22 Eylül 2006 Cuma Günü Haberleri

22 Eylül 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kudüs: İsrail'le Suudi Arabistan Arasında Gizli İlişkiler İsrail'le Suudi Arabistan Arasında Gizli Görüşmeler Yapıldığı Bildirildi.
Helsinki: Avrupa Birliği, Endonezya'da 3 Hristiyan'ın Kurşuna Dizilmesinden Üzüntü Duydu Avrupa Birliği (AB) Dönem Başkanı Finlandiya, Endonezya'da 3 Hristiyan'ın Kurşuna Dizilerek İdam Edilm..
Van: Türkiye 3. Futbol Ligi Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Grup'ta Mücadele Eden Belediye Vanspor'da, Aksarayspor Karşısında Alınan Galibiyetin Sevinci Yaşanıyor.
İsimleri Küçük, Futbolları Büyük Geçen Sezon Olduğu Gibi Bu Sezon da Genç Yetenekler, İsimlerinden Daha Sık Söz Ettirmeye Başladı. Yaşlarının ve Aldıkları Transfer Ücretlerinin Aksine Yeşil S..
Kosova Prizren'de Türkçe Resmi Dil Oldu, Dışişleri Karardan Memnun Ankara - Dışişleri Bakanlığı, Kosova'nın Prizren Kentinde Türkçenin Resmi Dil Olmasından Memnun Olduğunu Açıkladı. bakanlık..
Ak Partili Cantimur'dan Papa'ya "Özür Dile" Mektubu Ankara - AK Parti Kütahya Milletvekili Abdullah Erdem Cantimur, Papa 16. Benedict'e Bir Mektup Göndererek, Tüm İslam Dünyasından Açıkça Öz..
AB Dönem Başkanı Finlandiya, KKTC'ye İzolasyonun Kalkması için Yeni Girişim Başlattı New York - AB Dönem Başkanı Finlandiya, KKTC'ye İzolasyonun Kalkması, Bu Çerçevede Rumlar'ı da Tatmin Edec..
Bakan Gül, ABD'de Rice ile 'Ortadoğu, AB, Kıbrıs ve PKK'yı Görüştü New York - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül ile ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice Arasında Bugün Yap..
Ankara: İmam-hatip Liseleri Tartışması Ortadan Kalkacak TBMM Genel Kurulu'nda, AB Uyumunu Öngören Mesleki Yeterlilik Kurumu Kurulmasına İlişkin Tasarının Yasalaştırılması, Türk Milli Eğitim S..
Bosch: Türkiye'de Yatırım Yapmaktan Memnunuz Hannover -Dünyanın Önde Gelen Ticari Araç Fuarı Olan Iaa Hannover Ticari Araç Fuarı Kapsamında Osd ve Taysad'ın Desteği ile Avrupa?nın Önemli Tica..
Dili Büyüyen Küçük Özlem ABD'de Ameliyat Olacak Kayseri'de Dili Sürekli Büyüyen 7 Yaşındaki Özlem Karaboğa, Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ün Yardımlarıyla Ameliyat için ABD'ye Gidiyor. Küçük ..
ABD İRANI VURUYOR ABD BASIN SÖZCÜSÜ YAPTIGI ACIKLAMADA İRAN HADDİNİ AÇTI DİYE Bİ SÖZLE KONUSTU
Psikolog ve Yazar Dr. Daniel Acuff, Çocuk Müşterileri Büyüteç Altına Aldı İstanbul - Imi Conferences "Müşteri Olarak Çocuklar, Onların İlgisini Ne ve Neden Çeker " Konulu Konferans ile Çoçuk..
Hazine Gelecek Hafta, İki Tahvil İhalesi Düzenleyecek Hazine Gelecek Hafta, İki Tahvil İhalesi Düzenleyecek.hazine 26 Eylül Salı Günü, YTL Cinsinden 13 Ay (406 Gün) Vadeli İskontolu ve Yine Y..
