24 Eylül 2006 Pazar Günü Haberleri

24 Eylül 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Karaman: Karaman'da İş Kazası Karaman'da Bir İşçi, Yıkmaya Çalıştığı Duvarın Altında Alarak Hayatını Kaybetti.
16 Yıllık Eşini Silahla Yaraladı Bursa'nın İnegöl İlçesinde Bir Kişi, 16 Yıllık Eşini Silahla Ağır Yaraladı.
Amman: Saddam'ın Avukatları Yarınki Davayı Boykot Edecek Saddam Hüseyin'in Savunma Avukatları, Devrik Lider ve 6 Arkadaşının Soykırım İddiasıyla Yargılandığı Yarınki Duruşmayı Boykot Edecekle..
Trabzon Yeniden Doğuyor Trabzonspor, 3 - 1' Lik Galatasaray Galibiyetiyle Büyük Moral Bulup Adeta Yeniden Doğuşunun Müjdesini Taraftarlarına Verirken, Camia Ziya Doğan'ın Sezon Başında Tercih..
Vodafone Roaming Gelirlerini Türkiye'ye Getiremiyor Telsim İhalesini Alan Vodafone, Rosamara Şirketi'nin Mahkeme Kararıyla Tüm Aktiflerine Tedbir Koydurtması Nedeniyle Yurt Dışındaki Roaming ..
Fiskobirlik, Temizlik ve Kozmetik Sektörüne de Girdi Ordu - Karadeniz Bölgesi'nin En Önemli Tarım Ürünü Fındığın Yemeklik Rafine Vinterize Yağını Üretime Kazandırarak "Çotanak" Markası Adı Al..
İngiltere'de Öldürücü Grip Salgını Uyarısı İngiltere'de Gelecek Aylarda Bir Grip Salgını Olabileceği, Bu Durumda Bütün İlk ve Orta Dereceli Okulların Kapatılabileceği Uyarısı Yapıldı.
Türkiye'de Tüketilen Sütün Yüzde 62'si Sokakta Satılıyor Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Gıda Güvenliği Daire Başkanlığı Süt Uzmanı Nursel Akıncı, Türkiye'de Tüketil..
Irak'ta "1920 Devrim Tugayları"nın Lideri Yakalandı Iraklı Askerlerin, Ülkedeki Birçok Saldırı ve Kaçırma Eyleminin Sorumluluğunu Üstelenen "1920 Devrim Tugayları" Örgütünün Liderini Yakalad..
Esad: "Hizbullah'ın Silahlanmaya Hakkı Vardır" Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad, Hizbullah'ın Bir Direniş Hareketi Olduğunu ve Silahlanma Hakkı Bulunduğunu Söyledi.
"7. Dünya Kalp Günü"... -Türk Kalp Vakfınca "Kalbiniz Ne Kadar Genç" Yürüyüşü Düzenlendi Türk Kalp Vakfınca "7. Dünya Kalp Günü" Etkinlikleri Kapsamında "Kalbiniz Ne Kadar Genç" Yürüyüşü Düze..
Kayseri: Kayseri'de Yerel Yönetimler Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Meydanı'nda Devam Eden Çalışmalardan Dolayı, Trafikte Sıkışıklığa Sebebiyet Vermemek Açısından Ramazan Ayı Boyun..
de Hoop Scheffer: "Afganistan'ın Yeniden Kamp Haline Getirilmesine İzin Veremeyiz" NATO Genel Sekreteri Jaap de Hoop Scheffer, Afganistan'daki NATO Misyonunun Genişletileceğini Bildirdi.
'Katalan'a Futbol Topu Yok' İspanya Milli Takımında Katalan Futbolcuların Önünün Kesilmesine Çalışıldığını İddia Eden Katalan Platformu"nun Hazırladığı Reklam Filmi Tartışma Yarattı.
İslam Ulusu Farrakhan'sız ABD"de Malcolm X"ten Miras Kalan ve Müslüman Siyahların Sesi Olan İslam Ulusu Örgütünün Lideri Louis Farrakhan, Ağır Hastalık Nedeniyle Görevini Bıraktı.
Arınç'tan Irak'a: PKK için Gereken Adımı Atın TBMM Başkanı Bülent Arınç, Irak Yönetiminin, PKK"nın Resmen Terör Örgütü Olarak Kabul Edilmesinde Gereken Adımları Kısa Sürede Atacağına İnandığı..
Mumcu, Sosyal Şarttaki Çekinceye Tepki Gösterdi Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Avrupa Sosyal Şartı"na Hükümetin Çekince Koymasını "Hakaret" Olarak Nitelendirerek, Buna Tepkisiz K..
MHP: Hükümet 'Ermeni Soykırımı'nı Tanıyacak MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan"ın Hollanda"da Yayımlanan Nrc Handelspad Gazetesi"ne "Ermeni So..
DYP: AKP'nin Kafası Karışık Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 301"inci Madde Konusunda Muhalefetle Uzlaşma Arayacaklarını Söylerken, DYP Genel Başkan Yardımcısı Ümmet Kandoğan, Hükümetin Daha Ön..
