23 Eylül 2006 Cumartesi Günü Haberleri

23 Eylül 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mafya Usülü Cezalandırma Rusya 2. Ligi"nde Yer Alan Metallurg Lipetsk"in Teknik Direktörü Stanislav Bernikov, Şike Yaptıklarından Şüphelendiği Üç Oyuncusunu Mafya Yöntemiyle Cezalandırdı.habe..
Katatersiz Anjiyo Devrimi İzmir'de Katatersiz Kalp Görüntülemesinde Devrim Olarak Nitelendirilen "Dual Source Ct", Dünyada 6 Merkezle Birlikte Türkiye"de İlk Kez İzmir Şifa Hastaneler Grubu"n..
Doğalgaz Sırası Buca ve Çiğli'de İzmir"de Doğalgaz Çalışmalarını Yürüten İzmirgaz, Ay Sonuna Kadar Konak, Buca ve Çiğli Bölgesine de El Atacak. Firmadan Yapılan Açıklamada, Abonelik için 7 Ta..
Okan Bana Göre Değil Son Dönemde Seksi Pozları Kadar Okan Bayülgen'le Yaşadığı Kaçamakla da Adını Duyuran Nida Ünsal'ın İtirafları Ortalığı Karıştıracak.
Lezbiyen İtfaiye Müdürüne Taciz Davası ABD'nin Minneapolis Kenti Lezbiyen İtfaiye Müdürü Bonnie Bleskachek'in Cinsel Taciz Vakasıyla Çalkalanıyor. Bleskachek, 3 Kadın İtfaiyeci Tarafından Mah..
Gençleri Allah'tan Çok ÖSS Korkutuyor Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) Gençlerin En Büyük Korkusu Olmaya Devam Ediyor. Gençler Arasında Yapılan Bir Anket, Gençlerin Allah'tan Çok ÖSS'den Korktuğunu..
Hırsızlar Evdeki Köpeği de Çaldı Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Biyokimya Bölümü Öğretim Görevlisi Deniz Yat ile Dr. Güniz Yat'ın Maltepe Orhan Gazi Caddesi Üzerindeki Evlerine Önceki Gün Hı..
Çarşaf Giyip Soyguna Çıktı Adana'da Dağlıoğlu Mahallesi'nde Yolda Yürüyüşünden Şüphelenen Polislerin Kendisine Doğru Yaklaştığını Gören Kara Çarşaflı, Koşarak Uzaklaşmak İstedi.
80 Kişi, 2 Müzikholü ve Kahvehaneyi Bastı Küçükçekmece'de 2 Müzikhol ile Bir Kıraathaneye Giren Yüzleri Maskeli, Tek Tip Siyah Elbiseli ve Silahlı 80 Kişi İçeride Bulunanları Etkisiz Hale Get..
Kızım İyi Niyet Kurbanı Evine Giderken Sinanoba'da Bir Otoparkta Tecavüz Girişiminde Bulunulan Sunucu Melike Emiroğlu'nun Babası Taner Emiroğlu, Kızının İyi Niyetinin Kurbanı Olduğunu Söyledi..
Bakan Aydın'a Adaş Zulmü Devlet Bakanı Prof. Dr. Mehmet Aydın, Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nin Eski Dekanı Olan Adaşı Prof. Dr. Mehmet Aydın'dan Çektiği Kadar Kimseden Çekmedi. Mek..
Ödüllü Doktor Sahte Çıktı İzmir ve İstanbul'daki Özel Hastanelerde 9 Yıl Boyunca Başkasına Ait Diplomayla Doktorluk Yapan, Görev Yaptığı Hastanelerden Takdir Belgeleriyle Ödüllendirilen İran ..
9'uncu Serginin Konukları 7'nci Cumhurbaşkanı Kenan Evren, İzmir'de 9'uncu Resim Sergisini Açtı. Evren, Fiyatları 3 ile 15 Bin YTL Arasında Değişen 25 Tabloyu Sanatseverlerin Beğenisine Sunar..
Avrupa'daki Türk Yıldızları Avrupa Ülkelerindeki Türk Kadın Siyasetçilerin Yıldızı Giderek Yükseliyor. Almanya'nın Başkenti Berlin'de 17 Eylül'de Yapılan Eyalet Meclisi Seçimlerinde Sosyal De..
