28 Eylül 2006 Perşembe Günü Haberleri

28 Eylül 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Merkez Bankası'ndan Kredi Kartı Uyarısı Merkez Bankası, Bankaların, Teminatın Zayıf Olması Nedeniyle Yüksek Kredi Riski, Öngörülemeyen Likidite Çıkışları Nedeniyle de Likidite Riski Taşıyan ..
Erciyesspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur'dan Hüzünlü Veda Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, 2.5 Yıl Başarıyla Görev Yaptığı Erciyesspor'un Önünü Açmak Adına İstifa Kararı Al..
Hakkari: Hakkari Karayolunda Mayın Patlaması Hakkari'nin Yüksekova ve Şemdinli İlçeleri'ne Ulaşımını Sağlayan Karayoluna, Teröristler Tarafından Yerleştilen Zaman Ayarlı Mayın, Büyük Bir Gürü..
Thınk Marketıng 2006 Ödülleri... -Büyük Ödülü Fortıs Bank Aldı Think Marketing 2006 Ödüllerinde, Büyük Ödülün Sahibi Fortis Bank Oldu.
Konyaspor, Galatasaray'dan Puan Koparmayı Hesaplıyor Konyaspor'da Galatasaray Maçı İçin Geri Sayım Başladı. Ligin 7. Haftasını 9 Puanla Kapatan Konyaspor, Güçlü Rakibi Galatasaray'dan Puan Ko..
Mardin: Yurda Kaçak Yollarla Girdiği Tespit Edilen 1 Kişi Gözaltına Alındı Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde Kaçak Yollarla Yurda Girdiği Tespit Edilen Bir Kişi Gözaltına Alındı.
Antalya: Kameralı Şantaj Çetesi Adliyeye Sevk Edildi Antalya'da İşadamlarının Cinsel İlişki Kurdukları Çete Üyesi Genç Kızla Görüntülerini Kameraya Kaydederek, Bunları Şantaj İçin Kullanan 6 ..
Galatasaray Maçının İngiliz Basınındaki Yansımaları İngiliz Gazeteleri, Liverpool-galatasaray Maçı Hakkında Değişik Değerlendirmelerde Bulundular:
MEB Müsteşarı Birinci Yine Mahkum Oldu (1) Yargıtay 4. Ceza Dairesi, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Necat Birinci'nin, Fevzi Budak'ın Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü Görevinden Dönmesi Yö..
Üniversitelere Ek Yerleştirme için Başvurular Bugün Sona Eriyor Ankara - Üniversitelere Ek Yerleştirme için Başvuruları Bugün Sona Eriyor. Yurt İçi ve Yurt Dışındaki Üniversitelerin Lisans ve..
Her Eve İnternet ve Bilgisayar Kampanyası Türk Telekomünikasyon Aş"nin Bazı Yazılım ve Donanım Firmalarının Desteğiyle Düzenlediği ve Farklı Gelir Gruplarının Bilgisayar Sahibi Olması İmkanı ..
Paris 2006 Otomobil Fuarı Açıldı Kenan Gürbüz - Paris 2006 Otomobil Fuarına 26 Ülkeden 376 Marka 60 Yeni Ürünle Katılıyor. İlk 2 Gün 11 Bin Gazetecinin Ziyaret Edeceği Fuara, Çin Markaları İl..
Merkez Bankası'ndan Tüketicilere Uyarı Merkez Bankası, Tüketicileri, Kısa Vadeli Kredi Gereksinimlerini, Kredi Kartı Yerine Faiz Oranı Daha Düşük Olan Tüketici Kredisi Kullanarak Karşılamalar..
Yaşar Grubu TMSF'ye Borcunu Ödedi Yaşar Grubu, TMSF'ye Olan ve 2012 Yılına Kadar Ödemeyi Taahhüt Ettiği Batık Yaşarbank'tan Kaynaklanan Borçlarını Peşin Olarak Ödedi. Yurt Dışından Borçlanan ..
Türk Firması K.irak'ta Petrol Buldu Kuzey Irak'taki Erbil Kentinde Generel Energy İsimli Türk Firması Günlük 5 Bin Varil Ham Petrol Üretimi Sağlayan Bir Petrol Kuyusu Açtı. Aynı Bölgede Başka..
Hollanda"ya Ermeni Tepkisi Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Namık Tan, Ermeni Soykırımı Suçlamalarının Tarihi Bir Gerçekmiş Gibi Sunulamayacağını Belirterek, Hollanda"da Türk Adayların Milletvekil..
Müşerref: "Üçlü Görüşme Olumlu Geçti" Pakistan Devlet Başkanı Pervez Müşerref, ABD Başkanı George Bush ve Afganistan Devlet Başkanı Hamid Karzai ile Yaptıkları Üçlü Görüşmenin "Olumlu" Geçti..
İbrahim Tatlıses Hakkında Takipsizlik Kararı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, İbrahim Tatlıses Hakkında "Terör Örgütüne Yardım ve Yataklık Etmek" Suçundan Yürütülen Soruşturmada Takipsizlik..