56 Belediye Başkanı Mahkemede Roj Tv"nin Kapatılmaması için Danimarka Başbakanı Anders Fogh Rasmussen"e Mektup Gönderen DTP"li 56 Belediye Başkanı Hakkında Açılan Dava Salı Günü Başlıyor.
Trabzon: Oruç Tutmak Diyet Yerine Geçmez Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ekrem Algün, Oruçla Diyetin Karıştırılmaması Gerektiğini Belirterek, Oruç Tutmanın Diy..
Iğdır'a Bomba: 17 Yaralı Son Bir Aydır Patlayan Bombaların Son Adresi Dün Iğdır Oldu, İkisi Ağır 17 Yaralı Var. Iğdır Kent Merkezindeki Söğütlü Mahallesi"nde Bulunan Polisevi"nin Bahçe Duvarı..
DSP Lideri Sezer'den Hükümete "Uzlaştırma Kurulu'nu" Dikkate Al Çağrısı Ankara - DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Hükümetin Kamu Çalışanlarının Sıkıntılarını Azaltacak Bir Karar Alabileceğini Be..
Barınmaya Çağdaş Çözüm Üniversiteye Yeni Kayıt Yaptıran Öğrenciler için Ev Bulma Sorunu Artık Ortadan Kalkıyor. Marmara Üniversitesi Rektörlüğü Üniversiteli Gençlerin Barınma Gereksinimlerini..
Üniversitelerde Ek Yerleştirme Yurt İçi ve Dışındaki Devlet ve Vakıf Üniversitelerindeki Toplam 73 Bin 815 Boş Kontenjana Ek Yerleştirme için Başvurular Yarın Başlıyor.
Yoksul Öğrenciye 50 Milyon YTL Devlet Bakanı Beşir Atalay, Eğitim Yılı Öncesinde Maddi Durumu Yetersiz Öğrencilerin Eğitim İhtiyaçlarının Karşılanması için Sosyal Yardımlaşma Ve...
Donanma Kupası Yarışları Başladı Donanma Komutanlığı ve İstanbul Yelken Kulübü"nce Düzenlenen 46. Geleneksel Donanma Kupası Yat Yarışları Start Aldı.donanma Komutanlığı Gölcük Deniz Orduevi M..
Günün Sorusu: Kalbiniz Genç mi? 100 Ülkeden Toplam 189 Kalp Vakfı ve Kardiyologlar Topluluğunu Bünyesinde Barındıran Dünya Kalp Federasyonu, Bu Yılki 24 Eylül Dünya Kalp Günü Etkinliklerinde ..
Diyarbakır Emniyeti, DTP'li Türk ve Baydemir Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Diyarbakir- Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, 8'i Çocuk 10 Kişinin Ölümüne Yol Açan 12 Eylül'deki Bombalı Saldırının ..
Ateşböceği Işık Tuttu Bilim İnsanları, Ateşböceklerinin Işık Saçmasını Sağlayan Kimyasal Maddeyi Kullanarak, Kalp Hücreleri İçindeki Enerji Seviyesini Ölçtü.
Nezarethane Otel Değildir! Britanya"da Nottinghamshire Emniyet Müdürlüğü, Nezarethanede Geçirecekleri Her Gece için Zanlılardan 200 Sterlin Alınmasını İstedi.
Bağdat: Irak'ta Türk Büyükelçiliğinden Anlamlı Yardım Türkiye'nin Bağdat Büyükelçiliği, Irak'ta Yaşanan Saldırı ve Şiddet Olaylarında Büyük Hasar Gören Bir İlköğretim Okulunun Restore Ederek ..
Babasını Kaybetti Gecce Com'un Kurucusu Kenan Erçetingöz'ün Babası Fikret Erçetingöz, Bu Sabaha Karşı Yaşamını Yitirdi. Beyin Kanaması Sonucu Vefat Eden Fikret Erçetingöz'ün Cenazesi Yarın İz..
Altın Portakal 'Kader'in Oldu 43'üncü Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde 'En İyi Film Ödülü', Zeki Demirkubuz'un Senaryosunu Yazıp Yönettiği 'Kader'in Oldu.
Zeki Sezer:"hükümet Kamu Çalışanlarının Yanında Olmadığını Kanıtladı" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Hükümetle Kamu Çalışanları Arasındaki Görüşmelerin Anlaşmazlıkla Sonuçlanmasının "Hükümetin..
Bursa: Kır Atın Ölümü Kamyondan Oldu Bursa'da Karayoluna Çıkan Bir At, Kamyonun Çarpması Neticesinde Telef Oldu.
Van: Bakan Çelik'in Van Ziyareti Van'da Bulunan Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Özalp ve Saray İlçelerine Ziyaret Etti.
Bağdat: Irak'ta Şiddet Olayları Irak'ın Ayrı Bölgelerinde Bugün Gerçekleşen Saldırılarda Ölenlerin Sayısı 13'e Yükseldi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10