21 Eylül 2006 Perşembe Günü Haberleri

21 Eylül 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hisarcıklıoğlu: "Cezala İlgili Olarak Ne Yapacağımızı Değerlendireceğiz" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Fıa'nın Cezasıyla İlgili Olarak Yurt Dışında ve Yurt..
Bu Kez Vücudu Değil, Yüzüyle Göz Dolduracak Doğumdan Sonra Bir Mayo Firmasına Poz Vererek Vücudun Deforme Olmadığını Gösteren Ebru Şallı Bu Kez Kozmetik Firması Flormar'ın Yeni Yüzü Olarak Ob..
Tarihi Kilise Harabeye Döndü Zonguldak'ta, 1800'lü Yılların Başında Fransızlar Tarafından Yaptırılan Kilise, Bakımsızlıktan Adeta Harabeye Döndü. Belediye, Kilisenin Restorasyonuna Ayıracak P..
Kıtaların Buluşması 5 Kasım'da Bu Yıl 28'incisi Düzenlenen Kıtalararası Avrasya Maratonu, 5 Kasım Pazar Günü İstanbul'da Koşulacak. Organizasyonun Toplam Ödül Miktarı 200 Bin Dolardan 572 Bin..
Morientes: İngiltere"den Kurtulduğum için Mutluyum İspanyol Forvet Fernando Morientes, İngiltere Premier Ligi"nin İnişli Çıkışlı ve Karmaşık Havasından Kurtulduğu için Mutlu Olduğunu Söyledi...
Armada Bilgisayar, Symantec'in Master Distribütör'ü Oldu İstanbul - Armada Bilgisayar Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.ş, Ağ Güvenliği ve Bilgi Sürekliliği Çözümleri Üreticisi Symantec Tarafın..
Almanya'da Tartışma Yaratan Film: Öfke Almanya'nın Başkenti Berlin'de Yayımlanan "B.z" Gazetesi, Ard Televizyonunda 27 Eylül Çarşamba Akşamı Yayımlanacak "Öfke" (Wut) Adlı Filmin, Berlin'de Y..
Erdoğan: Elif Şafak'ın Beraat Etmesi Memnuniyet Verici / "301.madde Değiştirilebilir" Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kitabında Türklüğe Hakaret Ettiği Gerekçesiyle Yargılanan Yazar ..
DYP Lideri Ağar: Memleketin Her Santimini Terimizle Sulamadan Oturmak Bize Haram Burdur - Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Kendisini Takip Eden Polis ve Gazetecilere Zor Anl..
Ankara: Ruhban Okulunun Açılması Tartışmaları Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Hükümet Olarak Ruhban Okulu Açılsın Gibi Bir Düşüncemiz Yok" Dedi.
Atina: Yunan Basınında Türk F-16 Uçakalarının Yunan Hava Sahasıni İhlal Ettiği İddiası Yunan Ant Televizyonu, Türk F-16 Uçaklarının Yunan Hava Sahasını İhlal Ettiğini İddia Etti.
301. Madde Değişikliği için Muhalefetle Konuşuruz Başbakan Tayyip Erdoğan, Türklüğü Aşağılayanlara Hapis Cezası Verilmesini Düzenleyen Tck"nın 301. Maddesinde Yapılacak Değişiklik Konusunda M..
Frattini, Papa'nın Güvenliğinden Endişeli Avrupa Komisyonunun Adaletten Sorumlu Üyesi Franco Frattini, Papa 16. Benediktus'un İslam ile İlgili Tepki Çeken Sözlerinden Sonra Kendisinin Güvenl..
Erdoğan: "Karar Memnuniyet Verici" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yazar Elif Şafak'ın Türk Ceza Kanunu'nun (Tck) 301'inci Maddesinden Yargılandığı Davada Beraat Kararı Verilmesini Memnuniyet..