Tema'yla 2 Köy Daha Kurtuldu Köyden Kente Göçü Tersine Çevirmek için Tema Tarafından Başlatılan 'El Koyun' Kampanyasına Katılan Evyap, Erzurum'un Çat İlçesi'ne Bağlı Bozyazı ve Göbekören Köyl..
Burası Devlet Hastanesi Trabzon Fatih Devlet Hastanesi'nde Her Cuma Günü, Hastane Koridoru Camiye Dönüyor.
İrticacılar 2008'deki Rektörleri Belirliyor Bursa Uludağ Üniversitesi'nin Rektörü Prof. Dr. Mustafa Yurtkuran Yeni Akademik Yılın Açılış Töreninde Yaptığı Konuşmada Bölücü ve İrticai Unsurlar..
Bir Soruşturma Daha Danıştay'ı Basıp Cinayet İşleyen Oğlu Alparslan Arslan'ın Duruşması Öncesinde "Oğlumu Bu Millet için Feda Ettim" Diyen İlköğretim Müfettişi İdris Arslan Hakkında Yeni Soru..
Tcdd 150 Yaşında Dünyada İlki Gerçekleştirerek, Bir Vagonu Tiyatro Sahnesi Haline Getiren Tcdd, 150. Yaş Gününde Vagon Tiyatroyu Hizmete Soktu.
İşte Azınlıkların İstediği 36 Mülk Adalet Komisyonu'nda Görüşmeleri Süren Vakıflar Yasa Tasarısında Gündeme Gelen ve Azınlıkların Kendilerine Devredilmesini İstediği 36 Parça Mülkün Tamamı İs..
Türkiye'ye Doğum Günü İngiltere Başbakanı Tony Blair, ABD Dönüşü Londra'ya Uğrayacak Olan Başbakan Tayyip Erdoğan ile Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'e, Türkiye ile AB Arasında Tam Üyelik Müzak..
Çalıntı Kadavradan Doku Nakli İngiltere'de 40 Kadar Hastaya ABD'den Çalınan Kadavralardan Alınan Kemik Dokularının Ameliyatla Nakledildiği Ortaya Çıktı.
Abant Alasının Sonunu 'Kadife Balığı' Getirdi Abant Gölü'ne Özgü Olan ve Nesli Tehlikede Bulunan "Abant Alası" Balığı için En Büyük Tehdidin Göle Geçtiğimiz Yıllarda Bırakılan "Kadife Balığı"..
Pamukkale 24 Saat 3 Vardiya Korunacak Unesco'nun Dünya Mirası Listesi'ne Aldığı Denizli'deki Pamukkale'nin Güvenliği Valiliğin Yaptığı İhaleyle Özel Pamukkale Güvenlik Şirketi'ne Emanet Edild..
Patrona Halil Hamamı Kültür Merkezi Olacak Patrona Halil Hamamı Olarak da Bilinen ve 1501 Yılında Yaptırılan 2'nci Beyazıt Hamamı, İstanbul Valiliği'nce Restorasyonunun Tamamlanmasının Ardınd..
Engelli Sporculara 200 Bin YTL Büyük Kulüp'ün, Önceki Akşam Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (Tesyev) Yararına Düzenlediği Gecede 200 Bin YTL Gelir Toplandı.
Türk Şarapçılarının En Heyecanlı Hafta Sonu Yedi Yıldır Yapılamayan Ulusal Şarap Yarışması, İstanbul'da Büyükada'da Bugün Sonuçlanıyor. Türk Şarap Üretcilerinin Heyecanla Bekledikleri Yarışma..
Fransız Gazeteci Saugy, İstanbul'da Bizi Yazacak Fransız Gazeteci Maire Helene Saugy, İstanbul'a Yerleşip Türk İnsanının Günlük Hayatını Konu Alan Bir İzlenim Kitabı Yazmaya Hazırlanıyor.
