22 Eylül 2006 Cuma Günü Haberleri

22 Eylül 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ramazan Davulcusu Sınavına da Sahtecilik Karıştı Kayseri"de Kocasinan ve Melikgazi Belediyeleri, Ramazan Davulcularını Belirlemek için Sınav Düzenledi.
Sanatçıların Ramazan'da Ezan Okuması Magazinel Bir Girişim Türk Tasavvuf Müziği Sanatçısı Ahmet Özhan, Bazı Şarkıcıların Ramazan Ayında Ezan Okumasını Magazinel Bir Girişim Olarak Değerlendir..
[haber Analiz] İran-Irak Savaşı'nın Çelişkileri 26 Yıldır Sürüyor Amerika Tarafından İşgal Edilen Irak"ın Şii Başbakanı Nuri El Maliki, Geçtiğimiz Hafta Tahran"da Temaslarda Bulundu. ABD ve B..
Mersin Müzik Festivali Başladı 5. Uluslararası Mersin Müzik Festivali, Valilik Binasında Düzenlenen Törenle Başladı.
Takva'nın Galası Laiklik Tartışmasına Sahne Oldu 43. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Gösterimleri Yapılan Ulusal Yarışma Filmleri Kervanına Dün de Özel Kızıltan'ın 'Takvası' Eklend..
Click - Huzursuzluk Bir 'Click' Ötede… Bu Haftanın Eğlenceli Filmlerinden Biri De; Click. Adam Sandler ve Kate Beckinsale'yi Anne ve Baba Olarak Perdeye Taşıyan Film, Bir Uzaktan Kumanda Ciha..
Kardan Adamlar - Karlar Yağar Düşer Düşer Ağlarız! Sinemamızın Kalbinin Altın Portakal'da Attığı Şu Günlerde Vizyona Yeni Bir Türk Filmi Giriyor; Kardan Adamlar.
Duygudan da Öte - Siz Farklı Dinlerdensiniz Evlenemezsiniz! Kasım, İskoçya'nın Glasgow Şehrinde Yaşayan İkinci Kuşak Pakistanlılardan Biridir. Şehrin Gece Kulüplerinde Dj Olarak Çalışan Genç ..
İbre 'Kader' ve 'İklimler'den Yana Antalya'da Ulusal Yarışma Gerçekten Sıkı Geçiyor; Jürinin İşi Zor. Neredeyse Bütün Yönetmenler İddialı Yapımlarla Gelmiş Festivale. Şimdiye Kadar İzlenenler..
'Filme Ağlanmasına Şaşırıyorum' Altın Portakal'ın Merakla Beklenen Filmi 'İklimler' Önceki Gece, İklim Değiştiren Bir Galayla Seyirci Karşısına Çıktı. Söyleşi Sırasında Fırtına Kopunca Nuri B..
Yarın Gece Yarısından Sonra Sahura Kalkılacak İslam Aleminin Kutsal Ayı Ramazan, Yarın Akşam Kılınacak İlk Teravih Namazı ile Başlayacak ve Gece Yarısından Sonra da Sahura Kalkılacak.
Park Elektrik, 37.9 Milyon Dolarlık Makine İthal Edecek İstanbul - Park Elektrik Madencilik Sanayi ve Ticaret A.ş, Kapasite Artırımı Nedeniyle 37.9 Milyon Dolarlık Makine ve Teçhizat İthal Ed..
Ünye Çimento, Elazığ-Altınova Çimento'daki Hisselerini Devretti İstanbul - Unye Cimento Sanayi ve Ticaret A.ş, Elazığ-Altınova Çimento Sanayi ve Ticaret A.ş'deki Hisselerinin Tamamını Dün İti..
Borsada, Haftanın Son Günü Kayıplar Arttı/ Endeks, 36800-36900 Bandında/ Döviz ve Faiz Hızla Arttı İstanbul - İMKB, Haftanın Son Gününe Sert Düşüşlerle Başladı. Dış Olayların Yanında Döviz ve..
Global Yatırım'ın Bomonti Turizm Merkezi'ne İlgisi Sürüyor İstanbul - Global Yatırım Holding A.ş, "Bomonti Turizm Merkezi" için İhale Şartnamesi Aldığını Duyurdu. şirketin Borsaya Gönderdiği..
Hazine, Ağustosta 217 Adet Yatırım Teşvik Belgesi Düzenledi / Yatırım Tutarı 1.4 Milyar YTL Ankara - Hazine, Ağustos Ayında 1 Milyar 374,6 Milyon YTL'lik Yatırım ile 7 Bin 544 Kişilik İstihda..