Alex: Gitmeye Hiç Niyetim Yok Fenerbahçe'nin Yıldızı Alex de Souza, Sözleşmesinin Sona Ermesinin Ardından Brezilya ya da Avrupa'ya Gideceği Yolundaki Haberlerle İlgili Olarak "Fenerbahçe'de ..
Af Örgütü: Çin Olimpiyatlar için Verdiği Sözleri Tutmadı Uluslararası Af Örgütü"nün (Uaö) Raporuna Göre Çin Halk Cumhuriyeti Liderleri, 2008 Olimpiyatlarının Ev Sahipliğini Elde Ederken Verdi..
Ankara: TBMM Adalet Komisyonu Çalışmaları "Vakıfların Yönetimi, Faaliyetleri ve Denetimine, Yurt İçi ve Yurt Dışındaki Vakıf Taşınır ve Taşınmaz Eski Eserlerin Tescili, Muhafazası, Onarımı ve..
Şeker Fabrikaları Genel Müdürü Aksu: Şeker Fabrikalarının Kapatılması Sözkonusu Değil Malatya - Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürü M. Azmi Aksu, Şeker Fabrikaları'nın Oldubittiye Getiril..
Fiskobirlik ile TMO Anlaştı / TMO, Fiskobirliğe Kredi Bulacak Ordu- Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Fiskobirlik) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Pamuk, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) i..
Tariş ile Otacı'dan Ortak Yeni Ürün / "Vücut Bakım Ürünü Ta-Ze Piyasada" İzmir - Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği, Otacı Firmasıyla Birlikte Tamamen Doğal Yöntemlerle Zeytinyağından El, Vü..
Otokoç'un İstanbul Anadolu Yakasındaki İlk Tesisi Açıldı İstanbul - Otokoç'un İstanbul Anadolu Yakasındaki İlk Tesisi Otokoç Taşdelen, Koç Holding Kurumsal İletişim ve Bilgi Grubu Başkanı Ali..
Migros ve Tansaş, Ramazan Kolilerini Satışa Sundu/ Paketler, 15.90 YTL'den Başlıyor İstanbul - Migros ve Tansaş, Ramazan Kolilerini 15.90 YTL'den Başlayan Fiyatlarla Satışa Sundu. migros Tara..
Atina: Yazar Elif Şafak'ın Beraatı Yunan Basınında Yunan Basını, 'Türklüğe Hakaret Etmek' Suçundan Yargılanan Yazar Elif Şafak'ın Beraatına Yer Verdi.
Londra: İngiltere, Uçaklardaki El Bagajı Sınırlamalarını Hafifletiyor İngiltere, 10 Ağustos'ta Uçaklara Yönelik Terör Eylemi Planının Ortaya Çıkarılmasının Ardından Başlattığı Uçaklardaki El ..
Roma: İtalya Futbolunda Yine Şiddet İtalya Birinci Futbol Ligi'nde (Serie A) Dün Akşam Palermo ile Catania Arasında Oynanan Sicilya Derbisinden Önce Ortalık Savaş Alanına Döndü, En Az 50 Kişi..
Danıştay Saldırısı Davasına Devam Edildi / Dava 18 Ekim 2006 Tarihine Ertelendi Ankara - Danıştay 2. Dairesi'ne ve Cumhuriyet Gazetesi'ne Düzenlenen Saldırılarla İlgili Olarak 7'si Tutuklu T..
Moskova: Rusya Müslüman ve Katolik Liderleri Diyaloğa Devam Etmekte Kararlı Rusya'nın Müslüman ve Katolik Liderleri, Papa 16. Benedict'in İslamiyet Hakkındaki Çirkin Sözlerine Rağmen Kendi Ar..
Hamaney: Herhangi Bir Askeri Saldırıya Tepkimiz Çok Sert Olacak İran"ın Dini Lideri Ayetullah Ali Hamaney, "Herhangi Bir Askeri Saldırıya Silahlı Kuvvetlerin Yanıtının Çok Sert Olacağını" Söy..