Koçbank, Yapı ve Kredi"ye Devredildi Yapı ve Kredi Bankası A.ş. ve Koçbank A.ş Olağanüstü Genel Kurullarında, Koçbank A.ş"nin Tüm Hak, Alacak, Borç ve Yükümlülükleriyle Birlikte Yapı ve Kredi..
Dolar Tırmanıyor, Borsa Düşüşte! Gelişmekte Olan Piyasalardaki Tedirginliğin Neticesinde Yükselen Dolar ve Faizin Ardından Güne Düşüşle Başlayan İMKB 100 Endeksi İlk Seansta Yüzde 3.33 Oranın..
Üniversite Ek Yerleştirmeleri Başlıyor Üniversitelerdeki Boş Kontenjanlara Yapılacak Ek Yerleştirme için Başvurular 25 Eylül Pazartesi Günü Başlıyor. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSY..
Pelikanları Vurdular Karaman"ın Ayrancı İlçesinde 2 Pelikan, Avcılar Tarafından Vurularak Öldürülmüş Halde Bulundu. Ayrancı-Küçükkoraş Yolunun 20. Kilometresinde Musa Dağı Mevkisinde Yol Kena..
Sakarya'da 3 Ayda 600 Bin Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi Sakarya'da, Jandarma Tarafından Gerçekleştirilen Operasyonlarda, Son Üç Ayda 600 Bin Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi
Yunan Askeri Botu, Türk Karasularını İhlal Etti Genelkurmay Başkanlığı, Yunanistan'a Ait Bir Askeri Botun Dün Sabah Çeşme Boğazı Bölgesinde Türk Karasularını İhlal Ettiğini Bildirdi.
Erdoğan"a KKTC Sorusu CHP İzmir Milletvekili Ahmet Ersin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan"a, ""kktc"de Hükümetin Düşürülmesi Operasyonunu, Sizin Talimatınızla AKP Genel Başkan Yardımcısı Şaban ..
Ankara: AK Parti'li Cantimur'dan Papa'ya Mektup AK Parti Kütahya Milletvekili Abdullah Erdem Cantimur, Papa 16. Benedict'e Bir Mektup Göndererek, Tüm İslam Dünyasından Açıkça Özür Dilemesi Ge..
Ankara: Afganistan'da Bir Türk Vatandaşının Kaçırılması Dışişleri Bakanlığı, 28 Ağustos Günü Afganistan'da Kandahar-herat Karayolu'nun 145. Kilometresinde Yapılan Silahlı Saldırı Sırasında Ta..
Yunan Botundan Sınır İhlali Genelkurmay Başkanlığı, Yunanistan"a Ait Bir Askeri Botun Dün Sabah Çeşme Boğazı Bölgesinde Türk Karasularını İhlal Ettiğini Bildirdi. Genelkurmay Başkanlığı"nın İ..
İngilizler Seksten Vazgeçmeye Hazır İngilizlerin Yüzde 40"ının, Yüz Yıl Yaşayabilmek için Gerekirse Seksten Vazgeçmeye Hazır Olduğu Ortaya Çıktı. Bugün Yayınlanan Kamuoyu Araştırması, Kadınla..
"Saddam İktidara" Gösterisi Irak"ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin"in Doğum Yeri Tikrit"te, 500 Kadar Kişi, Saddam"ın Yeniden İktidara Gelmesi için Gösteri Yaptı. Göstericiler, İslam Alimleri B..
Nuremberg: Almanya'da Patlama:1 Kişi Öldü Almanya'nın Güneyindeki Nuremberg Şehri Yakınlarında Bulunan Bir Kasabadaki Fırında Bulunan Gaz Deposunun Patlaması Sonucu, 1 Kişi Öldü, 12 Kişi Yara..
Hurma: Kayserispor"da Dopingli Futbolcu Barınamaz Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Kayserispor"da Bilerek Doping İlacı Kullanan Bir Futbolcunun Barınamayacağını Belirterek, Hakkında..