Emek Elektrik'in Olağan Genel Kurulu 10 Ekim'e Ertelendi İstanbul - Emek Elektrik Endüstrisi A.ş'nin Olağan Genel Kurul Toplantısı, 10 Ekim'e Alındı. şirketin İMKB Açıklamasında Şöyle Denil..
Rıo de Janerıo: Brezilya Milli Takım Aday Kadrosu Açıklandı Brezilya Milli Takım Teknik Direktörü Dunga, Ekvador ve Kuveyt'le Oynayacakları Hazırlık Maçlarının Kadrosunu Açıklarken, Fenerbahç..
AB Genişleme Komiseri Rehn: 9. Reform Paketi'nin TBMM'den Geçmesini Bekliyoruz Newyork - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül ile Görüşen Avrupa Birliği Genişleme Komiseri Ol..
Gül: Irak'ın İstikrar ve Barışı Sadece Irak için Değil Hepimiz için Önemli Newyork - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Irak'a Komşu Ülkeler Dışişleri Bakanları Gayri Resmi..
Gazze: Hamas, İsrail'i Tanımayacağını Bildirdi Hamas, Filistin'de Kurulması İçin Çalışılan Milli Birlik Hükümetinin İsrail'i Tanımayacağını Bildirdi.
Tahran: İran, "Herhangi Bir Saldırıya Anında Karşılık Vereceği" Uyarısında Bulundu İran Devlet Başkanı Yardımcısı Parviz Davudi, Ülkesine Karşı Herhangi Bir Saldırıda Silahlı Kuvvetlerin "Yıl..
Bangkok: Tayland'daki Askeri Darbe Tayland'da Darbeyi Yapan Cuntanın Lideri General Sonthi Boonyaratglin, İktidardaki Askeri Konseyin Üyesi Olan Tayland Polis Müdürüne Tam Yetki Verdi.
Thıruvananthapuram: Hindistan'da Mahkeme, Pepsı ve Coca Cola Yasağını Kaldırdı Hindistan'ın Güneyinde Bir Mahkeme, Pepsi ve Coca Cola'nın Üretim ve Satışına Getirilen Yasağın Kaldırılmasına K..
Yapı Kredi"nin Hisse Sırası Kapatıldı Yapı ve Kredi Bankası Hisse Senedinin Sırası Kapatıldı. İstanbul Menkul Kıymetler Borsası"ndan (İMKB) Yapılan Açıklamada, Şirketin Olağanüstü Genel Kurul..
Gül"ün New York Temasları Sürüyor Birleşmiş Milletler"in 61. Genel Kurul Toplantılarına Katılmak için New York"ta Bulunan Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül"ün Yoğun Gündemi..
İhracatçılardan "Türkiye Gts'den Çıkmasın" Savunması İstanbul - ABD'nin Türkiye'yi Genelleştirilmiş Tercihler Sisteminden Çıkarma Girişimine Karşı Savunma Yapıldı. Türkiye, Savunması için Bak..
Atlasjet'ten 'Jetmil' Sahiplerine 10 YTL'lik Ramazan İndirimi İstanbul - Havayolu Şirketleri Arasında Son Günlerde Rekabet Fiyat İndiriminde Yoğunlaşırken, Astlasjet İse Bu İndirim Kampanyala..
AB Çevre Ödülleri, Erdemir Arçelik, Eczacıbaşı'nın İstanbul - İş Dünyası ile Çevreyi Buluşturan AB Çevre Ödülleri, Türkiye'de Sahiplerini Buldu. Yönetim Kategorisinde Birinciliği Erdemir, İki..
TMO ile Fiskobirlik Kredi ve Depoda Anlaştı Ankara - Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Fiskobirlik) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Pamuk, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) ile "TMO Adına F..
Tuz Gölü Doğalgaz Yeraltı Depolama Projesi Başladı Ankara - Yaz Aylarında Isınma İhtiyacının Azalması Sonucunda Fazla Gazın Depolanması ile Kış Aylarında Artan İhtiyacı Karşılamak ve Gelecekt..
Ceyhan Ticaret Odası, Petrol Borsası Önerdi Adana - Enerji Merkezi Ceyhan'ın En Önemli Eksikliğininin "Petrol Borsası" Olduğunu Belirten Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Ali Duru, Ceyhan'a Petrol..