Alex: Mutluyum, Gitmeye Hiç Niyetim Yok Fenerbahçe"nin Brezilyalı Futbolcu Alex de Souza, ""fenerbahçe"de Mutluyum, Gitmeye de Hiç Niyetim Yok"" Dedi.alex, Son Günlerde Hakkında Çıkan ""huzur..
Pera Gayrimenkul, KKTC ve Denizli'de Yeni Yatırımlara Hazırlanıyor İstanbul - Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.ş, KKTC ve Denizli İlinde Yeni Turizm Yatırımlarına Hazırlanıyor. Şirket Den..
Trabzonspor-G.saray Maçı Dereli"nin Turkcell Süper Ligi"nde 7. Hafta Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı. Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu"ndan Yapılan Açıklamaya Göre, Trabzonspor i..
Balıkesir: Eşekten Düşerek Öldü Balıkesir'in Susurluk İlçesi'ne Bağlı Madenmezarı Köyü'nde Eşekten Düşen Bir Kişi Öldü.
Bangkok: Tayland'daki Darbe Tayland'da Yönetime El Koyan Darbe Liderleri, Siyasi Toplantıları Yasakladı.
Hamaney: "Bir Saldırıya Karşı Ordumuzun Yanıtı Çok Sert Olur" Tahran (A.a) ? 21.09.2006 ? İran'ın Dini Lideri Ayetullah Ali Hamaney, "Herhangi Bir Askeri Saldırıya Silahlı Kuvvetlerin Yanıtı..
Londra: Tayland'da Askeri Darbe Devrik Başbakan Thaksin Shinawatra, Tayland'da, Hemen, Yeni Bir Genel Seçim Yapılması Çağrısında Bulundu.
Lübnanlı Çocuklar İstanbul'u Gezdi Esenler Belediyesinin Davetlisi Olarak İstanbul'a Gelen Lübnanlı Çocuklar, Kentin Tarihi ve Turistik Yerlerini Gezdiler.
İsrail"den Nablus"a Abluka İsrail Ordusu, Batı Şeria"daki Filistin Kentlerinden Nablus"ta 30 Yaşın Altındaki Erkeklerin, Askeri Kontrol Noktalarından Kent Dışına Çıkışına İzin Vermiyor. Nablu..
Öymen: "Lozan"ı Deliyorlar" CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, AK Parti Hükümetini Eleştirerek , ""göz Göre Göre Lozan"ı Deliyorlar, Buna da Meclis"e Alet Ediyorlar"" Dedi. TBMM"de Basın..
Probil, Yeni Reklam Kampanyasında Başarı Hikayelerini Anlatıyor İstanbul - Bilişim Alanındaki Ürün ve Hizmetleriyle Kurumlara Verimlilik Sağlayan Probil, Yeni İmaj Kampanyasında Farklı Sektör..
Yaşar Holding, 61. Yılını Kutluyor/ Kalpaklıoğlu: Geleceğe Farklı Bakıyoruz İzmir - Pınar, Dyo, Çeşme Altın Yunus, Çamlı Yem ve Besicilik Başta Olmak Üzere Sektörlerinde Lider Birçok Kuruluş..
Tüik'ten Veri Yayını Ertelemesi Ankara - Türkiye İstatistik Kurumu (Tüik), Bugün Açıklaması Gereken "İmalat Sanayinde Üretimde Çalışanlar, Üretimde Çalışılan Saat ve Kısmi Verimlilik Endeksi,..
Makina Takım, İlk 8 Ayda 11.6 Milyon Dolarlık Satış Yaptı İstanbul - Makina Takım Endüstrisi A.ş, İlk 8 Aylık Dönemde 11 Milyon 584 Bin Dolarlık Satış Yaptıklarını Duyurdu. Şirket Ayrıca, 200..
TOKİ ve Vakıfbank Arasında İşbirliği/ Toplam 6 Bin 220 Konut Yapılacak, 9 Aya Kadar Yüzde 0 Faiz İmkanı İstanbul - Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İştiraki Emlak Konut Gayr..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10