21 Eylül 2006 Perşembe Günü Haberleri

21 Eylül 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye, Yılbaşından Bugüne 13.2 Milyar Dolar Dış Borç Ödedi Ankara - Türkiye 2006 Yılının Başından Bugüne 13 Milyar 213.1 Milyon Dolar Dış Borç Ödemesi Yaptı. merkez Bankası Haftalık Bülteni..
MB Döviz Rezervi Geriledi, Uluslararası Rezerv Arttı Ankara - Merkez Bankası'nın Döviz Rezervi 453 Milyon Dolarlık Gerileme ile 56 Milyar 807 Milyon Dolara Düştü. merkez Bankası Tarafından..
Tüketici Kredileri Toplamı 42.9 Milyar YTL, Kredi Kartı Kullanım Tutarı 20.6 Milyar YTL'de Ankara - Mevduat Bankalarının Verdiği Tüketici Kredilerinin Toplamı, Bir Haftada Yaklaşık 67 Milyon ..
Ankara: Danıştay'a Saldırı Davası Danıştay 2. Dairesi'ne ve Cumhuriyet Gazetesi'ne Düzenlenen Saldırılarla İlgili Olarak 7'si Tutuklu Toplam 9 Sanığın Yargılanmalarına Devam Edildi.
Lefkoşa: Fıa'nın Türkiye'ye 5 Milyon Dolar Para Cezası Vermesi KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Fıa'nın (Uluslararası Otomobil Federasyonu) Türkiye'ye Verdiği 5 Milyon Dolarlık Para Cezas..
Aslan'ın Ailesine "Ağzınızdan Çıkan Söze Dikkat Edin" Uyarısı Danıştay Saldırganı Alparslan Aslan'ın Babası İdris Aslan'ın Mahkeme Öncesi ve Sonrası Yaptığı Açıklamaların Basında Çıkması Üzer..
AB Komisyonu: "301. Madde Değişmeli" AB, "Yazar Elif Şafak'ın Beraat Haberinin Memnuniyetle Karşılandığını" Belirterek, Türk Ceza Kanununun (Tck) 301. Maddesinin Değiştirilmesini İstedi.
Ankara: Gazeteci-yazar Elif Şafak Davası CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, Türkiye'de Düşünce Özgürlüğünün Avrupa'nın Gerisinde Olmasını Hiçbir Şekilde Kabul Etmediklerini Belirterek, "..
İstanbul: Gazeteci-yazar Elif Şafak'ın Beraat Etmesi Türkiye-ab Karma Parlamento Komisyonu Eş Başkanı Joost Lagendijk, Gazeteci-yazar Elif Şafak'ın, "Türklüğü ve Cumhuriyeti Aşağıladığı" İddi..
Tecavüzden 405 Beraat Mardin"in Derik İlçesinde Gözaltına Alınan Ş.e."ye Tecavüz Etmek ve Kötü Muamelede Bulunmakla Suçlanan 64"ü Subay 405 Asker Beraat Etti.
Erdoğan'a Yine Tazminat Gazeteci-Yazar Erbil Tuşalp, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan"a 5 Bin YTL Tazminat Ödemeye Mahkûm Edildi.
Jandarma, Fatsa'ya Saldıranları Arıyor AKP Grup Başkanvekili ve Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa"nın Önceki Gün Katıldığı Ordu"nun Gürgentepe İlçesi Direkli Beldesindeki Bal Festivali"nde Bir Gru..
Başbakan Erdoğan: Ülkedeki Huzur ve Mutluluk Ortamı Bozulmaya Çalışılıyor Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gerilim Politikalarından Nemalananların Zaman Zaman Olmayan Sıkıntıları Var..
Yaşar Holding, 61. Yılını Kutluyor İzmir - Pınar, Dyo, Çeşme Altın Yunus, Çamlı Yem ve Besicilik Başta Olmak Üzere Sektörlerinde Lider Birçok Kuruluşu Bünyesinde Toplayan Yaşar Holding, 61. ..
CHP'li Öymen: Düşünce Özgürlüğünün AB'nin Gerisinde Olması Kabul Edilemez Ankara - CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, Türkiye'de Düşünce Özgürlüğünün Avrupa'nın Gerisinde Olmasını Hiçbir..
