27 Eylül 2006 Çarşamba Günü Haberleri

27 Eylül 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
"Soykırım" Ön Şartı Geri Çekildi Avrupa Parlamentosu Genel Kurulu, Türkiye Raporunu Oylayarak Kabul Etti. Avrupa Parlamentosu Genel Kurulu, Sözde Ermeni Soykırımının Tanınmasının Üyelik Önces..
Moskova: Putin'in 3. Dönem Devlet Başkanlığı İçin Referandum Yapılması Teklifi Reddedildi Rusya Merkez Seçim Komisyonu, Anayasa Değişikliğiyle Devlet Başkanı Vladimir Putin'in 3. Dönem Başkan..
Erdoğan'dan Sert Tepki : Talabani'nin Açıklaması Çirkindir Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye, İran ve Suriye'yi, Irak'ın İçişlerine Müdahale Etmekle Suçlayarak, "Bundan Vazgeçmezlerse, I..
Mhk Başkanı Çulcu, Erciyesspor Başkanı Erol Bedir'e Tepki Gösterdi:"hakem Hatası İçin Asla Özür Dilemem" Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Çulcu, Kayseri Erciyess..
Erdoğan: "Meli Malı İfadelere Şık Bakmıyoruz" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Celal Talabani'nin Açıklamalarına İlişkin, "Böyle Çok Hafif, Yaptırımı Olmayan İfadeler Kullanmayı Hiçbir Zaman Do..
AB'den Bulgaristan'a Uyarı: "Sakın Gevşemeyin" Sofya (A.a) ? 27.09.2006 ? Avrupa Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso ve Avrupa Birliğinin Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Dün Açıklana..
Diyarbakır: Diyarbakır'da "Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi" Tanıtım Toplantısı Diyarbakır'da, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Düzenlenen Toplantıyla Tanıtıldı.
Bakan Tüzmen'den İşadamlarına Yeni Model: 'Tik Tak' İstanbul - Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Dış Ticaret Hacmini Arttırmak için Hazırladığı Projelerin 'Tik Tak' Adıyla Yeni Bir Proje Daha Ekl..
Aso'dan 2. Ekonomik Dalgaya Karşı "Mikro Acil Eylem Planı" Önerisi Ankara - Ankara Sanayi Odası (Aso) Başkanı Zafer Çağlayan, Bir Mikro Acil Eylem Planının Hayata Geçirilmesi Gerektiğini İfad..
Mardin: Derik'te Elektrik Kesintisi Tepkilere Neden Oldu Mardin'in Derik İlçesi'nde, Önceki Gece Yağan Yağmurdan Sonra İlçe Merkezi ve Köylerinde Saatlerce Yaşanan Elektrik Kesintisi Tepkiler..
Hakkari: Hakkari Devlet Hastanesi'nde İntaniye Polikliniği Açıldı Hakkari Devlet Hastanesi'ne Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye) Polikliniği Kuruldu.
Antalya: Antalyaspor-bursaspor Maçında Olay Çıkaran Taraftara Ceza Antalya Valiliği İl Spor Güvenlik Kurulu, Antalyaspor-bursaspor Maçında Olay Çıkaran ve Stat Koltuklarını Kıran 5 Kişiye Par..
Şırnak: Şırnak'ta Teslim Olan 5 Teröristin İtirafları Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde Terör Örgütü PKK'dan Kaçarak Güvenlik Güçlerine Teslim Olan 5 Terörist, Örgütte Anlatıldığının Aksine Türkiye..
AP, Sözde Soykırımın Tanınması Koşulunu Geri Çekti Avrupa Parlamentosu Genel Kurulu, Sözde Ermeni Soykırımının Tanınmasının Üyelik Öncesi Ön Koşul Olarak Getirilmesi Yolunda Yaptığı Çağrıyı ..
Avrupa Parlamentosu Türkiye Raporunu Kabul Etti Strasbourg (A.a) ? 27.09.2006 ? Avrupa Parlamentosu Genel Kurulu, Hollandalı Hristiyan Demokrat Üye Camiel Eurlings Tarafından Kaleme Alınan T..
Markov: "Atak Bir Futbol Oynayacağız" Sofya (A.a) ? 27.09.2006 ? UEFA Kupası Birinci Tur Rövanş Maçında Yarın Sofya'da Beşiktaş'ı Konuk Edecek Olan Cska Sofya Takımının Teknik Direktörü Pla..