Qvt Fonu G.saray"a Dava Açtı Galatasaray"ın Hissedarı Qvt Fonu, Galatasaray"a Dava Açtı. Qvt Fonu Yetkilisi Angelo Moscow, "Qvt Giriş Bileti Göstermediği Gerekçesiyle Genel Kurul Toplantısına..
Allah"tan Çok ÖSS"den Korkuluyorlar Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) Gençlerin En Büyük Korkusu Olmaya Devam Ediyor. Gençler Arasında Yapılan Bir Anket, Gençlerin Allah"tan Çok ÖSS"den Korktuğunu O..
Berhan Şimşek'ten Tarikat Uyarısı CHP İstanbul Milletvekili Berhan Şimşek, AKP Hükümetinin Tarikat ve Cemaatlerden Oluştuğunu İddia Ederek, 'Tarikatlar ve Cemaatlerden Oluşan Bir Türkiye'nin ..
Arınç'tan Lübnan ve İsrail Meclis Başkanlarına Mektup TBMM Başkanı Bülent Arınç, Hizbullah Tarafından Kaçırılan 2 İsrail Askerinin Evlerine Sağ Salim Dönebilmeleri Konusunda, Uluslararası To..
Finlandiya"dan Kıbrıs Adımı AB Dönem Başkanı Finlandiya, KKTC"ye İzolasyonun Kalkması, Bu Çerçevede Rumlar"ı da Tatmin Edecek Bir Planın Benimsenmesi için Yeni Bir Girişim Başlattı. Finlandiy..
İsimleri Büyük, Futbolları Küçük Transfer Sezonu Gazetelerin Manşetlerini Doldurup, Milyon Dolarlar Ödenen Yabancı Futbolcular 6 Haftalık Performanslarıyla Akıllarda Soru İşaretleri Bıraktı. ..
En Eski İkinci Türkçe Kitabe Kütahya'da Yaklaşık 7 Bin Yıllık Tarihinde Hitit, Bizans, Roma, Selçuklu ve Osmanlı Gibi Çok Sayıda Medeniyete Ev Sahipliği Yapmış Olan Kütahya, Orhun Kitabelerin..
Bursa'nın Lokantacıları, İnoksan Akademi'de Hünerlerini Sergiledi Bursa Lokantacılar Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, İnoksan Akademi Mutfağı'nda Hünerlerini Sergiledi.
Başkan Harika Transferler Yaptı, Sorun Tigana ve Bizde Beşiktaş Kaptanı İbrahim Üzülmez, Trabzonspor ve Galatasaray Mağlubiyetlerinden Sonra Başkan Yıldırım Demirören ile Yönetime Yapılan Ele..
Trabzon, Galatasaray'ı Yenecek Güce Sahip Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Hafta Sonu Kendi Sahalarında Karşılaşacakları Galatasaray'ı Yenecek Güçte Olduklarını Söyledi.
Tekvandoda Dünya İkincisi Olduk Tayland'da Yapılan Tekvando Dünya Kupası Takımlar Şampiyonası'nda Sporcularımız Yine Yüzümüzü Güldürdü. Şampiyonada Bayan Tekvando Milli Takımı İkinci Oldu.
Büyükşehir, Turu Penaltılarla Geçti Türkiye İkinci Ligi A Kategorisi'nde Fırtınalar Estiren İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Fortis Türkiye Kupası'nda Turu Zor Geçti: 6-5.
Küfürü Önlemek için Federasyona Tam Destek Kulüpler Birliği Vakfı Yönetim Kurulu Dün Ankara'da Toplandı.
Gerets, Hakan Şükür'e Sarıldı Galatasaray'da Teknik Direktör Eric Gerets, Bordeaux'yla Oynanan Şampiyonlar Ligi'nde Hastalığını Bahane Ederek 18 Kişilik Maç Kadrosuna Almadığı Hakan Şükür'den..
Özdemir: Zico'yla UEFA Kupası'nı Kaldıracağız Geçen Hafta Sivas Deplasmanında Alınan Beraberlik Sonrası Ağır Eleştirilere Hedef Olan F.bahçeli Futbolcularla Teknik Direktör Zico, Bugün Konyas..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10