Tüzmen'den Çin Ticaret Bakanı Bo Xilai'ye Çağrı: Büyük Biraderim İşbirliği Yapalım, Çin Seddi Olmasın pekin - İş Adamları, Sivil Toplum Örgütlerinin Temsilcileri ve Dtm Uzman Kadrosu da Dahil..
Türkçe Etiket Kullanmayan Tekstilciye, Ağır Ceza Yolda Ankara - Türkçe Etiket Uygulamasına Geçmeyen Tekstilcilere Ağır Cezalar Geliyor. Piyasa Denetimlerine Başlayan Sanayi ve Ticaret Bakanlı..
Koçbank'ın Ykb'ye Devri Genel Kurul'dan Geçti / Ykb'nin Sermayesi 3.1 Milyar YTL'ye Yükseliyor İstanbul - Koçbank'ın Yapı ve Kredi Bankası'ba Devri Genel Kurul'dan Onay Aldı. Ykb'nin Birleşm..
Akbank: Stratejik Ortak Araştırması Sürüyor İstanbul - Akbank, En Fazla % 20 Oranında, Azınlık Payı Olacak Şekilde Stratejik Ortaklık Araştırması Çalışmalarının Sürdüğünü Bildirdi. akbank T..
Tüketicinin Güveni Ağustosta Yüzde 3.17 Arttı: 91.40 Ankara - Tüketici Güven Endeksi Ağustos Ayında Yüzde 3,17 Oranında Arttı. türkiye İstatistik Kurumu ve Merkez Bankası İşbirliği ile Y..
Turizmde Ağustos Verileri Olumlu Geldi / Ziyaretçi Sayısı Yüzde 1.6 Artışla 2.9 Milyon Kişi Oldu Ankara - Bacasız Sanayi Turizmde, Ziyaretçi Sayısı Bu Yıl İlk Kez Bir Ayda Artış Yaşadı. Emniy..
Tahran: İran, "Herhangi Bir Saldırıya Anında Karşılık Verecekleri" Uyarısında Bulundu İran Devlet Başkanı Yardımcısı Parviz Davudi, Ülkesine Karşı Herhangi Bir Saldırıda Silahlı Kuvvetlerin "..
Yapı Kredi'nin Hisse Sırası Kapatıldı Yapı ve Kredi Bankası Hisse Senedinin Sırası Kapatıldı.
Roma: Vıeıra'ya, Üç Maç Ceza Geldi İtalya Birinci Futbol Ligi'nde (Serie A), Roma'yla Inter Arasından Oynanan Karşılaşmada Kırmızı Kart Gören Interli Patrick Vieira'ya 3 Maç Ceza Geldi.
Hükümet, Memurlara Verilecek Maaş Zammı Oranını Bugün Açıklıyor Ankara - Hükümet ile Memur Konfedrasyonları Arasında Uzlaştırma Kurulu Kararlarını Değerlendirme Toplantısı Bugün Yapılacak. D..
Century 21: Mortgage Gelince Fiyatlar Düşmeyecek İstanbul - Century 21 Türkiye Genel Müdürü Ahmet Rauf Saatçi, "Mortgage Geldiğinde Fiyatlar Düşmeyecek. Onun için Cebinizdeki Para ve Gelirini..
Gaziantep'te Kimya Fabrikasında Yangın/ 3 Kişi Öldü 35 Kişi Yaralandı Gaziantep -Gaziantep'te Bir Kimya Fabrikasında Çıkan Yangında 3 Kişi Öldü, 35 Kişi de Yaralandı. Dün Gece 21.30 Sıraların..
Sağanak Yağışlar Yurdun Büyük Bir Bölümünde Etkisini Sürdürecek İstanbul - Sağanak ve Gökgürültülü Sağanak Şeklinde Görülen Yağışların, Yurdun Büyük Bir Bölümünde Yer Yer Etkili Olmak Üzere ..
Brüksel: Yahudiler'den Müslümanlar'a Destek Papa 16. Benedict'in İslam Diniyle İlgili Açıklamalarını Eleştiren Hahambaşı Shmiel Mordche Borreman, "Biz Siyonizm Karşıtı Yahudiler Olarak Papa'n..
Dolar, YTL Karşısında Hızla 1.50 Üstüne Geldi İstanbul - Uzun Bir Süredir 1.4500 YTL Seviyelerinde Hareket Eden Dolar/ YTL Paritesi Bu Sabah İtibariyle Gelen Hızlı Taleple 1.5000 YTL Üstüne ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10