3 Eylül 2006 Pazar Günü Haberleri

3 Eylül 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
PETDER: 1.6 milyar YTL’lik ceza 28 şirketi de batırır EPDK’nın lisanssız bayilere dağıtım yaptığı gerekçesiyle 28 dağıtıcı firmaya kestiği 1.6 milyar YTL’lik rekor cezanın bu şirketlerin ifla..
Dış basına rica yazısı Kültür ve Turizm Bakanlığı, Marmaris ve Antalya’da yaşanan patlamalardan turizmin etkilenmemesi ve dış basının Türkiye aleyhine sert tavırlarda bulunmasını engellemek i..
TV’yi açınca akıma kapıldı kalp masajıyla hayata döndü Bursa İnegöl’de antenin rüzgár nedeniyle elektrik tellerinin üzerine düştüğünden habersiz olan Ayşe Beyhan (33), televizyonu açarken akı..
3 hırsıza müdahale etti, canından oldu Ankara Çankaya’da balkonda otururken apartmana üç yabancının girdiğini fark eden 58 yaşındaki Ahmet Diler, hırsız olmalarından şüphelenip dışarı çıktı.
Lastik indirme cezası İzmir’de Menemen Belediyesi, 2006-2007 eğitim yılında öğrencilerin okula geliş gidişlerinde sorun yaşamamaları için ilginç bir yönteme imza attı.
Tezkere şifreleri Salı günü Meclis’te görüşülecek tezkereye göre BM Barış Gücü’ne katılan ülkeler, ikmal için İstanbul Sabiha Gökçen ve Adana Şakir Paşa havaalanlarını kullanabilecek. Mersin ..
Platonik aşığının evine fotoğraf çalmaya girdi Ankara’da askere giderken yanında sevdiği kızın fotoğrafını götürmek isteyen 20 yaşındaki Eray A, önceki gece platonik aşığının evine balkon kap..
Fidye için kaçırılan taksici kurtarıldı Kadıköy’de Kürşat Ö. ve iki arkadaşı, önceki gün 34 THY 93 plakalı taksiye müşteri olarak binip şoför Serdar G.’yi kaçırdı.
İran, ateşkese ilk kez destek verdi BM Genel Sekreteri Kofi Annan, Şii örgüt Hizbullah’ın bir numaralı finansörü olarak görülen İran’ı, Lübnan’daki ateşkese destek vermeye ikna etti.
Afganistan’da NATO uçağı düştü: 14 ölü Afganistan’da görev yapan bir NATO uçağı, dün belirlenemeyen sebepten ötürü düştü. Kazada 14 İngiliz askeri öldü. Uluslararası Güvenliğe Destek Gücü (IS..
İtalyan parlamenterlere ’önce öde, sonra ye’ İtalyan Parlamentosu’nda milletvekillerinin yemek faturalarını ödememesi üzerine, "önce öde, sonra ye, iç" dönemi başlatılıyor.
Milli futbol takımı kurmak istiyoruz Papa 16’ncı Benedikt’in başbakanlığa atadığı Kardinal Tarcisio Bertone Vatikan Milli Futbol Takımı kurmayı düşlediğini söyledi. Dan Brown’un "Da Vinci Şif..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10