Atlantis Dünya"ya Dönüyor Uzay Mekiği Atlantis"in Mürettebatı, Uluslararası Uzay İstasyonu"nda (Uui) 12 Gün Süren Çalışmalarını Tamamlayarak Dünya"ya Dönüş için Roketleri Ateşledi. Uui"den Ay..
Kimlik Paylaşımında Ücret Kayıt Başına 1 Kuruş Ankara - Ücret Ödemekle Yükümlü Kamu Kurum ve Kuruluşları (Kamu İktisadi Teşebbüsleri) ile Diğer Kişiler (Bankalar, Noterler ve Sigorta Şirketi ..
'Seçilme Yaşı 18'e İnmeli' Yerel Gündem 21 Ulusal Gençlik Parlamentosu Dördüncü Dönem Yaz Okulu, 67 İlden Toplam 110 Gençlik Liderinin Katılımıyla Kuşadası Turizm Meslek Yüksekokulu"nda Devam..
Mte, İlk 8 Ayda 11.6 Milyon Dolarlık Satış Yaptı İstanbul - Makina Takım Endüstrisi A.ş, İlk 8 Aylık Dönemde 11 Milyon 584 Bin Dolarlık Satış Yaptıklarını Duyurdu. Şirket Ayrıca, 2006 Yılı ve..
Aşiret Düğününde Takı Takılmadı Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesinin Mezra Beldesi'nde Oğlunu Evlendiren Belediye Başkanı ve Aşiret Reisi Hüsnü Timur, Diğer Aşiret Düğünlerinin Aksine Düğünde Altı..
Meryem Memleketinde Patronun Uyguladığı İşkence Akıllardan Çıkmayan Meryem Sak, Bir Aydır Tedavi Gördüğü Antalya Devlet Hastanesi"nden Taburcu Olarak Memleketi Kütahya"ya Gitti.
Hükümet ve Memurların Toplantısı Ertelendi, Uzlaştırma Kurulu Kararı Yarın Değerlendirilecek Ankara - Hükümet ile Memur Konfedrasyonları Arasında Uzlaştırma Kurulu Kararlarını Değerlendirme T..
Tisk'in Hesabına Göre 2004-2020 Arası Türkiye'de Yıllık Nüfus Artış Hızı Yüzde 1.2 Olacak Ankara - Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu'nun (Tisk) Hesaplamalarına Göre, 2004-2020 Dönem..
Genelkurmay, 10 Sivil Memur Alacak Ankara - Genelkurmay Başkanlığı Karargahı ve Bağlı Birlikleri için Açıktan Memur Alımı Yapılacak. genelkurmay Başkanlığının İnternet Sitesinde Yer Alan Duy..
Çocuklara Yağış Engeli İstanbul Kültür Sanat Vakfı"nın 22-24 Eylül"de Maslak Parkorman"da Yapmayı Planladığı Çocuk Şenliği Minifest, Bir Hafta Sonraya Ertelendi.
Akne İlacından Depresyon Çıktı Akne İlacı Roaccutane"ın Roaccutane"ın Depresyona Yol Açtığını Açıklayan İlk Bilimsel Kanıt Sunuldu. İlacın Böyle Bir Etkisinin Olup Olmadığı Uzun Zamandır Tart..
Ramazanda Belediye Yardımları Ramazan Ayı Dolayısıyla Vatandaşlara Yardım Yapmak İsteyen Valilikler, Belediyeler, Kızılay, Çeşitli Vakıflar, Kuruluşlar ve Hayırseverler Hazırlıklarını Sürdürü..
Yazar Elif Şafak'a Jet Beraat Baba ve Piç Adlı Son Romanında "Türklüğü Alenen Aşağılamak" Suçundan Tck'nın 301'inci Maddesi'ne Göre Hakkında Dava Açılan Yazar Elif Şafak, İlk Duruşmada Beraat..
Jolie ve Pitt"den Milyon Dolarlık Bağış Hollywood"un Gözde Çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt"in, İki İnsani Yardım Kuruluşuna Birer Milyon Dolar Bağışladığı Bildirildi. Ünlü Çiftin Bağış Yapt..
Madrid: Trabzonspor'a İyi Haber UEFA Kupası 1. Tur Rövanş Maçında Deplasmanda İspanyol Ekibi Osasuna'yla Karşılaşacak Olan Trabzonspor'a İyi Haber.
