5 Eylül 2006 Salı Günü Haberleri

5 Eylül 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AP'deki Yeşiller: Rapor, Türkiye'deki reformcuların elini zayıflatacak BRÜKSEL - Avrupa Parlamentosu (AP) Dışişleri Komisyonunda kabul edilen "Türkiye Raporu"nun, Türkiye'nin AB yolculuğunda ..
Havaya Ateş Ettiği İddiası... Bursa'nın merkez Nilüfer ilçesinde bir kişi, kurusıkı tabancayla havaya ateş ettiği iddiasıyla gözaltına alındı.
Şanlıurfa: Gönüllü Kuruluşlar Aşevi Çalışmalarına Başladı Şanlıurfa'nın fakir babaları olan "Gönüllü Kuruluşlar Aşevi" kapılarını açtı. Şanlıurfa'da yoksul ve fakir 50 aileye Ramazan ayında y..
Balıkesir: Devlet Sanatçısından Koca Seyit'e Vefa Devlet Sanatçısı Prof. Dr. Tankut Öktem, Balıkesir'in Havran İlçesi Koca Seyit Köyü'ne yapılması düşünülen müze konusunda her türlü desteğe h..
Ankara: Yurt, Kredi Ve Burs Müracaatlarına Ek Süre Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURT-KUR) Genel Müdürü Hasan Albayrak, ilk defa bir yüksek öğrenim programına kayıt yaptıranlar ile ..
Balıkesir: Emekli Başkomiser Dolandırıldı Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde kendisini banka görevlisi olarak tanıtan bir kadın, emekli başkomiserin 30 bin YTL'sini bankada fon almak bahanesiyl..
Zonguldak: Ereğli'de Silahla Yaralama Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde bacağından vurulan bir kişi, hastane önüne bırakıldı.
Amasya: Hırsızların Yeni Gözdesi Bakır Teller Amasya'da, kırsal alanlarda elektrik veya telefon direklerindeki bakır tellerin çalınması polisi alarma geçirdi.
Sivas'ta 4.0 büyüklüğünde deprem oldu İSTANBUL - Sivas'ın Hafik ilçesinde 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünden ..
Sivas'ta 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi İSTANBUL - Sivas'ın Hafik ilçesinde 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enst..
Genelkurmay: "Risk Derecesine Göre Çelik Yelek Temin Ediliyor" Şehit Ailelerinin "neden Çelik Yelek Verilmedi" Yönündeki Tepkilerinin Basında Yer Alması Üzerine Genelkurmay Başkanlığı, "türk ..
Ürdün'ün Bm Daimi Temsilcisi Bm Genel Sekreterliğine Aday Oldu Ürdün'ün BM Daimi Temsilcisi Prens Zeyd El Hüseyin, BM Genel Sekreterliği görevine aday oldu.
TOBB ve DEİK, Lübnan'a yardım için güçlerini birleştirdi ANKARA - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'nca (DEİK) Lübnan'a yardım gönderilmesi için yürü..
SSK, TÜFE farkı ödenmesi halinde ölen emeklilerin mirasçılarına ödeme yapacak ANKARA - Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK) Başkanlığı, TÜFE farkının ödenmesi yönünde görüş oluşması durumunda 2000 ..
Mobilya ve ev aksesuarı mağazaları zinciri IKEA'nın 2007 kataloğu hazır/ Yarından itibaren tüketiciyle buluşuyor İSTANBUL - Mobilya ve ev aksesuarı mağazaları zinciri IKEA'nın 2007 kataloğu "..
Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri... Kocaeli Sanayi Odası'nca (KSO) bu yıl on ikincisi düzenlenecek ''Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri''nin yarışma jürisi toplandı.
Bingöl: Bingöl'de Anız Ve Kuru Otların Yakılması Yasaklandı Bingöl'de, Vali Yardımcısı Sedat Sırrı Arısoy başkanlığında yapılan Mahalli Çevre Kurulu toplantısında alınan karar gereği anız ve ..
Asi Yıldız Coşturacak Çılgın Şarkıcı Pınk, Son Albümü "I'm Not Dead"in Dünya Turnesi Kapasamında Vereceği Avrupa Konserlerinin İlk Ayağında Türk Müzikseverlerle Buluşacak.
Albüm de Yolda Bir Yıl İçinde İkinci Kez Anne Olmaya Hazırlanan Brıtney Spears, People'a İddialı Konuştu: Zor Günleri Geride Bıraktım. Artık Deneyimliyim. Doğurur Doğurmaz Zayıflayıp, İşimin ..
Başbaşa Yemek Yediler Deniz Seki, 'Amerikalı Yıldızların Fotoğrafçısı' Olarak Lanse Ettiği Evli Ve Çocuklu 'Arkadaşı' Murat Özdemir İle Aşk İlişkisi Yaşadığını Kabul Etmese De; Çift Önceki Gü..
Karaman: Karaman'da Yerel Yönetimler - Karaman Belediye Başkanı Ali Kantürk, şehrin doğalgaz şebekesi için ilk kazmanın Kasım ayı içerisinde vurulacağını söyledi.
Baykal: Asker yan gelip yatmıyor CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, ''askerin yan gelip yatmadığını, gerektiğinde, hatta gerekmediğinde bile gözünü kırpmadan canını verdiğini'' söyledi. Baykal, ..
Mersin: Usta Balıkçılar Mersin'de Yarışacak - "Marmara Gold Olta Balıkçılığı Yarışması", 10 Eylül'de Mersin'de yapılacak.
Bolu: Başhekim Hekim'den Belediye Başkanı Yılmaz'a Ziyaret Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine getirilen Dr. Ergun Hekim, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'a nezaket ..
PKK ile mücadelede koordinatör olarak herhangi bir ismin belirlenmedi ANKARA - Başbakanlık Sözcüsü Akif Beki, PKK ile mücadelede koordinasyonu yürütmekle görevli herhangi bir ismin belirlenme..
Irak Savunma Bakanı El Ubeydi cuma günü Ankara'ya gelecek ANKARA - Irak Savunma Bakanı Abdülkadir Muhammed Casim El Ubeydi, Türkiye'ye geliyor. Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamaya..
Elazığ: Elazığ'da Huzur Toplantıları Elazığ İl Emniyet Müdürü Mehmet Tekin'in her hafta bir mahalleye giderek vatandaşların problemlerini dinlediği huzur toplantıları büyük ilgi gördü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10