Hırsızlar Ziynet Eşyasıyla Birlikte Köpeği de Çaldı Maltepe'deki Bir Eve Giren Hırsızlar Değerli Eşyalarla Birlikte, Evin Köpeğini de Çalarak Kayıplara Karıştı. 'Fany' Adlı Köpekleri Çalınan ..
Usulsüz Öğrenci Kaydeden Müdüre Uzaklaştırma İstanbul Gaziosmanpaşa'da 2 Öğrencinin, Ortaöğretim Kurumları Sınavı'na (Oks) Girmediği Halde Merkez Anadolu Lisesi'ne Milli İstihbarat Teşkilatı ..
Hırsızların Başı Kumarda Yakalandı İstanbul'da Başta Kadıköy Olmak Üzere Özellikle Anadolu Yakasında Birçok İlçede Lüks Otomobilleriyle Kasa Hırsızlığı Yaptığı İleri Sürülen 43 Kişi, Eşzamanl..
Eminönü Belediyesi Sendikayla Anlaştı Eminönü Belediyesi'nde Çalışan 213 İşçiyi Kapsayan Toplu-İş Sözleşmesi Törenle İmzalandı. 2006-2008 Yıllarını Kapsayan Toplu Sözleşmeye Göre Eminönü Bele..
İstanbul'da Terör Örgütü Operasyonu İstanbul'da Terör Örgütü Mlkp'ye Yönelik Operasyonda 6'sı Kadın 27 Kişi Gözaltına Alındı. İstihbarat ve Terörle Mücadele Şube Müdürlükleri Ekiplerince İsta..
Aşırı Hızla Bir Kişiyi Öldüren Sürücüye Altı Ayda Tahliye Kadıköy Ataşehir'de, Oğullarına Doğum Günü Hediyesi Almaya Giden Derya-Cengiz Göçen Çiftinin Kullandığı Otomobilin Üzerine Düşerek, B..
Çiçeği Burnunda Hemşire İşyerinde Ölü Bulundu İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Dün Göreve Başlayan Elvan Yavuz (31) İsimli Hemşire, Koluna Aşırı Dozda Bayıltıcı İlaç Enjekte Edilmiş Halde..
Brüksel, Kıbrıs'ta Tren Kazasını Önlemek için Yeni Girişim Başlattı Avrupa Birliği, Türkiye ile Kıbrıs Konusunda Önümüzeki Aylarda Yaşanması Beklenen Krizi Aşmak için Harekete Geçti.
Kretschmer, Türkiye'de Askerin Rolünü Eleştirdi AB Komisyonu Türkiye Delegasyonu Başkanı Hansjörg Kretschmer, Türkiye"de Askerin Rolünü Eleştirerek, "Güvenlik Güçleri, Sivil Otoritenin Kontro..
Yeni Kıbrıs Hükümetinin Hedefi, Türkiye ile Ortak Çıkar KKTC'deki Siyasi Krizin Ardından Demokrat Parti (Dp) ile Ortaklığını Bitiren Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP), Özgürlük ve Reform Partis..
Gündemdeki Kıbrıs Müftüsüne Din Dersi Soruşturması Son Günlerde, Ülkedeki Siyasi Çalkantılarda Rol Oynadığı İddiasıyla Gündeme Gelen KKTC Din İşleri Dairesi Başkanı Ahmet Yönlüer Hakkında Cam..
Kosova Meclisinden Geri Adım, Türkçe Prizren'de Resmî Dil Kosova Parlamentosu, Türklerin Yoğun Olarak Yaşadıkları Prizren'de Türkçenin Arnavutça ve Sırpça ile Birlikte Resmî Dil Olarak Kabul ..
Nasrallah Meydan Okudu: Silahlarımızı Kimse Alamaz Hizbullah Lideri Şeyh Hasan Nasrallah'ın Çağrısı Üzerine Dün Başkent Beyrut'ta Toplanan 1 Milyona Yakın Lübnanlı, Hizbullah'ın İsrail Karşıs..
Irak'ta İşkence Saddam Döneminden Beter Cenevre'de Açıklama Yapan Birleşmiş Milletler İşkence Raportörü Manfred Nowak, Saddam Hüseyin'in Zulmüne Son Vermek Üzere İşgal Edilen Irak'ta, İşkenc..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10