Elif Şafak Beraat Etti...(2) -Müdahil Olma Talepleri Reddedilen Müşteki Avukatları, Karardan Önce Salonu Terk Etti Yazar Elif Şafak'ın "Basın Yoluyla Türklüğü Aşağıladığı" İddiasıyla Açılan D..
Cape Canaveral: Atlantis Döndü Amerikan Uzay Mekiği Atlantis, 12 Günlük Bir Uzay Misyonunun Ardından, Yerel Saatle Gün Doğarken Dünyaya Döndü.
Atlantis Dünyaya Döndü Amerikan Uzay Mekiği Atlantis Dünyaya Döndü.
Tayland'da Cunta, Parti Toplantılarını Yasakladı Ordunun Darbe Yaptığı Tayland'da, Siyasi Parti Toplantıları ve Yeni Parti Kurulması Yasaklandı.
Erdoğan: "Türkiye, Sağlam Bir Zeminde Yürümektedir" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Artık Türkiye, Güven ve İstikrar İçinde Sağlam Bir Zeminde Yürümektedir. Bu Konuda Geri Adım Atmamakta, De..
Gül: "Barış, Uluslararası Çabalarla Güç Kazanacak" Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, NATO-ab Stratejik İşbirliğinin Geliştirilmesinin, Daha Barışçı Bir Güvenlik Ortamının..
Ankara: İran Uçağının Türkiye'de Bekletilmesi İran'ın Ankara Büyükelçisi Firouz Dowlatabadi, Bakanları Taşıyan Bir İran Uçağının Türkiye'de Bekletilmesine İlişkin Olayın 2 Ülke Arasında Bir K..
Trabzonspor-galatasaray Maçını Dereli Yönetecek Trabzonspor - Galatasaray Maçını Selçuk Dereli'nin Yöneteceği Açıklandı. ...
İstanbul: Gazeteci-yazar Elif Şafak'ın Beraat Etmesi Uluslararası Af Örgütü Fransa Şubesi Türkiye Koordinatörü Cleude Edelman, Gazeteci-yazar Elif Şafak'ın, "Türklüğü ve Cumhuriyeti Aşağıladı..
Öymen, Elif Şafak Davasını Değerlendirdi CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, Yazar Elif Şafak'a Verilen Beraat Kararını Değerlendirirken, "Türkiye'de Düşünce Özgürlüğünün Avrupa'nın Geri..
İstanbul: Gazeteci-yazar Elif Şafak'ın Beraat Etmesi Gazeteci-yazar Elif Şafak, "Türklüğü ve Cumhuriyeti Aşağıladığı" İddiasıyla 3 Yıla Kadar Hapis Cezası İstemiyle Yargılandığı Davadan Beraa..
Elif Şafak Davasında Basın Engeli Baba ve Piç Kitabıyla Türklüğü ve Cumhuriyeti Aşağıladığı Gerekçesiyle Yargılanan Elif Şafak Davasına Basın Mensupları Alınmadı.
Isparta: Isparta'da Şiddetli Yağmur. - Isparta'da Akşam Saatlerinde Başlayan Şiddetli Yağmur, Çok Sayıda Evin Su Almasına ve Yolların Göçmesine Neden Oldu.
Şanlıurfa: CHP Milletvekili Melik'ten Kanun Teklifi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa Milletvekili Vedat Melik, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na (TBMM) 2510 Sayılı İskan Kanun..
Çocuklar Gibi Sevindi Usta Aktör Kevın Costner'dan Hollywood'da Grauman'ın Çin Tiyatrosu Önünde El ve Ayak İzlerini Bırakması İstenince Çocuklar Gibi Sevindi.
Bu Sabah Kızı Oldu Tolga Çevik ile Özge Çevik'in 15 Aylık Olan Oğulları Tan'dan Sonra Bu Sabah 2 Kg 900 Gram Ağırlığında Dünyaya Gelen Kız Bebekleri ile Mutluluklarını İkiye Katladılar.
Chelsea Drogba"yı Kaçırmamak için Harekete Geçti Chelsea, Fildişi Sahilli Yıldız Futbolcusu Didier Drogba"nın Sözleşmesini 4 Yıl Daha Uzatmak için Görüşmelere Başladı. Fildişi Sahilleri Milli..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10