Yaşar Grubu, TMSF'ye Olan Borçlarını Bugün Ödedi İzmir - Yaşar Topluluğu İcra Başkanı Hasan Denizkurdu, Yaşar Topluluğu'nun Daha Önce TMSF ile İmzaladığı Protokoller Kapsamında, Fon'a Olan Bo..
Deri Mobilyada Dünya Markası "Poltrona Frau" İstanbul'da Mağaza Açıyor İstanbul - El İşçiliği ve Deri Mobilyada Dünya Markası Olan "Poltrona Frau" Bms ile Türkiye'de İlk Mağazasını Etiler'de ..
Birleşik Fon Bankası'ndan "Bireysel Kredilerde Peşin Ödeme" Kampanyası İstanbul - Birleşik Fon Bankası da TMSF Bireysel Kredi Kampanyası Şartlarını Uygulama Kararı Aldı. TMSF Tarafından Geçti..
Üreticiye Sms ile Don Uyarısı Kayseri Tarım Müdürlüğü, Üreticilerin Don, İlaçlama ve Salgın Hastalık Gibi Acil Durumlarda Sms Mesajıyla Uyarılmaları İçin Çalışma Başlattı.
Manila: Filipinli İslami Örgütün Yasaklanması İstendi Güvenlik Uzmanları, Filipinli Rajah Süleyman Haraketi'nin (Rsm), Washington'un Yabancı Terörist Örgütler Listesine Alınıp, Yasaklanması G..
Turkcell Süper Lig'de 8. Hafta Hakemleri Belli Oldu Turkcell Süper Lig'de 8. Hafta Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı. Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan Yapılan Açıklamaya Göre,..
Almatı: Raimbek Batır Türbesi, Ramazan'da Ziyaretçi Akınına Uğradı Kazakistan'ın Başkenti Almatı'daki Tek Türbe Olma Özelliğini Koruyan Raimbek Batır Türbesi, Ramazan Dolayısıyla Ziyaretçi Ak..
Bireysel Silahlanmaya Karşı "Sessiz Ayakkabı" Eylemi Bireysel Silahlanma Günü Nedeniyle Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Umut Vakfı Ba..
DYP Lideri Ağar: Türkiye Seçim Sathına Girdi Ordu - Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Türkiye'nin Seçim Sathına Girdiğini Öne Sürdü. dün Samsun'dan Başlayan Karadeniz Gezis..
Ankara'yı Yoğun Bir Diplomasi Haftası Bekliyor BM Genel Kurul Çalışmaları Nedeniyle Eylül Ayının Büyük Bölümünü Diplomasi Trafiği Açısından Sönük Geçiren Ankara'yı, Ekim Ayının Gelmesiyle AB..
'En İyi Bond' Seçildi Sfx Dergisinin Gerçekleştirdiği Bir Ankette, Sean Connery 'Gelmiş Geçmiş En Başarılı Bond' Seçildi!
Ankara: Kamu Denetçiliği Kurumu Kurulmasını Öngören Tasarının Görüşülmesi TBMM Genel Kurulu'nda Kamuoyunda "Ombudsmanlık" Olarak Bilinen Kamu Denetçiliği Kurumu Kurulmasını Öngören Tasarının ..
Eskişehir: Eskişehir'de Trafik Kazaları: 4 Yaralı Eskişehir'de Meydana Gelen 4 Ayrı Trafik Kazasında, 4 Kişi Yaralandı.
Eskişehir: Eskişehir'de İş Kazası: 1 Ölü Eskişehir'de, Elektrik Tesisatı Döşemek İçin Çıktığı Merdivenden Düşen Bir İşçi Hayatını Kaybetti.
Eskişehir: Telefon Teli Çalmak İsteyen 2 Çocuğa Suçüstü Eskişehir'de, Direklerden Kestikleri Yaklaşık 300 Metre Uzunluğundaki Telefon Tellerini Rulo Haline Getirerek Çalmak İsteyen 2 Çocuk, J..
İstanbul: TMSF ile Yaşarbank Arasında Borçların Peşin Olarak Ödenmesi Konusunda Anlaşma Sağlandı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) ile Yaşarbank Arasında 2012 Yılına Kadar Vadeli Olan Bor..
PKK Kayıtsız-Koşulsuz Ateşkes Yapmalı ABD'nin Adana Konsolosu Eric F.gren, Batman Valisi Haluk İmga ve Belediye Başkanı DTP'li Hüseyin Kalkan'ı Makamında Ziyaret Ederken, Terör Örgütü PKK'nın..
Strasbourg: Avrupa Parlamentosu'nun "Bay Temiz"ine Yolsuzluk Suçlaması Avrupa Parlamentosu'nda "Bay Temiz" Olarak Bilinen Hans-peter Martin Yolsuzlukla Suçlandı.
Tunceli: Tunceli'de Yerel Yönetimler Tunceli'de Tedaş ve Telekom'un Açtığı Çukurlardan Dolayı Belediyeye Şikayetler Çoğalınca, Belediye de Çareyi Çukurlarla İlgisinin Olmadığını Belirten Pank..
Burdur: Bucak'ta Vergi Rekortmenlerine Ödül Burdur'un Bucak İlçesi'nde, Vergi Rekortmenleri ve Eğitime Destek Veren İşadamları Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Tarafından Ödüllendirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10