26 Eylül 2006 Salı Günü Haberleri

26 Eylül 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İsrailli Bakan: Gazze Şeridi"ndeki Köyler Yerle Bir Edilmeli İsrail Ticaret Bakanı Eli Yişai, Filistinli Militanların İsrail"e Roket Atmalarının Önlenmesi için Gazze Şeridi"ndeki Köylerin İsr..
Diyarbakır: Diyarbakır'da Terör Operasyonu Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'nde, Bombalı Saldırı Hazırlığında Olan Terör Örgütü PKK Üyesi Yakalandı.
İstanbul: Temizlik Sektöründe Türkiye'de Bir İlk Tuvalet Temizliğinde Yepyeni Bir Devir Başlıyor. Lotus Anonim Şirketi, Tuvalet Kağıdı Sektöründe Bir İlke İmza Atarak, Türkiye'nin Klozete Atı..
Batı Bölgeleri Yarından İtibaren Yağışlı Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Türkiye'nin Batı Kesimlerinin Yarından İtibaren Yeni Bir Yağışlı Havanın Etkisine Gireceğini Belirterek, Va..
Washıngton: İran'ın Nükleer Programı İran'ın, Uranyum Zenginleştirme Programını 90 Günlüğüne Durdurmasını Öngören Gizli Bir Anlaşma Yapmak Üzere Olduğu Belirtildi.
Tahran: İran, Nükleer Programını Dondurmayı Solana ile Görüşmelerde Tartışmayacak İran'ın Avrupa Birliği (AB) Dış Politika Şefi Javier Solana ile Görüşmelerde "Uranyum Zenginleştirmesinin 3 A..
Diyanet Orucu Bozan ve Bozmayan Tedavi Yöntemlerini Açıkladı Diyanet İşleri Başkanlığı, Tedavi Gören Hastalardan Bir Kısmının, Tedavi Görürken Oruç Tutmayı Arzuladığını Belirterek, Orucu Boza..
CHP Lideri Baykal'dan Vakıflar Kanunu Tasarısı Eleştirisi /"dünyanın Neresinde Böyle Bir Vakıf Düzenlemesi Var" Ankara - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 9. AB Uyum Paketi İçinde Yar Alan Başt..
Erdoğan: Vakıflar Yasası'na Yönelik Eleştiriler "Kafa Bulandırma" Amaçlı Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP'nin Meclis Gündeminde Bulunan Vakıflar Yasası'na Yönelik Eleştirilerinin "..
'7'n Bitirdin' Geliyor Beste Fabrikatörü Nazan Öncel, '7'n Bitirdin' Albümünü Çıkartmak İçin Gün Sayıyor. Avrupa Müzik Markasıyla Satışa Çıkacak Kasetin Mastering Aşamasını Elton John'un da A..
Tanyeli Çok Heyecanlı Ünlü Oryantal Tanyeli, Madonna'nın Evinde Vereceği Özel Partisinde Dans Etmek İçin Amerika'ya Gitti.
Ankara: AK Parti Grup Toplantısı...(4) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP'nin Meclis Gündeminde Bulunan Vakıflar Yasası'na Yönelik Eleştirilerinin "Zihin Bulandırmaya" Yönelik Olduğunu Belirt..
Zam Oranınına Tepkili Kamu-Sen'den AKP Genel Merkezi'ne Siyah Çelenk Ankara - Hükümetin Kamu Çalışanlarına Verdiği Zam Oranını Beğenmeyen Türkiye Kamu-Sen, AK Parti Genel Merkezi'ne Siyah Çe..
Rekabet Sıralamasında 59"uncuyuz Dünya Ekonomik Forumu Tarafından Her Yıl Geleneksel Olarak Yayımlanan Küresel Rekabet Endeksi Sıralamasında Türkiye Atağa Kalktı. Türkiye Bu Yıl Rekabet Sıral..
Van: Van'dan Kısa Kısa Van'da Kimliği Belirsiz Kişi ya da Kişiler, Kilidini Kırdıkları Bir Ahırdan 26 Adet Küçükbaş Hayvan Çaldı.
Diyarbakır: Diyarbakır'da 7 Adet Ruhsatsız Tabanca Ele Geçirildi Diyarbakır'da Şüpheli Şahıslar Üzerinde Yapılan Aramada 7 Adet Ruhsatsız Tabanca Ele Geçirilirken, Olayla İlgili 7 Kişi Gözalt..
Bağdat: Barzani'den İlginç Talep Irak'ın Kuzeyindeki Sözde Bölgesel Kürt Yönetiminin Başbakanı Neçirvan Barnzani, Irak Petrollerinin Güvenliğini Sağlayan Askerlerin Kürt Kimlikli Kişilerden O..
Türkiye Rekabette Atağa Kalktı Dünya Ekonomik Forumu Tarafından Her Yıl Geleneksel Olarak Yayımlanan Küresel Rekabet Endeksi Sıralamasında Türkiye, Brezilya, Arjantin Gibi Ekonomileri Geride ..