Balıkesir: Balıkesir'de Mülteci Operasyonu Balıkesir'de, Yurda Kaçak Yollardan Giriş Yaptığı Belirlenen Moritanya Uyruklu 6 Kişi Yakalanırken, Bu Şahısların Ülkeye Girmelerine Yardım Ettiği İ..
Bursa'da Kaçak Yapıyla Mücadele... Bursa'nın Merkez Yıldırım İlçesinde, Biri Temel Aşamasında 2 İki Kaçak Yapı, Belediye Ekiplerince Yıkıldı.
Anlaşma Kısa Sürdü Necati Şaşmaz'ın 'Crispino' Firmasıyla İki Yıllık Yaptığı Reklam Anlaşması Sona Erdi. Firmadan Yapılan Açıklamada Sorunun Maddi Olmadığı Belirtildi.
Erdoğan : Cumhurbaşkanı, Papa'ya Gerekenleri Söyleyecektir Ekonomist Dergisi Tarafından Hyatt Regency Otel'de Düzenlenen 15. Yuvarlak Masa Toplantısı'na Katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,..
Estetiğe Karşıyım Orhan Gencebay, Ameliyat Masasına Yatıp Gıdısını Aldırdığı Yolundaki Haberlere Sinirlendi. Gencebay, "Ben Asla Estetik Olmadım, Olmam Da... Estetiğe Karşıyım" Dedi.
AP Türkiye Raporu 429 Oyla Kabul Edildi Avrupa Parlamentosu'nun Hazırladığı Türkiye Raporu, 429'a Karşı 71 Oyla Kabul Edildi. ...
İndependent: Türkiye Yazlık Almak için İdeal Türkiye'nin "Mükemmel Göğü, Mavi Denizleri ve Altın Plajları" ile Tatil Evi Almak İsteyenler için "İdeal" Olduğu Belirtildi. İngiliz The İndepend..
İstanbul: Erdoğan'dan Talabani'ye Tepki Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye, İran ve Suriye'yi, Irak'ın İçişlerine Müdahale Etmekle Suçlayarak, "Bundan Vazgeçmezlerse, Irak da Bu Ülkelerde..
Telsim'den Abonelerine 'Ramazan'a Özel Servisler' İstanbul - Telsim, Abonelerine İftar Saatlerinden Ramazan Ayı Özel Kutlama Mesajlarına Kadar Birçok Servis Seçeneği Sunuyor. telsim'den Yapı..
Adana: TOKİ'den Şehit Ailelerine Konut AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Torun, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) Adana'nın Merkez Yüreğir İlçesi'nde İnşa Ettireceği 168 Konutluk P..
Memurlar, TBMM Bütçeyi Görüşürken İş Bırakacak Ankara - Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (Kesk) Genel Başkanı İsmail Hakkı Tombul, 2007 Bütçesi TBMM'de Görüşülürken, Hizmet Üretimin..
Dünya Türk İşadamları, 18-19 Kasım'da İstanbul'da Buluşacak İstanbul - Dünya Türk İşadamları Vakfı Tarafından 1996'dan Bu Yana İki Yılda Bir Düzenlenen Dünya Türk İş Adamları Kurultaylarının ..
Alışveriş Davranışları - 2007 Araştırması için Saha Çalışmaları Başlıyor İstanbul - Retailing Institute'nin Gerçekleştirdiği Alışveriş Davranışları - 2007 Araştırmasına, Saha Çalışmalarıyla Ö..
Erdoğan'dan Cari Açık Yorumu: Bir Sıkıntı Var Ama Bu Tehdit Değil İstanbul - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomide Kar ve Zararın Ortak Olduğunu Belirterek, "Cari Açıkta Bir Sıkıntı Var A..
İnnovasyon Konferansı 17 Ekim'de/ Satıcı: Innovasyon, Türkiye'nin Ana Gündem Maddesi Olmalı İstanbul - Türkiye İhracatçılar Meclisi (Tim) Başkanı Oğuz Satıcı, "Artık Ayakta Kalmanın, Rekabet ..
Başbakan Erdoğan: Talabani'nin Açıklamaları Çok Çirkin İstanbul - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye, İran ve Suriye'yi, Irak'ın İçişlerine Müdahale Etmekle Suçlayarak, "Bundan Vazgeçmezl..
Sakarya: Türkiye Dünyanın En Zengin Flora Merkezleri Arasında Sakarya Orman Bölge Müdürü Hasan Yıldız, Dünyanın En Zengin Flora Merkezleri Arasında Sayılan Ülkemizde 9 Binden Fazla Otsu ve Od..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10