerini Açıkladı.
İşte Türk Überseksüeller Dünyanın En Önemli 5 Trend Analizcisinden Biri Olarak Kabul Edilen, "Metroseksüel" Ve "Überseksüel" Kavramlarını Yaygınlaştıran Marian Salzman, Türkiye'nin En Dikkat ..
Burs başvuruları için ek süre tanındı Yurt, kredi ve burs müracaatlarını daha önce belirtilen dönemlerde yaptıramayan öğrencilere Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından ek süre tanı..
Üniversitelere uzman alımına da merkezî sınav Yükseköğretim Kurulu (YÖK), öğretim elemanlarından okutman, uzman, çevirici, araştırma ve öğretim görevlisi kadrolarına merkezî sınav şartını ge..
Düğün magandası timi göreve hazır Antalya’nın Serik ilçesinde polis, düğün magandalarını kurduğu özel bir tim ile takip edecek. Sivil giyimli polisler düğünlere davetli olarak katılarak, hava..
Peruklu diye okula kaydını yapmadılar Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) İktisat Fakültesi'nde okumaya hak kazanan bir kız öğrenci, peruklu olduğu gerekçesiyle okula kaydedilmedi.
Türk işadamlarından Filipinler’e yeni okul Filipinler’in başkenti Manila’da dün yeni bir Türk okulu daha hizmete açıldı. İlk olarak 1994 yılında bu ülkede faaliyete başlayan Türk okulları, ye..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10