Kudüs: Filistinlilerin, İsrail'e Roket Atması İsrail Ticaret Bakanı Eli Yişai, Filistinli Militanların İsrail'e Roket Atmalarının Önlenmesi İçin Gazze Şeridi'ndeki Köylerin İsrail Tarafından ..
Bağdat: Saddam Hüseyin'in Yargılanması 9 Ekim'e Ertelendi Irak Devrik Lideri Saddam Hüseyin ve Arkadaşlarının Anfal Davasındaki Yargılanmaları 9 Ekim'e Kadar Ertelendi.
Bartın: 5 Kişilik Aile Mantardan Zehirlendi - Bartın'da Ormandan Topladıkları Mantarı Yiyen Topuz Ailesinin 5 Ferdi, Zehirlenerek Hastanelik Oldu.
Memur Maaş Zamları Bakanlar Kurulunun Dün Belirlediği 2007 Yılına İlişkin Memur Maaş Zammının Hesabında, Yılın İlk ve İkinci 6 Aylık Dönemlerine İlişkin Yüzde 2,32'lik Enflasyon Farkları da ..
Küresel Rekabet Sıralamasında Türkiye 12 Basamak Yükseldi Dünya Ekonomik Forumu Tarafından Her Yıl Geleneksel Olarak Yayımlanan Küresel Rekabet Endeksi Sıralamasında Türkiye Atağa Kalktı. Tü..
İşte 5 Günlük Tahmini Meteorolojiden Yapılan Açıklamaya Göre, Yurdun Batı Kesimleri Çarşamba Günü Yeni Bir Yağışlı Havanın Etkisine Giriyor, Perşembe ve Cuma Günleri Batı Bölgelerde Etkili Ya..
Mso Fia"nın Verdiği 5 Milyon Dolarlık Cezaya İtiraz Edecek Motor Sporları Organizasyonu (Mso), Uluslararası Otomobil Sporları Federasyonu"nun (Fia), Formula 1 Türkiye Grand Prix"inde KKTC Cum..
Fortıs'ten Kamu Personeline Kefilsiz ve 3 Ay Ertelemeli Kredi... Fortis, Başlattığı Kampanya ile Kamu Personeline Kefilsiz ve 3 Ay Ödeme Ertelemeli Kredi Vermeye Başladı.
Elazığ: Elazığ El Sanatları Eğitim Merkezi Gençlerin Umut Işığı Oldu Elazığ El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Köylerde ve Şehirlerdeki İhtiyaç Sahibi Gençlerin Beceri ve Donanımlarını Ar..
Van: Van Sydv'den Muhtaç Öğrencilere 50 YTL Eğitim Yardımı Van Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sydv) Tarafından, Muhtaç Öğrencilere Okul İhtiyaçlarını Karşılamaları Amacıyla N..
İstanbul'da Sebze ve Meyve Fiyatları... -Fasulyenin Kilosu 0,60-3,00 YTL Arasında Satıldı İstanbul'daki Hallerde Fasulyenin Kilosu 0,60-3,00 YTL Arasında Satıldı.
Van: Van'da Mesai Saatleri Değişti Van'da Memurların Mesai Saatleri Yeniden Değiştirildi.
Şırnak: Aşırı Hız ve Çukurlar, Kazalara Davetiye Çıkarıyor Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde, İpekyolu'ndan Geçen Geniş ve Uzun Araçların Aşırı Hız Yapması Kazalara Adeta Davetiye Çıkarıyor.
Bursa: Çelik Kasayı Patlatan Hırsızlar, 3 Bin 500 YTL'yi Çaldılar - Bursa'da Bir İşyerine Giren Hırsızlar, Çelik Kasadaki 3 Bin 500 YTL, Ruhsatlı Tabanca ve Diz Üstü Bilgisayarı Çaldılar.
Siirt: Siirt'te Yerel Yönetimler Siirt Belediyesi'ne Bağlı Ekipler, Kentin Sokak ve Mahalle Aralarındaki Bozuk Yolları Asfaltlama Çalışmalarını Sürdürüyor.
Van: Van'da Fırın Denetimi Van Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile İl Tarım Müdürlüğü Ekiplerince, Şehir Merkezindeki Fırınlar Denetlendi.
Hazine, İki İhalede Rot Dahil 3 Milyar 42.5 Milyon YTL Satış Yaptı / Yarınki İtfanın Yarısı Piyasada Kaldı Ankara - Hazine, Bugünkü 2 İhaleden Yarınki İtfasının Yarısı Miktarında Borçlanabil..
Mpm ve Çalışma Bakanlığı Arasında 2 Ayrı Protokol İmzalanacak İstanbul - Milli Prodüktivite Merkezi, İş Kurumu ve İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlükleri ile İki Ayrı Protokol İmzalıyor. S..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10